plesentanın durumu

Sunshine moon

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
83
14
Hamileleiğim çok iyi gidiyordu. Geçen gün az kanamam oldu. Dr. ulltrasonda baktığında plesantamın servikse yakın yerleştiğini söyledi. Her şeyi yasakladı yasakkelimesonra da. Düşük tehtidi oluşturabilirmiş. Çok şaşırdım, o kadar hareketliydim ki. Ama uterusu (rahim) sürekli top gibi hssediyordum. Kasılıyormuş sürekli anlaşılan. Neyin normal neyin değil olduğunu bilemediğimiz için lay lom devam ediyordum hayata, koşuşturmaya. Şimdi hareketlerimi ağır çekime aldım. Bu arada kızım olduğunu öğrendim.:emir_bebek: İçime erkek doğmuştu hep, çin takvimi de erkek diyodu. Falların hepsini bir yana attım bu yüzden.tatlicadiarzu

çok geçmiş olsun canım, dikkat et tabi kendine o zaman bişi olmas Allah'ın izniyle, al sağ salim kucagına, kızın olmasıda harika bende hep kız istiyorum hayırlısı tabi

çok geçmiş olsun canım.. evet çok haklısın insan napıcağını şaşırır bu durumda... çok hareketli bir hamilelik geçiriyorum diye sevinirken daha sonra böyle yapmanın tehlikeli olduğunu öğrenmek can sıkıcı olmalı.. olsun ama bu kısa bi süre devam edicek.. bebişin olduktan sonra istesende oturamıcaksın:)) tabii güzel ve hayatı anlamlandıran yorgunluklar olucak bunlar.. kendine çok dikkat et...

plesenta hakkında doktorumla hic konuşmadık biz olsaydı bir sorun söylerdi sanırım gecmiş olsun kazasız belasız hayırlı dogumlar diliyorum sana bu arada kızıma arkadaş geliyor sevindim :)saglıklısıyla allah kucagımıza almayı nasip etsin inş.

evet cnm çok geçmiş olsun..inş. herşey yoluna girer..hepimiz sağlıklı bi şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız

a.s.kızlar hepiniz çok sağolun. Plesantanın durumu bu haftaki kontrolde belli oldu. Bu haftalarda belli oluyormuş. Daha önceden bir şey yoktu. Aman dikkat edin, fazla koşturmayın.. Ben biraz da fazla hafife almıştım hamileliği. Bir şey olmaaaz canım derken, kızım sabote etti hayatımı..

a.s.kızlar hepiniz çok sağolun. Plesantanın durumu bu haftaki kontrolde belli oldu. Bu haftalarda belli oluyormuş. Daha önceden bir şey yoktu. Aman dikkat edin, fazla koşturmayın.. Ben biraz da fazla hafife almıştım hamileliği. Bir şey olmaaaz canım derken, kızım sabote etti hayatımı..
kaç haftalık hamilesin ben 18 haftalık hamileyim ve ben dün öğrendim plesantanın üstte olduğunu .12. haftaya kadar öyle değildi bebekte başı aşağıda duruyo .bu durum hareketlerini brias kısıtlarmış bebeğin.Neden böyle olur bilmiyorum doktorum normal bebek açısından korkma dedi bana ama .benim canım çok sıkıldı bu duruma

şu an 19 haftalıkım. yarın 20 olacağım. Plesantan yukarda ise iyi işte. Benim doğum yoluna yakın olduğu için kanama ve düşük tehlikesi var. Yukarıda olmasıonın mahsuru nedir?

çok geçmiş olsunn canım kendine dikkkat et fazla yorma kendini yat dinlen canım...

şu an 19 haftalıkım. yarın 20 olacağım. Plesantan yukarda ise iyi işte. Benim doğum yoluna yakın olduğu için kanama ve düşük tehlikesi var. Yukarıda olmasıonın mahsuru nedir?
yanlış yazmışım zaten doğum ylunu kapatıyormuş yani benimki aşağıda

cumartesi doktordaydık. Plesanta olduğu yerde, doğum yolunu kısmen kapatmış bir şekilde duruyor. Henüz yukarı çıkmamış. Başka kimse yoktur umarım benim durumumda olan

X