Saç Rengi ve Saç Boyama Platin saç icin mor şampuan (toner) hakkinda bilgi sahibi olanlar

jiglypuff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2014
1.558
575
36
Arkadaslar sadece yurtdisinda satilan malesefki turkiyede olmayan ama saci mukemmel platin yapan cok guzel bi urun sactaki tum turunculugu yok ediyor yurt disina giden bi arkadasima siparis werdim sonuclari paylasirim belki kullanan wardir aranizda paylasirsaniz sewinirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar sadece yurtdisinda satilan malesefki turkiyede olmayan ama saci mukemmel platin yapan cok guzel bi urun sactaki tum turunculugu yok ediyor yurt disina giden bi arkadasima siparis werdim sonuclari paylasirim belki kullanan wardir aranizda paylasirsaniz sewinirim

ben boynerde blonde şampuanını görmüştüm,,,

ben boynerde blonde şampuanını görmüştüm,,,

Jhon frida dimi sari bi tupte o cok iyi diil diyolar hic faydasini goren olmams cok blog karistrdim bu konuyla ilgili bunun spreyi warms o etkiliyms oda turkiyede yok sevil parfumeride tum urunleri war bi sprey yok zaten ise yarar ne olursa turkiyeye getirmezler sinir oluyorum yaa

Jhon frida dimi sari bi tupte o cok iyi diil diyolar hic faydasini goren olmams cok blog karistrdim bu konuyla ilgili bunun spreyi warms o etkiliyms oda turkiyede yok sevil parfumeride tum urunleri war bi sprey yok zaten ise yarar ne olursa turkiyeye getirmezler sinir oluyorum yaa

Shimmer lights die bi urun war arastir cnm netten clariol die bi markanin sonuclar sahane youtubedn bakabilirsin onun siparisini werdim umarim arkadasim bulur daha yeni gitti 20 gune gelir sanirim bulursa sonucu paylasirim mutlaka

Sonundaa tonerim geldiii farkli 2 kisiye siparis werdimmm iki farkli marka geldi hemde 1 gun arayla en yakin zamanda deniycemmm turuncu saclara son :)

Şampuanla ilgili sonucunuzu merak ettim acaba memnun kaldiniz mi bende kullanmak için araştıriyorum yorumunuz nedir

Selam kizlar ! Bende boyle bi konu acmistim http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/silver-sampuan-mor-renkli-sampuan.807682/ ama cevap veren olmadi. Yurt disinda yasiyorum ve bi markette mor sampuan gordum aldim ve denedim . Saclarim rofleliydi ama nedense diplere pek etkili olmadi.Galiba daha kaliteli bir sampuan almam lazim.

Birinci resim boyali halim roflesiz.
zAE7j7.jpg

Ikinci ve ucuncu resimde rofleden sonra mor sampuanla yikanmis hali . Aralardaki turunculukta roflesiz boyali sacim.Kullu renk boyayla boyamama ragmen hep turunculuk renk oldu.

l7z6Qr.jpg
kkYy0J.jpg

Buda sampuan

7k8r1L.jpg

bu mor şampuan ülkemizde nedense pahalı satılıyor. onun yerine mavi ya da mor mix boyayla cila yapmak daha mantıklı.

X