Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Allah hidayet etsin canım yaa haksever dedi ya anlayana.....

kistin olmuş üzüldüm bi an önce geçer inşaAllah kaç gün geçmişti adetin benm bgn 6. günüm... bu haftada gdemem doktora düğün var haftayada kocaman olur kistim amannn hayırlısı ya

canım benim zaten ilaçsız kendilinden adet olmuyordum ilaç bittikten 12 gün akşamı silince geldi 15 günde çok geldi yadi dün tam gelmeye başladı 4 m lik kist oluşmuş işte kader sınavdan geçiyoruz işte
canım benim sende ümreye gidecekmişsin ne güzel rabbim kısmet etmiş ne kadar iyi birşey bol bol dua edersin bizler içinde eminim canım benim güle güle git gel

bakalım niyete koyduk inşaAllah nasip olur son paramızı oraya harcayacağız inşAllah dedim herşey boş elimzde varken gidip görelim kutsal yerleri.. herşey Rabbimin elinde biz O nun için bişiler yapalım bize yeter

teşekkür ederim canım sanırım gidicem film için en azından içim rahat olur o mu var bu mu var diye düşünüp durmam haklısın :))

adet gecikticiler var ben evlendiğimde kullandım evlenmeden önce başladım 3gün daha yuttum balayında bıraktım döncegşmşz gğna det olmuştum çok lazım gbaman o sıra eşimden hep kaçıyodum adet olduguma ne sevinmiştim bende rüyamda hep zeynebimi sallıyorum hep kız cocugu görürdüm zeynep zeynep diye aglayarak uyandım hep kız istiyorum ama geçen akşam koca gece erkek çocugu o kadar güzelki hep onu emzirdim nasıl emziriyorum ama emiyo çok gerçekciydi agzınınkenarlarından sütler akıyo çok süt geliyo yani ayy böle uyandım ağladım yeşil gözlüydü çok güzeldi ilk defa erkek gördüm rabbim hayırlısını nasip etsin elimizden geleni yapıyoruz ne malla ne doktorla nede tedavi herşeyi yapıyoruz ama olmayınca olmuyo işte ama biz armut piş ağzımıza düş diyenelrdende değili<z elimizden geleni yapıp tevekkül ederizrabbimde ister verir ister vermez onuda sorgulamayız yani olcak hepimizin inşallhhhhhhhh

bende hep kırmıyayım kaybetmiyeyim diye güzel güzel konuşuyodum da bu sefer kızdım üzüldüm açıkcası bu gb düşünceler akıldan geçebilir ama bu kadar dile getirmek ne kadar rahat yazmış üüzldüm neyse konuşmayalım artık
bende sizi seviyorum burayı seviyorum derdimi paylaşıyorum sevincimi paylaşıyorum raahtlıyorum

slm arkadaşlar

malum 4 ay oldu adet olamadım tüp bebek için fakülteye gidicektim bugün randövüm vardıya 1de gittim 2buçukta muananeye girdim bütün rapporları testleri filmleri götürmüştüm uzun uzun anlattım dosya oluşturduk anlattımda anlattım çocuk 1 sordu ben 5 söledim hastalığımı biliyorum dedim bununla yaşıyorum siz okudunuz ama yaşamak daha ögreticid edim amddi manevi tükendik burda tüp bebek yaparmısınız yalvarırım dedim ultrasyonla baktı büyük kist yok ama pko yani sonra bayabi her derdimi söledim aşılamalarımı zaten onların hocası olan profösör yapmıştı devlette tüp bebek için iğneli aşılama şartmış ama ben osman hocanın yaptıgını 3 kez üst üste denediğimizi söledim 1 kez iğneli denedik ama aşırı yumurtam büyüdü sonlandırdık dedim herşeyi güzelce detaylı anlattım ohh süperdi sonra dosyayı felan oluşturduk işte dedi tamam sizi tüp bebek bölüm başkanı barış beyle görüştürcem yupiiidedim 2buçukta muaneye girdim 3te bekleme salonuna oturdum yarım saat anlatmışım derdimisonra 5bucukta anca barış beyefendinin işi bitti en son beni aldı bi posta onada anlattım diğer doktorda sağ olsun aşıla olmadan tüp bebge geçelim hocam felan dedi bende osman hocayı söledim onunda hocasıymışo 3 kezdenediyse aşılama benim için geçerli bakalım dedi eşin ürolojiden rapor alcak dedi tüp bebek için gerekli evraklarıda hazırla raporu al gel başlayalım dedi tüp bebek mi dedim evet dedikızlar tam 5buçuk saat orda oturdum kalktım gezindim kurdeşen döktüm ama değdi galiba inşallah olcak ama bakalım ürolojiye ne zmana randövü verceklerinsallah yakın tarihe alabilirim

