Polikistik over

ebrusahin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
1
0
19
Merhaba kızlar ben 20 yaşındayım 1 yıllık evliyim ama çocuk olmadı hastabye gittiğimizde polikistik over dedi ve troit olduğunu söyledi adet biraz düzensiz erken yada geç oluyorum ve takviye yazdı fenomom balık yağı felan fakat 1 ay oldu kullanalı kilo vermem gerektiğini söyledi 60 kiloyum ne yapmam gerekiyor

Acele etme yaşın çok genç, vücut dengeye girsin

Kilo ile cok alakali değil. Ben hep zayiftim hala oyleyim. Bende de polikistik over var 32 yasindayim. 4 yillik evliyim 1.5 yildir deniyoruz maalesef olmuyor. Daha cok kucuksun 1 yillik evlilikte bunu dusunme akisina birak onunde daha cok yilin var. Olmazsa tedavi baslarlar

Ben 23 yaşında evlendim o zamanlar 68-69 kg polikistik miydim bilmiyorum ama reglim çok düzensizdi onu hatırlıyorum . Sonra eşimle beraber çok kilo aldık dışardan sürekli yediğimiz için . 81 ile diyetisyene başladım 79 a indiğimde hamile olduğumu öğrendim. Şuan oğlum 4 yaşına girecek 1,5 yıldır deniyoruz olmuyor şuam 85 kg vermeye çalışıyorum . Ama doktorum hiç kilo olarak söylemedi vermem gerekir diye ben kendim rahatsız oluyorum artık . İlk hedefim şuan kendi sağlığım için kilo vermek tabikide korunmuyoruz o süre içinde bakalım neler olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…