Plasentada kanama ve ayrışma

bayanacizane

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
472
85
Kızlar 16 haftalık gebeyim plasentanın alt ucunda kanama alanı ve minimal ayrışma izlendi yazıyor tanıda. doktor takip edicez dedi net bi şey demedi sizce bu kötümü böyle olup sağlıklı doğum yapan var mı o kadar korkuyorum ki :KK43:

Canımın içi, korkma telaş etme.
Hiç bilmediğim duymadığım bir konu, doktorundan daha detaylı bilgi alabilirsin

Canımın içi, korkma telaş etme.
Hiç bilmediğim duymadığım bir konu, doktorundan daha detaylı bilgi alabilirsin
Nasıl telaş etmiyim. bu durumu gebeliğin son aylarında yaşıyorlarmış genelde ve bebeğini kaymetmiş birçok kişi. doktor 20.haftaya kadar yat dedi yukarı çıkma ihtimali var dedi ayrışma falan korkutuyor işte beni netten araştırdığımda kötü şeyler yazıyor hep...

Kızlar 16 haftalık gebeyim plasentanın alt ucunda kanama alanı ve minimal ayrışma izlendi yazıyor tanıda. doktor takip edicez dedi net bi şey demedi sizce bu kötümü böyle olup sağlıklı doğum yapan var mı o kadar korkuyorum ki :KK43:
Plesanta kanaması oluştu en de 29.haftada ciğer geliştirici vuruldum erken doğum riskine karşı 2 gece hastanede yattım 31.haftaya girerken erken doğum yaptım.

Siz sadece moralinizi yüksek tutup olumsuz şeylere odaklanmayin bazen kanama ile gebelik devam ediyor hersey takdir magnezyum falan verdiler mi acaba size eve gönderirken ne dediler tam olarak

Siz sadece moralinizi yüksek tutup olumsuz şeylere odaklanmayin bazen kanama ile gebelik devam ediyor hersey takdir magnezyum falan verdiler mi acaba size eve gönderirken ne dediler tam olarak
İyi bir doktor bulup gittim önceki gittiğim doktorlar öyle bir durum yok dedi içime sinmedi benim kanama normal değildi çünkü gittiğimde uzun uzun baktı sağolsun bu plasenta yukarı çıkar dedi ama ayrışma falan korkutuyor işte hep yatıcakmışım tuvalet ve yemek harici kalkma dedi iğne verdi haftada bir on gün sonra kontrol

X