Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

evet jel sürdü ucuna onu gördüm bak:)) en son şubatta gittim zekai tahire...gitmediğim doktor kalmadı dıyebılırım, ordan oraya suruklenıyorum aylardır fakat bı adım atamadım ya nıye boyle oldu anlamadım( gecen sene yenımahalle devlet hastanesı acıldı benım evıme cok yakın ben batıkentteyım:)) orda saıme hanım vardı, yok bişiyin mukemmelsın tertemızsın, bekle olur dedı, bekle bekle yokk, baktım adetlerım ıyıce sastı ayda 2 kere falan oluyorum, hala bısey yok dıyo bana.baktım onmın yanında oğrendım dan hayır gelmeyecek doktor arayım dedım..o sırada gecıkmem oldu hamıleyım sandı kayınvalıdem, benı ortadoğu tıp merkezıne goturdu..orayı da bılırsın lınaya gelmden 5 dkka uzaklıkta..hemen yanında..baktık bebek yokmuş polıkıstık over varmışş...kayınvalıdemın yanında öğrendım..kadın 3 ay dıane kullanacaksın oyle geleceksın dedı bana..ınanamadım olmaz oyle sey dedım cunku bundan once gıttıklerım hıc bırsey yok dedıler, ben bıle gorduyorum ultrasonda bu doktorlar nasıl gormez bır suru kıst var orda..ınanmayınca hadııııııı bı de zekaı tahıre gıtt, orda da aynı sey soylenınce, kuzu kuzu aldım dıaneyı ıctım bıttı ıste 3 ay doldu..lınayı duydum oraya gıttım...işte yazınca sımdı anlıyorum cok fazla yere gıtmışım, sacmalık benım yaptıgım da ıste ama guvenemedım ılk doktordan sonra...durum boylee... haklısın aslında en ıyısı devlet, ılgı alaka ıyıydı, eskısı gıbı degıl devlet hastanelerı de ıste 3 kere gıttım ucunde de baskasına gelınce bı de aynı seylerı anlat anlatttt, fenalık gelıyordu. bana malıyetlı olur mu lına onu da su an bılmıyorum..bırılerıyle paylaşmak ıstıyorum yazmak ıstıyorumm ıyıce bunaldımm, kımse de cevap vermedı senden baska sınırlerım cok bozukk, allah yardımcın olsun okudum rabbım yuzunu guldursun ınsallah cevap alırsın tedavınden...ben de mayısın 20sı gıbı somut bı adım atıcam ınsallahh lınaya devam edersem tabıı:))

linada tabiki biraz daha maliyetli olur işte kesin sorununu bilsen bak ne diyecegim canım elinde kan tahlili ultrasyon vardır eşinin sperm degerleride vardır
gimsa tv var orda perşembe akşamı saat 8 de ersin dr çıkıyor onu ara derdini anlat hatta mail adresi veriyor olmadı hocam degerleri size fakslasam nasıl olur de yardım cı olur ben ararım ara sıra bilgili dr

birde fazla dr degiştirme bekle olmadı hadi başka dr deme sakın en büyük hata canım yaşım benim 35 olacak bu yolda çok bilgi sahibi oldum elimden gelsigi kadar yardım cı olurum

eşinde sorun yok degilmi şu anda

eşımde sorun yoktur dıye düşünüyorduk, çünkü bır kez hamıle kaldım düştü.. o yuzden hıc test yaptrmadık esıme.şimdi sema hanım bana düşüklerın yuzde ellısı kalıtesız spermden kaynaklanır, belkı de esınde sorun ona da test yapalım dedı ıste adetımı beklıyoruz mayısın 20 sıne..su an da gorunen sorun bende, polıkıstık over..her ıkı over de sorun var..durum boylee...

doktora ne hacet bende söylerim onu

düşüklerin nedeni evet malesef erkek den sperm hareketi az yada dna sında sorun vardır

sen adetli giderken eşinde sperm testini versin bakalım nasıl

sperm sonucunu sema hanıma göster ama bu dal ünlü kaan hoca var üroloji doktor sitesinden eşinin degerlerini mutlaka ama mutlaka o hocaya mail at

ikigün önce halamın gelini bebegini kaybetti kalbi durmuş iki aylık onlarda şimdi araştırıyorlar neden diye canım

birde sende kan pıhtılaşması filan varmı yaptırdınmı bu testi

sen adet ol bakalım sonuçları yazrsın merak ettim :18::18::18:

şimdi çıkıyorum işteyim de evime gidiyorum yarın saat 3 gibi gelişmeleri yazarım canım iyi akşamlar

hıc bı test yapmadılar bana sınır oldum ıste kan pıhtılaşması falan fılan ıstee hıc demedıler..kaan hocayı ben de duydumm ahh ıstanbulda olsam gıderdımm...tamam mutlaka yazıcam ben de senı merak ettım yaz gelışmelerı bana :))

kızlar ben hçç iyi değilim çok duygusalım sinirlerim bozuk kaç saattir ağlıyorum ben nie böleyim. sinirlerimi yatıştırıcı ne yapayım
Canım yaa üzme kendini haklısın hepimizin hergün hali bir olmuyor bazen gergin bazen sevinçli oluyoruz hayatın getirdiği sorumlar yükler bizi bazen bunaltıyor olabilir bunlar gelip geçici.Adet olacağım demişsin ondandır bu gerginlik çikolata tatlı isteğin varmı sınırlı olmak şartıyla az çikolata ye mutluluk hormonu salgılıyormuş.Kendine iyi bak canım görüşürüz
Hoşgeldin canım aramıza malesef bizi bizden başka anlayanı çok beklimeceksin.Sonuçta onlarda kötülüğüne yapmıyordur ama yinede ister istemez zoruna gitmesi normal.Allah daha fazla aratmasın ve bebeklerimize kavuştursun inşallah
ben de çok duygusalım.çok sinirliyim paso ağlıyorum.bıktım artık.herkesin her işi yolunda gider benimki hep ters gider bu ne ya.isyan etmemeye çalışıyorum ama dayanamıyorum.