dua eden arkadaşlarıma teşekkürler devamını bekliyorum

Canım Allah yüzünüze baksın, inşallh olumlu sonuçlanır Zeynebine kavuşursun

Bu nasıl cümleler kelimeler böyle?Kendindemisin sen arkadaşımHayır dilemeden iyi dilekle inşallh Allahın izniyle denilmeden istenilen bir işin hayrınımı bekliyorsun ?Allah insan oğlunu meniden yarattı ve yaratamayacağı şey yok.10 yıldır olmayan yada Hz Zekeriyanın eşine kaç yaşında kısır iken,Hz Meryemin eşi yokken bebek nasip eden Yüce Allah değilmidir?İnşllh maşllh deyip alay eder gibi halin var.Bu alay edilen iki kelime dinimizce çok dğerli anlamda bunuda biliyormusun?Aklını başına al bencede tövbe et günaha girme.Ve Allahtan hayırlısını iste inşallh maşllh diyemesende.Allah gün gelir bunları öyle bir söyletirki sana sürekli inşllh demek zorunda kalırsın.Bizim seninle derdimiz yok yanlış anlama.Sadece Allahın uyruklarına emirlerine itat etmek saygı göstermek herkezin boynunun borcudur.Verende Allah Alanda.Çok yadırgama bence birşeyi yoksa muhakkak başına gelir o.Allah hidayet versin .İnşlalh dedikleirmizden bir pay çıkartırsın

inşallah canım allahın izniyle gönlümüzün muradına kovuşuruz

İnşallah Allah yüzünüze bakarda kutsal topraklardan sonra gönlünüzün muradını verir

Merhaba canım nasılsın?Bende tarlusal içtim hala adet olamadım çok kötü birşey bu ya.Hamilede değilim nasıl olucak bilmiyorum böyle

selam kızlar progestan kullandım 5 gün önce bitti hasta olmadım.geçen iki ay kullandığımda bitikten sonra 3.gün oluyordum.bu ay kullanım saatlerine hiç dikkat etmedim acaba o yüzden mi olmuyorum??

selam kızlar progestan kullandım 5 gün önce bitti hasta olmadım.geçen iki ay kullandığımda bitikten sonra 3.gün oluyordum.bu ay kullanım saatlerine hiç dikkat etmedim acaba o yüzden mi olmuyorum??

2 hafta içinde olmazsan hasta tekrar doktora görün cnm

canım çoookkk sevindimm inşaAllah zeynebine bende meryemime diğer arkadaşlarda bebeklerine en kısa zamanda kavuşuruz. Allah yardımcın olsun herşey gönlünce olsun

bnde adet olmadım hala napcam ben şimdi(

canım çoookkk sevindimm inşaAllah zeynebine bende meryemime diğer arkadaşlarda bebeklerine en kısa zamanda kavuşuruz. Allah yardımcın olsun herşey gönlünce olsun

bnde adet olmadım hala napcam ben şimdi(

inşallah canım bu arada kayınvaldemin adı meryem benimde

bende olmadım eşim bile dalga geçiyo 4 aydır hiç tatil yok diyebide b yandan seviniyomuş hiç pet parası vermiyoruz bz diyoakıla bak adamda yahu geçen güldürdü beni

haksever ve tüm pkolu arkadaslarım...
haksever benı hatırlar mısın bılmıyorum ama ben senı hıc unutmadım.buraya bıkac kere yazmıstım, her mesajımla ılgılenmıstın...bır mesajını okumustum hatta aglatmıstın benı o ıcten yazının bazı satırları aklımda.
yenı tedavı seklın hayırlı ugurlu olsun ınsallah bebegıne kavusacaksın.rabbım senın ve ısteyen tum kardeslerımı en kısa zamanda muradına kavustursun.
ben sürprız bı sekılde hıc beklemedıgım bı zamanda hamıle kaldım.hep "ben hamıleyım" baslıklı yazıları okurdum.ne zaman kafamdan attım, ne zaman unuttum,o zaman haıle kaldım dıye yazanlara ımrenırdm. ılgınc bı sekılde kafamdan cıkardıgım ve kendımı rahat bıraktıgım bı zmanda benımde basıma geldı bu guzel mucıze.durumum su an rısklı, zor bı süreç gecırıyorum...sızlere yürekten, cokk derınlerden ıcten samımı dualarımı gönderiyorum..RABBIM SANA VE DIGER ISTEYEN PKOLU ARKADASLARIMA HAYIRLI SAGLIKLI COK GUZEL EVLATLAR NASIP ETSIN İNŞALLAH...SEVGIYLE KAL...

canım bende kist oluşmuş o yazden geçikmiş 4 cm hemde kistim bu ay rengide çok açıktı koyu idi kanamam değişikti işte şuan yazz diye doğum kontrol hapı verdi kisti eritmek için

ne güzel senin adına çok sevindim aynı şeyi bizde hiç ummadığımız anda hamile kalırmıyız acaba
allah bebeğini sana bağışlasın hayırlı evlat olur inşallah

oyy hatırlamam mı hg canım yeniden ve çok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmm allah yavrunu ve seni korusun risklerden korkma inşallah hiçbişey olmaz sag saglim sağlıklı bişekilde kucagına alırsın yavrunu ne kadarlık hamilesin cinsiyeti ne anlat biraz arkadaşlarada kendini umut oluyo bizze birilerini hamile kalması inşallah bizede gelicek sıra cok teşekkürler duaların içinde karşılıklı canım tüm ümmedi muhammede jayırlı duaları kabul olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhh

meryem sare koycam kızımın ismini inşaAllah çok seviyorum bu ismi anlamınıda oğlum olursada yahya herşey hazır ama bebişim yok(

adamlarda kendini düşünüyo işte

meryem sare koycam kızımın ismini inşaAllah çok seviyorum bu ismi anlamınıda oğlum olursada yahya herşey hazır ama bebişim yok(

adamlarda kendini düşünüyo işte

kızım zeynep..yanına bi isim bulcam erkek ben yasir mirza istiyorum ama degişebilir bizimkide padişah adlarını seviyo yavuz selim fatih gb:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…