pkos hipertiroidi vee yoksa hamile miyim :( :(

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
198
0
:çok üzgünüm: çok üzgünüm: slm arkadaşlar bende pkos var en son 1 ekim de adet oldum ve 21 ekimde hipertiroidi oldugumu ögrendim ve propycill kullanıyorum ama adet olmadım ilk defa bu ay da yumurta oluşmuştu ama hala adet olmadım geçen gittim dr (çarşamba akşam ) labaratuvar kapalı imiş geblik testi yapamadı ve dedi ki pkos da geç döllenme olurmuş 15 kasım da gel o zaman test yapalım dedi bide hipertiroidi aksama yaparmış ama enim kasıklarım da degişik bi agrı var kasılıyor karnım özellikle de hareketlele orantılı baya agrıyor bu durum nedir sizce hamile olabilir miyim (bu kadar istiyorum ama bu ay olmasın diye dua ediyorum ) nolur yardım edin nedir bu aranızda böyle olan var mı.....

tatlım ben böle bişi yaşamadım ama...arkadaşımın başına gelmişti...kullandığı ilaç yüzünden bi takım değişikler olmuş ama hamile değildi.. o da senin gibi telaşa kapıldı ..dilerim herşey gönlünce olur...

slm kızlarrrrr ben hala adet olmadım ve cumartesi dr gidecegim ve çok yogun sarı akıntım var çok daraldım bu ay gebelik testi de yapmaya korkuyorum ya varsa bi dert yok sa da bi dert hayırlısı bakalım

canım ben pkos değilim ama geçen aşılamamdan çatlamayan yumurtam var.zaten nodüler triodit hastayım.hastalığım şu an hiper olmuş.ve adetim gecikti.bende senin gibi akıtım var ama adet yok.10 günü bulursa kan testi yapıp dr gitcem.7 kasımda olmam lazımdı adet.

canım ya zaten hiper tiroidi geçiktirir dedi dr ama en fazla 10 gün geciktirirmiş ben hamile degilim ama yine de korkuyorum çünkü bu ay yumurtam oluşmuştu ama bilmiyorum sen ne zamandır hipertiroitsin

canım ya zaten hiper tiroidi geçiktirir dedi dr ama en fazla 10 gün geciktirirmiş ben hamile degilim ama yine de korkuyorum çünkü bu ay yumurtam oluşmuştu ama bilmiyorum sen ne zamandır hipertiroitsin

canım benim biraz farklı benim nodülüm var bir tane o zaman zaman trioit bezimin çalışmasını bozuyor.bazen bir bakmışım hipo omuşum.ilaç dozum ayarlanıyor.bu sefer 3 ay sonra gidiyorum.hiper olmuşum.ama buna rağmen hiç adet düzenim bu kadar bozulmamaıştı.sadece 4 gün ya iler oldum ya geri. bilmiyorum valla bu ay bana ne oldu:uhm: bu arada 2006 dan beri bu hastalıkla uğraşıyorum.

ağrıalrın bana hamile olduğunu gösteriyor gibi geldi.
seni birden ümitlendrmek istememem.ama allahım inşallah yalvarışına cevap bebeğini göndemişir. sana .ve diğer arkadaşalra da .
sonucu bekliyoruz senden
neden evde bir idrar testi yapmıyorusn.
hiç. değilse deneme olur .her şey kanda belli olur ama .
sen bir kan tahlili yaptır.
herihtimale karşıda eğeliğ kalkamanda işte-yolda dikakt et.
sonrası allah kerim.
mevlam ne veririse hayırlsınıu verisn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…