polikistik overde hamile kalma mucizem

lila.vera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
53
0
37
merhabalar.. bu site benim umudum oldu şimdi bende birilerine umut olurum belki

ben ilk çocuğuma tedaviyle hamile kaldım,ama tedaviye başladığım ilk ayda hamile kalmıştım ozaman polikistik over teşhisim yoktu...
kızım 2.5 yaşında yeniden bebek istiyoruz.haziran 2013te tedaviye başladık,testler yapıldı ve polikistik over teşhisi kondu
umutsuz vakaydım kistler o kadar çoktu ki. özellikle bu ay doktor bile umutsuz konuştu,çatlatma iğnesi vermişti klomenden sonra.ama ben vurulmadım umut yok kist çok diye..
herşey allahın elinde işte ben bu ay hamile kaldım.
25 kasım son adetim, ben 19 aralıkta test yapmaya başladım( acelemden) test çubukta sadece gölge vardı,ertesi gün ayın 20 sinde kan testi verdim adete 5 gün varken 1.25 negatif nasıl üzüldüm,bu ayda tutmadı die...22aralıkta sabah yine evde test yaptım 2.çizgi çok silik belli belirsiz..umut işte
ogün kızım rahatsızlandı acile gitmiştik bende kan verdim hcg baktırdım değerim 19.7
2 gün neler değiştirdi...daha adete 3 gün var
bu ay çok umut vardı içimde,son bi haftadırda göğüs hassasiyeti sümükümsü beyaz akıntı...
işte böyle
inş isteyen herkez bu duyguyu yaşar...
en önemlisi dua dua dua
selam ve dua ile

bende pkoluyum, yaklaşık 1,5 seneden beri çocuk istiyoruz. 1 kez aşılama yaptırdım tutmadı. ve 9 ay gibi yumurtlama takibi çatlama iğnesi oldum yinede hamile kalamadım. doktorum tüp bebek yaptır istersen dedi. ama yaşım 28 ve eşimde hemen tüp bebek istemiyor.doktor kontrolüne ara verdim. inş. bende kendiğimdem hamile kalırım... kimi duysam etrafımda hamile diye çok üzülüyorum. dilerim sizde ikinci kez anne olursunuz. sağlıkla kalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…