polysitol kullanıp fayda veya zarar gören var mı?

shirazwine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2022
497
282
Merhaba, bu takviye pco/pcos olmayanlar içinde uygun mu kullanılır mı? kullanan var mı?

Son düzenleme:
İçeriği inositol ve diğer vitaminler olduğundan yararı olur diye düşünüyorum 🥲 bende gynopol kullanıyorum hemen hemen aynı şifa olsun inşAllah 🍀
yurt dışı forumlarda pco pcos olmayanlarda kullanırken bizde sadece pco pcosluların kullanımı söz konusu. b8 vitamini olduğunu, yumurta kalitesine ve regl düzenine yardımcı olduğunu bilmiyoruz. Yada bilmediğim bir yan etkisi varda o yüzden mi rağbet görmüyor merak etmiştim. Özellikle abd ve avrupada doktorların tüp bebek öncesi takviye olarak verdiğinide biliyorum.

yurt dışı forumlarda pco pcos olmayanlarda kullanırken bizde sadece pco pcosluların kullanımı söz konusu. b8 vitamini olduğunu, yumurta kalitesine ve regl düzenine yardımcı olduğunu bilmiyoruz. Yada bilmediğim bir yan etkisi varda o yüzden mi rağbet görmüyor merak etmiştim. Özellikle abd ve avrupada doktorların tüp bebek öncesi takviye olarak verdiğinide biliyorum.
Bende buna benzer bir makale okumuştum bende şimdilik yurt dışındayım mg oranları biraz daha düşük ama inşAllah hepimize fayda olurr🌺

X