Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar ben feci grip oldumm heryerim ağrıyoo(
Geçmiş olsun canım benimde grip geçen haftalarda yeni bitmişti yine oldum ya:2:
Sende moralini bozma canım.Bende neolsun bugün kontrolüm vardı prolaktin yükselmiş yine dostinex verdi birde tiroit ilacına devam et dedi öyle yani kontrol altında tutmak şart.Mayısta beyin emarım çekilicek kontrol amaçlı prolaktin yükseliyor ya oyüzden.Kan alınıcak bazı hormonlarıma bakılıcak.Napalım canım Allah dermansız dert vermesin.Senin sağlığın nasıl üzme kendini sende oluruna bırak
İnşallah olumlu sonuçlanır bu sefer canım.Allah yardımcın olsun
Hayırlısı olur inşallah senin için
günaydın canm inşallah bebeğin sana tutunmaya çalışıyodur.. ben pek iyi sayılmam dayanamayıp bu sbh test yaptım ve tabiki herzamanki gibi tek çizgi( bn hçç çift çizgiyi göremicem sanırımm(
Sağlık olsun canım üzme kendini olur inşallah
Allah hayırlı etsin canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah darısıda bizlere olsun
kızlar adet oldum 3 gün önce geldi bnm adet(

Olsun canım vardır bundada bir hayır hamile olduğun günlerde gelicek inşallah

GÜNAYDIN bence psikolog. yardım al böyle olmaz canım

bebegin saglam ayakta duran anneye ihtiyacı var sen böyle olursan olmazzzzzzzzzzzzz

canım benim buğünlerde geçecek

günler gelip geçiyo zaten 4 sene oldu evleneli.. artık milletin lafları koyuyo görümcem dedi geçen ne diyo doktorun çocuğun olumuymuş........... soru ya bak yaa... pco varmış diyorumo neymiş ilacı yokmuymuş dio boğasım geldi. artık çocuk yapında sevelim dio dedim bn yapabilseydm çocuğu çoktan yapmıştım... töbe töbe yaa insanı günaha sokuyolar valla.bide dio ben bebeğim olmasın die dua ediyorum herkes olsun die dua ediyo ama Rabbim hayırlısını versin hçç gözüm yok o çocuk yetiştiriyo ama nasıl?? geçen geldi oğlu bize 5 yaşında şimdi biz kuran dinliyodk girmedi içeri bunlar kuran okuyo dioo... ayy içim cızz etti ya dedim bnm çocuğumda olup böle olsaydı.. snra dedim herşeyin hayırlısı Rabbim hayırlı olmıcaksa islamı yaşamıcaksa hç verme..

geçende bi gelin geldi eskiden iyi arkadaşımdı artık gtmiyorum. benden2 sene sonra evlendi hmn çocuğu oldu şimdi 10 aylık fln olmuş geldi bana onu anlatıyo. işte babası çok seviyo laf sölettirmiyo bnm herşeyim o olmasa napardm fln filann.. ya Rabbim sen bana ve tüm zorda olanlara sabır ver... hayırlı zamanda hayırlı evlatlar ver AMİNN

amin canım cumalar yüzü suyu hürmetine yarabbim gör bizi yarabbim dayanma sabrı ver böyle insanları bizden uzak tut yarabbim sen bilirsin allahım

ya kızlar bnm midem bulanıyo havalardan mı midemi mi üşüttüm ay kaç haftadr aynı geçmedi..

gizcim nasılsın neler yapıyosun?? ben yeni bi maratona başladım yaa topladm kendimi inşallah şimdiii bgn şu karışıma başladm başka neler yapayım eşim bu ayda keçi boynuzu yesin mi

üşüttün yada idrar yolu enfeksiyonu canım fazla degil eger yumurtlama dönemi degisen yeni adet olmuştun sanırım iki bardak kaynat iç enfeksiyona iyi gelir fazla içme

eşin bırakmasın canım sürekli içsin 6 ay da etkisini gösteriyor sene karışımı ye güzelce olacak inş. sabır kuzum

GÜNAYDIN bence psikolog. yardım al böyle olmaz canım

bebegin saglam ayakta duran anneye ihtiyacı var sen böyle olursan olmazzzzzzzzzzzzz

evet canım,bugün gittim bende aynı kararı verip:) ve bana çok çok iyi geleceğini hissettim...evet bebeklerimizin güçlü annelere ihityacı var,mucizelerimiz gelcekleri zamanı bilirler Rabbimin izniyle...herşeyy güzel olacaakkkkkkkkkkkkkkkkk ...seviyorum hepinizii

ginaydn canm nasılsın. ya ne içeceğimi sölememişsin sanırım yada ben mi göremedm:26:

günaydın kızlar sabahın erken saatlerinde dertleşek mi:) ihtiyacım varr yaaa karmaşık duygular içindeyim.

