Polikistik over yumurtlama

Ozzllmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2022
1
0
26
Kızlar sorum çok basit net. Poliskitik over sendromum var fakat merak ettiğim şey şu. Pkoslu kadınların her ay yumurtlama belirtisi olup yumurtlamam ihtimali varmi? Yoksa pikoslu kadın yumurtlama belirtileri gördüğünde herkes gibi yumurtlayabilirmi? Kafa karıştırıcı olduğunu biliyorum sorunun ama lütfen dikkatli okursanız anlayacaksıniz ve bilgisi olan varsa rica ediyorum paylaşsın. Bir haftadır ovulasyon test surevindeyim bugün çift çizgiyi gördüm. Ve pikosluyum çift çizgiyi gördüysem yumurtlama belirtisi varsa yumurtlar miyim herkes gibi kist olsada

Eklentiler

• IMG-20221124-WA0027.jpeg
    93,7 KB · Görüntüleme: 102
Yumurtlayabilirsin, çatlayabilir ve hamile kalabilirsin.
Bazende yumurta orta büyüklükte kalır ve kist olabilir ovulasyon testiyle ilgili fikrim yok

net cevap veriyorum. hayır. mesela bende pcosluyum ve yumurtlama olmuyo. ovulasyon t estinde pozitifi görüyorum ama yumurta çatlamadıgı için kiste dönüşüp boşa gidiyo. testte pozitif ve çatlama görsende kesinlikle oldu anlamına gelmez çünkü o test sadece hormon değerini ölçüyo yumurtanın durumunu bildirmiyo ki... olması gereken olmadıgı için bende cogu ay seviniyodum meger hepsi boşaymış :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…