Polipi olan var mı?

hayal_27

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2023
532
57
29
Merhaba kızlar bende polip vardı ama bugün regl günüm olmasına rağmen doktor ultrasonda göremedi polipi. Düşmüş olabilir mi sizce? Doktora sordum düşmüş olabilir dedi ama kesin bişey demedi. Normalde de çok küçüktü zaten sizce olsa görür muydu

Merhaba kızlar bende polip vardı ama bugün regl günüm olmasına rağmen doktor ultrasonda göremedi polipi. Düşmüş olabilir mi sizce? Doktora sordum düşmüş olabilir dedi ama kesin bişey demedi. Normalde de çok küçüktü zaten sizce olsa görür muydu
regl sonrası 7. gün ultrason görüntüsü çok net oluyor. görünmemiş olabilir diye düşünüyorum.

Merhaba bende de polip var benimki 1.5 cm doktorum kendiliğinden düşme ihtimali yok dedi ama sizinki küçükse belki öyle olabilir

Benim güya polipim varmış
Yıllardır regl olmadan hemen önce görürler regl olunca gel bakalım derler ve sonra görünmez
Ben artık baktırmıyorum heralde arada var olup kayboluyor :)

Öyle mi benimki 1 cm ama düşebilir demişlerdi . Peki siz aldırmayı düşünüyor musunuz büyüyünce zararlı oluyomus sanırım
Evet büyünce zararlı oluyormuş doktorlar alalım gebe kalmaya engel olur olsa da düşükle sonuçlanır diyorlar ama ben korktuğum için aldırmadım bebek düşündüğüm zaman aldırcam sanırım mecburen:)

Merhabalar bana da doktorum polip var demişti 3 cm hatta 7-8 olursa ameliyat olman gerekir demişti sonraki doktorlar görmedi en son göründüğüm doktor ise bazen adet kalıntılarını polip gibi görebilir olsa görürdüm yok dedi içimi rahatlattı
Benim güya polipim varmış
Yıllardır regl olmadan hemen önce görürler regl olunca gel bakalım derler ve sonra görünmez
Ben artık baktırmıyorum heralde arada var olup kayboluyor :)

Evet büyünce zararlı oluyormuş doktorlar alalım gebe kalmaya engel olur olsa da düşükle sonuçlanır diyorlar ama ben korktuğum için aldırmadım bebek düşündüğüm zaman aldırcam sanırım mecburen:merhaba
Merhaba bende de vardı polip evet gebeliğe engel oluyormuş doktorum öyle demişti. Ben hemen amaliyat oldum bende çok korku yordum ama hiç korkucagın bişi yok amaliyat oldugunu anlamıyosun bile geciktirme arkadaşım bazısı kötü huylu olabiliyormuş en azından erken tedavini ol derim . Korkuyorum dedigin için seni teşvik edeyim korkucak bişi yok demek istedim yinede kendin daha iyi bilirsin 💐

Benimkide 12 cmdi ameliyat oldum ama korkulacak birşey yok gercekten öyle ağrı falanda olmuyor ameliyattan sonra

X