Polistik over sendromu yaşayan ve tedavi olan varmı?

Polistik over sendromu yaşayan ve tedavi olan varmı? Gebelik imkansız mı
İmkansız diye bir şey yoktur bence. Sadece tedavi görüyorsun bende pkoluyum tedaviye başladım ama çogu kadında zaten pko var ama herkeste farklı bende adet düzensizliği ve kıllanma kilo artışı oldu 🥺🥺

İmkansız diye bir şey yoktur bence. Sadece tedavi görüyorsun bende pkoluyum tedaviye başladım ama çogu kadında zaten pko var ama herkeste farklı bende adet düzensizliği ve kıllanma kilo artışı oldu 🥺🥺adetin

İmkansız diye bir şey yoktur bence. Sadece tedavi görüyorsun bende pkoluyum tedaviye başladım ama çogu kadında zaten pko var ama herkeste farklı bende adet düzensizliği ve kıllanma kilo artışı oldu 🥺🥺
Adetin cok gecikiyor mu benim en fazla 6 gün un gecikmem oluyor kilanma flsn da yok kilom evlendiğimde beri arttı ama oyle cok kilolu değilim

Boyum 1.63 kilom 90 yaşım 28 2yillik evliyim bende sen ??
Merhaba canım bende 28 yaşındayım 167 85 kgyim ama 96 ya çıkmıştım evlendikten sonra çok kilo aldım ancak 85 e düşebildim ama kilo verdikçe adetim düzene girmeye başladı kıllanma da var 😔 2.5 senedir evliyim

ben de pcos tanısı aldım ama ne kıllanma ne sivilcelenme ne adet düzensizliği ne yumurtlama sorunum vardı. gebelik olmuyor diye dr gittik amh yüksekliği ultrasonla yumurta sayımında fazla sayıda yumurta hormonlarda hafif yükseklik vardı. kendiliğinden hamile kaldım. dr gittiğimizde pcosluların tüp bebekte en çok başarı elde edilen grup olduğunu söyledi dr'umuz😍

kilom 165 65ti hamile kaldığımda şuan 59 hamile kalınca forma girdim 😂 dr fazla kilom olmadığı için pcosun sorun yaratmadığını söyledi insülinim falan da normaldi 🙏🏻

Merhaba canım bende 28 yaşındayım 167 85 kgyim ama 96 ya çıkmıştım evlendikten sonra çok kilo aldım ancak 85 e düşebildim ama kilo verdikçe adetim düzene girmeye başladı kıllanma da var 😔 2.5 senedir evliyim
Evet aslında verebilsem keşke ama çok zor gram gram anca oda 😁

Adetin cok gecikiyor mu benim en fazla 6 gün un gecikmem oluyor kilanma flsn da yok kilom evlendiğimde beri arttı ama oyle cok kilolu değilim
Doktor PCo seviyesi söyledi mü mesela benimde sizin gibiydi gecikmeler uzun değildi kıllanma falan yoktu. Başlangıç evresinden biel düşük bir evredesin demişti

Doktor PCo seviyesi söyledi mü mesela benimde sizin gibiydi gecikmeler uzun değildi kıllanma falan yoktu. Başlangıç evresinden biel düşük bir evredesin demişti
Hayır pekte bisiy söylemek sadece birkac hormon testi eşimin kontrolünü istemesi falan dogu kisminda doktorlsr pek ilgilenmiyor düzgün bir doktora gideceğim

ben de pcos tanısı aldım ama ne kıllanma ne sivilcelenme ne adet düzensizliği ne yumurtlama sorunum vardı. gebelik olmuyor diye dr gittik amh yüksekliği ultrasonla yumurta sayımında fazla sayıda yumurta hormonlarda hafif yükseklik vardı. kendiliğinden hamile kaldım. dr gittiğimizde pcosluların tüp bebekte en çok başarı elde edilen grup olduğunu söyledi dr'umuz😍
Amh hormonum 4.3 4 üstü pco diyoru biz dedi dr . Bakalim bir daha cagirdi ultrason temiz cikti tam pco da diyemiyorum dedi

Pcos hormonel bir hastalıktır,hormonlarınız normal ise sadece usg görüntüsünden ibarettir p da pcodur yumurta sayısının fazla olması demek..iki durumda gebeliğe engel değildir. Hormonlarınızda bir yükseklik var ise bu tedavi edilebilir tabiki

Pcos hastaliginin da duzeyleri var galiba. Cok anlamiyorum banada pcos dediler seneler önce. Bilen varsa yardimci olabilir mi? Kan testi verdim adetliyken değerlerim:

Lh 3.81
Fsh 5.88
Prolaktin 23.6

Rahmime bakip testlerden sonra yumurtaliklarin sıkıntılı bir bebek istiyorsan zamana yaymaya sansin yok dedi bana doktorum. Degerler cokmu kotu?🤦🏽‍♀️

X