Polikistik over

ebrusahin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
1
0
19
Merhaba kızlar ben 20 yaşındayım 1 yıllık evliyim ama çocuk olmadı hastabye gittiğimizde polikistik over dedi ve troit olduğunu söyledi adet biraz düzensiz erken yada geç oluyorum ve takviye yazdı fenomom balık yağı felan fakat 1 ay oldu kullanalı kilo vermem gerektiğini söyledi 60 kiloyum ne yapmam gerekiyor ☹️

Merhaba kızlar ben 20 yaşındayım 1 yıllık evliyim ama çocuk olmadı hastabye gittiğimizde polikistik over dedi ve troit olduğunu söyledi adet biraz düzensiz erken yada geç oluyorum ve takviye yazdı fenomom balık yağı felan fakat 1 ay oldu kullanalı kilo vermem gerektiğini söyledi 60 kiloyum ne yapmam gerekiyor ☹️
Acele etme yaşın çok genç, vücut dengeye girsin

Kilo ile cok alakali değil. Ben hep zayiftim hala oyleyim. Bende de polikistik over var 32 yasindayim. 4 yillik evliyim 1.5 yildir deniyoruz maalesef olmuyor. Daha cok kucuksun 1 yillik evlilikte bunu dusunme akisina birak onunde daha cok yilin var. Olmazsa tedavi baslarlar

Ben 23 yaşında evlendim o zamanlar 68-69 kg polikistik miydim bilmiyorum ama reglim çok düzensizdi onu hatırlıyorum . Sonra eşimle beraber çok kilo aldık dışardan sürekli yediğimiz için . 81 ile diyetisyene başladım 79 a indiğimde hamile olduğumu öğrendim. Şuan oğlum 4 yaşına girecek 1,5 yıldır deniyoruz olmuyor şuam 85 kg vermeye çalışıyorum . Ama doktorum hiç kilo olarak söylemedi vermem gerekir diye ben kendim rahatsız oluyorum artık . İlk hedefim şuan kendi sağlığım için kilo vermek tabikide korunmuyoruz o süre içinde bakalım neler olacak

X