Canım bunaltma kendini hayırlısını dile isyan ettikçe daha kötüsü olur Allah korusun.Hepimizde aynı sorun Allah dermansız dert vermesin.İnşallah kısa sürede bebeğine kavuşursun
Gözün aydın canım hadi hayırlısı olsun inşallah bu sefer olumlu haberler alırsın
Hoşgeldin canım hayırlı olsun Allah size bağışlasın.Haklısın her doktor doktor değil malesef Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın

neyaz nasılsın cnm ne var ne yok adet günün ne zaman belirti var mı hçç.. bnm 4 günüm kaldı adete bgn iğnenin 15. günü hçç belirti yok o yüzden test yapmıcam..

baharcım saol cnm desteğin için.. çikolata cnm hçç istemiyoki eskiden çok yerdm artık hçç yemiyorumm. sen nasılsın tedavin nasıl gidiyo

gizcim güzel hbrler bekliyoruz senden en kısa zamanda gelr inşallahh bebeğinn

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizz.. bizim hastalığımızda moral çok önmliymiş bozmayın moralinizi ben yapamıyorum siz yapın barii bizim tek ilacımz dua başka bişi değill valla RAbbim ol deyince olcak yoksa O istemekçe ne tedaviler yapsak boşa.. Rabbim sen hesapsız rızık verensin.. herşeyi yoktan var edensinn..Senin bi ol demen yeterli herşy için Sen bana ve tüümmm isteyen arkadaşlarıma hayırlı sağlıkı evlatlar nasip et en kısa zamanda.. AMİNNN

ben hiç iyi değilim.neden böyle oldum anlatayım.çok yakın bir arkadaşım hamile.üstelik benden sonra evlendi.ve kıskançlık tavanda..aslında böyle biri değilimdir.ama canım çok sıkılıyor.ben de tedavisiz hamile kalmak istiyorum.cumartesi rahim filmi çekilecek bakalım.korkmuyorum da .duygularım şu an başka alanda.offffffff.çok mutsuzum.dua mı etsem isyan mı.hep aradayım.eşim çok iyi sağolsun.öyle destekleyici ki.

canım ben nisanın 2 adet oldum 10-11 bitti 13 de kontrole gittim yumurtalıklarım büüyümüş mü diye 6 tane yumurtan var ama biraz daha buyüsün diye 16 da vurundum çatlatma iğnesini
kasıklarım da ağrı var dı ama pazar günününden beride belim ağrıyo göğüslerim şiş hassas kasıklarım ağrıyo içim bulanmaya başladı ama hastamı olacam yoksa tuttumu bilmiyom ama belim ikiye ağrıyo ve kasığım çok ağrıyo bide beyaz kremsi akıntı var kabizlık var adet oldum sanıyom gidiyom bişey yok
dediğin gibi alllah ol dedimi olur
ama dedim ya takmıyom artık

Son düzenleme:

slm...hadi hayırlısı .inşallah belirtiler olumlu yöndedir de bebişine kavuşursun canım yaa.

slm hoşgeldin.. seni çok iyi anlıyorum maalesef oluyo öyle dönemler. ama anladığım kadarıyla yolun başındasın hemen pes etme ve isyan etme lütfen .hayırlısını isteyip ,dua edip beklemek zorundayız .

merhaba kızlar .sabah doktora gittim kan verdim. femara diye bi ilaç deniycekmişiz ama önce değerlerini görelim dedi.aşılamadan falan bahsetti .bi kere daha çatlatma iğnesi yapmıycakmıyız dedim. klomeni fazla kullanmak zarar veriyo dedi.kanı ver tahlillere göre bi yol çizelim ayrıntılı anlatırım dedi.birazdan çıkıcam sonuçlarımı alıcam bakalım neler bekliyo beni .dua edin kızlarr

giz sen yaptın nerelerdesin adetin geçtimi

Son düzenleme:
en iyisini yapıyosn cnm takmamak lazm gerçekten 6yumurtada baya iyi maşallah bi bakarsınn 6ız bebeğin olur eehehe

giz adet oldu cnm tedaviye başlıyo dr da olması lazm şimdi

doğru 6 aydan fazla kullanmayın yazıyodu kağıdındada senn kaç ay oldu kullanalı. banada yapcakmı acaba aşılama bn demiştim ama gerek yok dedi ama klomenide fazla kullanmak iyi değil.. neyse cnm ya hakkımızda hayırlısı olsun ne diyeyimm

slm kızlar has. yordu valla
bana vitaminle yasmin verdiler mayıs 14 de gidecegim ogün başlıyacagım

anlamadım ya ne uzun ne kısa protolokol dediler fazla anlatmadı kafam karışmasın diye hayırlısı bekliyecegim

sveh inş. bebegin seninledir

burcu femara kullananalar var hadi hayırlısı canım

yasmini nie verdiler ki giz. hadi canm herşey çok güzel olur inşallah mayısta yapılcakmı yumurta toplama işlemi fln

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…