polikistik over sendromlu arkadaşlar buraya gelin detleşelim

browni25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
11
0
senağlamaarkadaşlar bu öyle bi şey ki bu rahatsızlığı yaşayanlar bilir. düzensiz adet,saç dökülmesi,stres,.......vb
ben bir süre klomen kullandım .yumurtlama takibi yapıldı.hrşey tam istediğimiz gibi oluyordu fakat sonuç negatif
daha ege üniversitesinde tedavi gördüm 3 kez aşılama yapıldı.herşey yine çok iyi gidiyordu.doktor olmamasından çok çoğul gebelikten korkuyordu.çünkü çok fazla yumurtam vardı.ama yine olmadı.şimdi eylül ayında tüp bebek denemek istiyoruz.ama çok korkuyorum çünkü hep olumsuz olunca tedavilerim tüp bebekte tutmazsa diye üzülüyorum.bana dua edin kızlar.bebekler çok seviyorum.hamile bi bayan gördüğümde çok üzülüyorum .benim bebişim ne zaman gelecek diyorumkızlar pkolu olupta hamile kalanların nasıl tedavi olduğunu merak ediyorum.paylaşırsanız sevinirim......önerebileceğiniz bitkisel kürler varsa duyduğunuz onlarıda yazarsanız sevinirim.....senağlama

cnm bende pkoluyum bitane birbuçuk yaşında oğlum var ve ikinciye hamileyimm.birincisine 3 sene istedik hamile kalamadım.eşimdede varikosel vardı.ayrıca benim rahmimde şekil bozukluğu vardı.ikimizede ameliyat dediler.hiç bişekilde ameliyat olmadık.3 ay doğum kontrol hapı kullandım ve başka bi hastalık yüzünden onu kestim.kestiğim ayda hamile kaldım.kanamam vardı şekil bozukluğu vardı be bebek sol tarafımda 3cmlik bi kistin üzerinde tutunuyodu.doktorlar düşer dediler okadar engele rağmen düşmedi ve sağlıklı bi doğum yaptım.daha bebeğim bir buçuk yaşında ve ikinciyi düşünmediğimiz halde korunurken hamile kaldım.demek istediğim hastalık bir bahane.allah dilediğine veriyo.bol bol dua et.biz öle yaptık allah nasip etti

canım bende pko hastasıyım..devamlı adet düzensizliğin olur,yüzlerim sivilceyle dolar,kilo desen varda vaar..ama çok şükür bir kızım var..kızım 2,5 yaşında..ona da gonaphene ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım..çok şükür hiç ümit vermeyen dr um bile şaşırdı ilk tedavi gördüğüm ay hamile kaldım..şimdi yine pkoyla şavaşıyorum ve ikinci bebeğimi istiyorum..bu ayda serophene içtim ve çatlatma iğnesi vurundum.. 1 mayıs adetimi bekliyorum..bakalım Rabbim ol derse olur inşallah...hayırlısı canım..demekistediğim pko yu gözünde büyütme,aslında bu bir sabır sınavı..kazannalara hediyeleri veriliyo..ama bazıları gerçekten zor sınavlardan geçiyo...RAbbim yar ve yardımcımız olsun..canım benim inşallah tez zamanda hayırlısıyla hayırlı zamanda hamile kalırsın...öptüm canım benim....ŞenizŞeniz

bizde 2,5 yıl korunmanın ardından cocuk sahibi olmaya karar verdik. 2-3 ay korunmadık olmadı bebis.dedim eger bi rahatsızlıgım varsa erkenden ogreneyim.o gune kadar hic jinekologa gitmemistim. gittigimde dr bana pkosun dedi. diger kadınlara gore cocuk sahibi olman daha zor tedavi gerekir dedi. bir dahaki adetine gel rahim filmi cekelim ve tedaviye baslayalım dedi. cok uzulmustum ama bir dahaki adetimi olmadım. doktora gittigimden 20 gun sonra hamile oldugumu ogrendim.tedaviyede gerek kalmamıstı. yani pko cocuk olmaması icin tam engel deil.kilon varsa muhakkak ver. ve adnan saracoglunun kurleri varmıs onları yap.ozellikle sogan kuru icin cok iddialı konusuo adam. sadece umudunu kaybetme.yasın 25 sanırım daha cok gencsin. umarım en kısa surede bebegine kavusursun

canım benim çok teşekkür edrim yazdıklarına.içimi rahatlattın.hep dua ediyorum bende.rabbim hayırlısını versin napalım. şükür....

canım benim soğan suyunu yaptım 3 kür denedim. ama şu an daha yeni bitti kür bakalım ne olacak bu ay, ama hepinize çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız...a.s

canım inşallah hamilesindir.allah herkesin gönlüne göre versin.şimdiden hayırlı olsunnnnn:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…