Polip ağrı yapar mı, ameliyatı riskli mi

Deryaderyaderya

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
127
108
32
Merhaba kızlar.
Bugün doktor kontrolümde rahim duvarında 1cm polip olduğunu öğrendim. Doktorum Şiddetli adet kanaması yapabilir dedi ama benim adet kanamalarım şiddetli değil sadece adet dönemi ağrılarım çok şiddetli son zamanlarda. Bir de benim sol kasığımda adetim bitiğinden beri (yaklaşık iki haftadır) batma ve kramp şeklinde ağrım oluyor. Doktor polip ağrı yapmaz dedi ama polip olup da benzer şekilde ağrılar yaşayan oldu mu merak ettim. Polip ameliyatı riskli midir acaba konu hakkında bilgisi olan var mı

Ben ikisini de oldum tekrarlayinca hatta ikişer kez iki düşüğüm oldu poliplerden sebep gördüler
Rabbim hayırlısını nasip etsin hakkımızda çok üzüldüm kayıplarınıza. Benim de iki tane aşılamam tutmamıştı (idrar testlerim pozitif çıktı ama sonrasında adet oldum). bu gittiğim doktor polipten dolayı tutmamış olabilir dedi ama o dönemde polip olsaydı doktorum görürdü heralde ama kafam da karıştı tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…