Plates

vafers

papatya
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
784
261
arkadaşlar facebooktada güzel bir pilates grubumuz var haberiniz olsun bekleriz:)Ebru şallı ile her sabah yananlar buraya:))
Login | Facebook

Arkadaşlar pilates harika bi meditasyon spor sağlıklı yaşama odaklanmanızı sağlayan mükemmel bir icat ve bunun hakkında her türlü bilgi paylaşımı için facebookta grubumuz var grubumuza katılmanızı tavsiye ederim burdanda hertürlü konuda sorularınıza açığım:)ben 3 aydır pilates yapıyorum ve hayatımın tamamı pilates sayesinde değişti ben başka bir ben oldum hayatımdaki bütüm kötülükleri,sağlıksız her türlü şeyi hayatımdan şıkardım ve kendimi başka bir aleme adapte olmuş buldum pilatesle düşüncem fiziğim cildim beynim herşeyim değişti ve sağlık açısından her gün iyiye giden bi bedenim var artık ve çok mutluyum bu mutluluğu ve sebebini (pilatesi) isteyen ve bu mutluluğa dahil olmak isyeten herkesle payşlaşmak isterim bana ulaşın nurdan542009@hotmail.com facebooktanda ebru şallı ile her sabah yananlar buraya grubuna katılıp oradanda ulaşabilirsiniz...

Arkadaşlar pilates harika bi meditasyon spor sağlıklı yaşama odaklanmanızı sağlayan mükemmel bir icat ve bunun hakkında her türlü bilgi paylaşımı için facebookta grubumuz var grubumuza katılmanızı tavsiye ederim burdanda hertürlü konuda sorularınıza açığım:)ben 3 aydır pilates yapıyorum ve hayatımın tamamı pilates sayesinde değişti ben başka bir ben oldum hayatımdaki bütüm kötülükleri,sağlıksız her türlü şeyi hayatımdan şıkardım ve kendimi başka bir aleme adapte olmuş buldum pilatesle düşüncem fiziğim cildim beynim herşeyim değişti ve sağlık açısından her gün iyiye giden bi bedenim var artık ve çok mutluyum bu mutluluğu ve sebebini (pilatesi) isteyen ve bu mutluluğa dahil olmak isyeten herkesle payşlaşmak isterim ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…