Polikistik Over, Tarlusal Sonrası Koyu pıhtılı adet

dandelion_93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2024
8
0
31
Merhaba arkadaşlar,

Benim adetim pcos yüzünden çok düzensiz. En son doktora gittiğimde tarlusal verildi. 10 gün içinde adet olacağım söylendi. 12. gün adet olmaya başladım. Ama adetten önce kendimi sakin hissetmek adına test yapıp durdum. 6 haziranda ilişkim oldu. Ama prezervatifi hemen takmadık. İçe boşalma vs olmadı. İlişkiden 9 gün sonra rahat hissetmek adına kan testi yaptırdım. Biraz erkendi. Ama panik yapmıştım. Önce yoğun şeffaf akıntım geldi. 18 haziran salı akşamı pıhtılı bir şekilde koyu adet gelmeye başladı. Normalde ilk 2 gün pıhtı gelir bende. Ama bu sefer asla kan sıvılaşmadı. Yerleşme kanaması mı diye araştırdım. Ama hiç benzemiyor. Çünkü benim ped dolmasa da yine de 3-4 kere ped değiştirdim. Arada çok az sıvı formunda geldi. Hala pıhtı gibi atıyor vücudum. Bugün erken gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Acaba 30 günlük gecikmede rahim duvarı çok kalınlaştı da vücudum böyle mi reaksiyon verdi. Hormonlarla oynayan bir ilaç kullandım ne de olsa. Onun da etkisi mi oldu diye düşündüm. Burada okuduğum bazı yorumlarda demir eksikliğinin de buna neden olduğu yazılmış. Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Bu arada adet öncesi yaşanan tüm semptomları yaşadım. Libido yüksekliği, kasık ağrısı, göğüs ağrısı, bel ağrısı. Sadece eskisinden farklı bir formda geldiği için anlam veremedim.

Evet benimde adet söktürücü kullandigim zamanlar baya pıhtılı geliyordu. Uzun süre adet olamamaktan kaynaklidir belki de.
hamilelik olmadığına inanmak istiyorum açıkçası. ilişkinin üzerinden 17 gün geçmiş. Erken gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Ama yerleşme kanamasıysa şayet ne zamn test yapılır pek bilmiyorum. Sizin de koyu pıhtılı mı geliyordu adet dönemi boyunca?

hamilelik olmadığına inanmak istiyorum açıkçası. ilişkinin üzerinden 17 gün geçmiş. Erken gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Ama yerleşme kanamasıysa şayet ne zamn test yapılır pek bilmiyorum. Sizin de koyu pıhtılı mı geliyordu adet dönemi boyunca?
Yerleşme kanamasında pıhtı olmaz. Yaşadığıniz adet. Full pıhtılı değildi tabiki ama illa ki geliyordu baya

Canım ben de şuan tarlusal kullandım kullanırken kasık ağrım vardı bel ağrım vardı baya biteli 2 gün oluyor dün lekem vardi bugün de sümüksü bir akıntı vardı umarım ben regl olurum

Canım ben de şuan tarlusal kullandım kullanırken kasık ağrım vardı bel ağrım vardı baya biteli 2 gün oluyor dün lekem vardi bugün de sümüksü bir akıntı vardı umarım ben regl olurum
ben de hiç lekelenme olmadı. sümüksü bir akıntı geldi ama. sonra o regle döndü. umarım olursun. haber ver muhakkak.

X