Polikistik

iremme

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2023
2
0
23
Arkadaşlar 1 yıldır evliyim geçen ay ovulasyon testi yaptığımda sürekli pozitif çıkıyordu bu ay tekrar başladım. Ama adetimden çok sonra başladım iki gün önce yaptım negatifti dün bugün yaprığım pozitif çıktı ama adetimden 27 gün sonrası polikistik over hastasıyım ilaç kullanıyorum sizce gerçekten pozitifmidir çocuk istiyorum her yolu deniyorum

Eklentiler

• IMG_6691.jpeg
    177,7 KB · Görüntüleme: 22
Bence pozitif. Doktora gidip yumurta geliştirici tedavi isteyin bence. Femara/klomen tarzı ilaç veriyolar sonra da çatlatma iğnesiyle yumurtayı çatlatıyolar. Bu şekilde gebelik elde ettim. Bende de pcos var

Bence pozitif. Doktora gidip yumurta geliştirici tedavi isteyin bence. Femara/klomen tarzı ilaç veriyolar sonra da çatlatma iğnesiyle yumurtayı çatlatıyolar. Bu şekilde gebelik elde ettim. Bende de pcos var
Şuan infolic , dostinex ve cyclo- progynova kullanıyorum . Ama internetten bakrığım zaman bunları kullanırkende gebelik oluşmaz diye yazıyor yumurtalama olduysa değerlendirsem bile bu ilaçlardan gebeşik oluşmayabilri dşye korkuyorum

Dostinexin kullanırken korunun diyolar zaten. Trioid değerlerinize baktırmanızk tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…