PKOSLU HANIMLAR ACİLL ÖNERİİ LÜTFENN

fatosfatosss

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2022
29
4
31
Selam kızlar 45 gün regl gecikmesi yaşıyorum 1 kez idrar testi yaptım silik çıktı ama bariz belliydi kan vermeye gitmedim. Son 2 regl dönemimde gecikme oluyor doktora gittim ama çok şükür herhangi bir sorun yok. 3 kez özel 3 kez devlete gittim. Pkos denildi sadece. Aranızda pkos olup gebe kalmak için önerileriniz var mıdır?

Selam kızlar 45 gün regl gecikmesi yaşıyorum 1 kez idrar testi yaptım silik çıktı ama bariz belliydi kan vermeye gitmedim. Son 2 regl dönemimde gecikme oluyor doktora gittim ama çok şükür herhangi bir sorun yok. 3 kez özel 3 kez devlete gittim. Pkos denildi sadece. Aranızda pkos olup gebe kalmak için önerileriniz var mı
Cnm bn pcosluyum dr umun dedigi kilo onemli fazlaysa verilse ii ve adet gecikmesi baska seylerdenmi kaynaklaniyor bakilmali bnmki prlaktin yuksekliginden olduğu anlasildi ve vitmnler ck onemli

Pcolular için Miyo ve kiro inositol takviye öneriyorlar. Hatta folik asit qenzm10 kullananlarda var. Saydığım içerikler, üreme sistemini düzenler yeniler. İlunga-f takviyesi var. Genelde gebelik isteyenlerde kullanıyor. Myo kiro kilonuz varsa zayıflamayada katkısı var insülini dengeliyor. Bir ton faydası var. Araştırabilirsiniz.

pcosun çeşitleri var. kimisi düzenli adet oluyo kimisi hiç olmuyo aynı şekilde yumurtlamada da problem net olarak tedavi başlanır benim durumum öyle. Pcos diye araştırmak öneri almak yerine yumurtlama takibi yapılmalı. çünkü dedigim gibi her pcos ve her kadın vucudu aynı şekilde belirti vermiyo maalesef... kendi rahminizi ve üreme düzeninizi tanımanız lazım öncelikle

X