Popodaki ince tüylere alex yaptılar:(

Lizzie8919

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2016
240
115
Merhabalar 6 seanstır alex epilasyona gidiyorum bacagım genitalim vs baya azaldı normalde seansa popo arasın dahildi fakat ben zamanında cahillikten ötürü jilet vurdugum icin biraz taşmış ve fazlalaşmıştı baktım oralara atış yapmıyorlar bende komple popo satın aldım. Ama özellikle belirtmeme rağmen popodan bacaga dogru popo üzerindeki gri sarı arası tüylere atıs yaptılar hatta kadın bunları görür alex dedi(inanmadım pek) ben oysa arasındaki jiletten etkilenen kalın tüylere istemiştim. İnce tüylerin alex ile çoğaldığını biliyorum ama 1 seansta hemen kalınlaşırmı ve belde popo üzerindeki bu kalın olmayan sarı değil ama gri tüyleri lazer çoğaltıp kalınlaştırır mı

1 seans görmüşse eğer fazla kalınlaşacağını zannetmiyorum.Benimde omuz bölgeme alex yaptılar çok inceydiler şuan 1 tık kalınlar,çoğalma olmadı ama gözüme çok battığı için iğneli epilasyonla bitirdim.

Size de bir keremi yaptılar?

Ee oralara atmadıkları halde niye başka bölge olarak aldınız ki?
Lazer bitirmiyor bence zaten illa ki sarı veya beyaz olanlar kalıyor. Son çare kalanlarda iğneliyor başvuruyor insanlar ya da kendi hallediyor.
Daha bir seans almışsınız memnun değilseniz devam etmeyin derim

Memnunum özellikle bacaktan ama komple popo pakette popp üstündeki incelerde dahil. Söylediğğm halde oraya atış yaptı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…