Polip ameliyatından sonra hamile kalan var mı lutfen yardim edin

Hiç kalbinizi karartmayın... Benimde 2 senedir çocuğum olmuyordu... Aşılama falan düşünüyorduk... Bende polip aldırdım... 26 ağustosta ameliyat oldum. 15 eylül adet oldum ve şuanda 6haftalık hamileyim... Allah isteyen herkese nasip etsin...

Hiç kalbinizi karartmayın... Benimde 2 senedir çocuğum olmuyordu... Aşılama falan düşünüyorduk... Bende polip aldırdım... 26 ağustosta ameliyat oldum. 15 eylül adet oldum ve şuanda 6haftalık hamileyim... Allah isteyen herkese nasip etsin...
ALLAH nazarlardan korusun ALLAH hayırla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kardeşim gerçekten bana umut oldunuz ALLAH razı olsun.

Bende pko var artık öyle içime içime işledikı herşey ufacık şeylere ağlıyorm RABBİM hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin İNŞAALLAH

Merhaba,
3,5 senedir bebek istiyorduk,rahim filmini geç duydum doktorlardan.ve o filmden sonra tam da bebeğin tutunacağı embriyonun orada polip olduğu tespit edildi.
Mart 2017’de polip ameliyatı oldum,histereskopiyle.
Eşimin de sperm sayısı 13 milyon civarındaydı.Eşime Solgar’ın L - Arginen hap verdi doktor,ondan kullandı.
Veeee 8 Kasım’da hamile olduğumu öğrendim.Şu anda 15. haftaya girdik,hayırlısıyla tamamlamayı nasip eder INŞALLAH RABBİM.
Polip alınmasından sonra insanın umudu oluyor, o yüzden eşinizin de spermlerine baktırdıktan sonra da düzenli ilişkiye devam etmenin önemi yüksek.
INŞALLAH sizler de bu duyguyu yaşarsınız.

X