Mutfak Püf Noktaları Porselen yumurta sahanı

sevdemm

ALLAHIMDAN HAYIRLISI
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
2.333
31
Arkadaşlar Yeni birşey çıkmış porselen yumurta sahanı herkeze tavsiye ederim hem onda pişirip onda yiyorsun tava gibi ama porselen ısıya dayanıklı tavada pişirip tabağa koymaya gerek kalmıyor çünkü porselen oldugu için tabak gibi yapılmış zaten..

Resmi varsa koyabilirmisin canım? Birde biz sahanda yiyoruz zaten yumurtayı ayrı kaba koymuyorum ama misafirler için şık bir sunum olabilir.

Evet çok güzel ama kullanımına çok dikkat etmek gerekiyor, ısı ayarına soğuk sahanı ateşe koymamaya.. Ben 6 tane porselen sahan katletmiş birisi olarak söylüyorum, Güral porselenden tanesi 8 ytl'ye almıştım ama 1 tanesi hariç hepsi ocakta güzel güzel pişerken çat diye kırıldı..

benimki porland yumurta sahanı arkadaşlar çok şık bir sunum oluyor. Zaten uzun süre atşete tutmuyorsunuz yumurtanın pişmesi çok kısa bir zaman alıyor zaten.

porland'ın sayfasında var arkadaşlar..resimleri ekleyemiyorum..pc deki problem yüzünden ama gerçekten çok şık duruyor...

özür diliyorum, güral yazmışım ama porland mış doğrusu. Kütahya fabrika satış mağazasından almıştım, resimdekinin aynısı..

sahandayumurta.jpg

evet bundan arkadaşlar çok hoş görünüyor değilmi sabah kahvaltılarında sunum olarakçok şık bence

Ben de aldım bundan :dilcikar: Güral porselenden aldım ben.
Şimdi de burda şey buldum , porselen cezve 3 farklı boyda.

sevdemm resim eklemek için imagecheckus sitesine gireceksin.Resmi ordan upload edeceksin.Detaylı anlatım forumda var.Az kurcukla kız hazıra konma kaydirigubbakcemile3

sevdemm resim eklemek için imagecheckus sitesine gireceksin.Resmi ordan upload edeceksin.Detaylı anlatım forumda var.Az kurcukla kız hazıra konma kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:
a.s.

Teşekkürlerr canım kaydirigubbakcemile3 aaa canım o cezveleri bende gördüm nasıl kullanışlımı ???

Bendede var bu tavalardan,mikrodalgada kullanıyorum.Siz direkt ocağın üstüne mi koyuyorsunuz?

X