tabi cnm dertleşelim sende mi bebekten müzdaripsin:) kaç yıllık evlisin?ne zamandr bebiş istiyosn?kaç yaşındasın? ne tedaviler gördün?çok mu soru sordum?:))

hoşgeldin arkadaşım.çok soru sormadın:) 2 yıllık evliyim,1 yıl önce kalp durması sebebiyle küretaj oldum.pco liyimde tabi.hipofizimde adenom denen iyi huylu bir tümör var haliyle prolaktinimi yükseltiyo bu ve ilaç kullanıyorum.2 ay kendim denedim gebe kalamadım.geçen ayda klomen kullandım.bide çatlatma iğnesi... tam oluyo sandım adet geldi,yıkıldım. toparlanma evresinde yeniden tedavi zmanını kaçırmışım.dr bu ay geçiktin bişey yapamayız dedi tedavi adına.ve ben çok gerginim.muayenede yumurtan yok çatlamış olabilir dene hamile kalabilrsin dedi.sat 11 nisan. bat muhtemelen 11-15 arası olur.ama gerginliğimi atamıyorum.neden sabremiyorum bilmiyorum

sende bahsedermisin kendinden?

Allah en kısa zamanda bebeğini yollar inşallah canm. bende 4 yıllık evliyim başta istemiyodm çocuk ama hççte korunmadık adetlerim kendimi bildim bileli düzensizdr. neyse ben bebek düşününce gittim dr a hormon testi yapıldı bnmde prl yüksek çıktı ilaç kullandm düşmedi snra mr istedi bnmde hipofizde küçük bi tümör varmış ama sorun yaratmaz dedi ilaç kullandm bıraktım fln derken ben bunaldım he bide pco teşhiside kondu ve tedaviyi bıraktım dedim daha yaşım küçük. sonra bu sene yine bnm bebek aşkı çoğaldı 5 ay fln oldu işte tedaviye başlayalı klomen duphaston ve dostinex kullanıyorm geçen ay çatlatma iğnesi oldum ilk defa ama 2 gün önce adet oldum( 4 tane yumurtam vardı 18 mm ama olmadı işte( bgn yine dr a gtcem bakalım çatlamış mı yumurtam.. öle işte yine bi klomen ve çatlatma iğnesi ve bekleyiş beni bekliyo(

canım ya,yazdıklarını okurken sanki ben yazmışım gibi geldi.bende dostibex kullanıyorum prolaktinde düşük hemde 1 yıl olcak başlayalı hep içiyorum ama olmuyo.yaşım 27 bu arada.önceki bir kaç yazını okudum,hepimiz aynı duyguları yaşıyomuşuz.nasıl rahatlatıyosun kendini banada yardım et,yıllardır çekiyo insanlar bunları.böyle davranmak istemiyorum ama bir çocuk görsem ağlayasım geliyo.eşim çok hevesli buda beni incitiyo.hakkımızda hayırlısı olsun tatlım ve rabbim sabır nasip etsin inş.sende hayırlı haberlerle gel.çok merk ediyorum.ben başkagebeleri kıskanmıyorum sadece çok üzülüyorum

bende bu ay çok kaptırmıştm kendimi bide adetin stresiydi heralde haftaiçi ağlayarak geçirdim... ama iyiyim şimdi yeni umut başladı işte. ya bnm eşim çok destek oluyo saolsun oda çok istiyo biliyorum ama belli etmiyo ben üzülmeyeyim die hep moral veriyo bol bol dua edip Allaha tevekkül ediyoruz işte. arkadaşlarımda çok destek çıkıyo benden çok istiyolar ben adet olsam nasıl üzülüyolar adaklar adamışlar bebeğim olsun die ama ailem öle değil kendi annem bebeğimin olmadığını bilmiyolar bile kaynanamlar kısır gözüyle bakıyo öle işte... idare ediyorum işte bazen iyi bazen kötü. bide çok üstüne düştükçe iyice üzülüyosn..

durumlarımz benziyo birbirine konuşalım sende gelişmeleri hbr verirsin inşallahh gel topiğimize:) sen hamile kalmışsın ama maşallahh şimdi çıkmam lazm duş alıp doktora gtcem gelince konuşalım kib

slm lar yeni gelen arkaş olmuş hg sakın umutsuz olma önce saglık canım bunu sakın unutma
has. gittigimde o kadar çok kişi vardıki aynı dertten aman allahım dedim tabi birde ailevi sorunlar dedim önce saglık mutluluk ver allahım sonra sen ne zaman uygun görürsen evlat sahibi olmamı sagla

sveh hayırlı haberle gel bakalım ne durumdasın

elif ebirhim nerelerdesiniz burcu haksever

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…