Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

çatlatma iğnesi vurundum ya özel günlerde başladı hayıt tohumu ve civan perçemi içmemde bir sakınca varmı sizce bu durumda

Amin canim allah hepimize nasip eder isallah. Allah hepimize sabir versin,yumurtlama takibi yapildimi sana bana yapiliyor her ay ama yumurta catlamiyor. Onumuzdeki ayda catlamazsa dr tedaviyi degistircek gercekten sabir isi.

canım sendeki sadece çatlama sorunu ise kafanı takma

bir sonraki tedavide çatlatma ignesi verecektir inş. bebegin kucagında olacak

neyazım sanada burda cevap vereyim ahyıtı içme istersen

misafirimiz var yatılı o yüzden yokum kızlar bikaçgündür hala bizde görüşürüz beni sorarsanız öle işte iyiyim ben fevkaladenin fevkindeyimmmmmmm

selam canlarm nasılsınz beni sorarsanız çok yoğun ve yorucu bi hafta geçiriyorum midemde bulanıyo arada havalardan heralde.. günlerde geçmek bilmedi bu ay daha 8 gün olmuş iğneyi vurunalı( burcu, nayaz var mı sizde bulantı fln veya başka bişi

Merhaba canım olsun sen ve bebeğin iyi olunda sorun değil görüşürüz inşallah yine.Gözün aydın kalp atışını duymuşsun.Darısıda sağlıkla kucağına almaya inşallah
Canım gördüğün rüyanın etkisi bide komşunun taşınması üst üste gelmiş duygusal olman normal canını sıkma üzme kendini.Rüya bu sonuçta.Allah inşallah gönlüne göre komşu versin inşallah.Taşınsada görüşürsünüz samimiyseniz üzme tatlı canını
Hayırlısı olsun canım üzme kendini.Aminn canım inşallah hepimiz bu güzel duyguyu yaşarız hayırlısı olsun herşeyin
misafirimiz var yatılı o yüzden yokum kızlar bikaçgündür hala bizde görüşürüz beni sorarsanız öle işte iyiyim ben fevkaladenin fevkindeyimmmmmmm
Moralinin iyi olmasına sevindim canım hep böyle mutlu ol

A.s canım hayırdır niye miden bulanıyor hayırlı haberler olur inşallah.Moralini yüksek tut bende adet olmuştum duphastonla sürekli kullanıcammı canım ben o ilacı adetin 17 günü başlamıştım içmeye 28.günde adet oldum adetim bitti ve ben tekrarmı içmeye başlıyacağım duphastonu?:44:

Yaaaa kızlar benide alın aranıza.Bende pko luyum ve bebek istiyorum.9 aylık evliyim.Ama benim hiç ümidim yok.32 yaşındayım,170boy-115kg.Doktora sordum "120kg ile hamile kalan hastam oldu ama kilo verin,80e inmeye çalışın" dedi.Bende bunu yapamıyorum

Hosgeldin ablacim allah gonlune gore versin insAllah. Tabiki zayiflamanin etkisi varmis. Bebegin icin azim goster ve zayifla gerci Rabbim ol derse olur.Zayiflama gruplari var bende ordayim sende katil bize birlikte zayiflayalim motive ederiz seni

Hosgeldin ablacim allah gonlune gore versin insAllah. Tabiki zayiflamanin etkisi varmis. Bebegin icin azim goster ve zayifla gerci Rabbim ol derse olur.Zayiflama gruplari var bende ordayim sende katil bize birlikte zayiflayalim motive ederiz seni
Teşekkür ederim tatlım.Allah hiçbirimizi yavrusuz bırakmasın.Sorun spor yapamamamda zaten canım.Şu an ileri seviye bel fıtığım var.Ayakta duramıyorum.Yoksa 22 yaşındayken yemeği kısıtlayıp,hergün 1 saatlik yürüyüşle 4 ayda 25 kg vermiştim.Yine kısıtladım yemeği ama spor olmadan olmuyor işte.Yerimde sayıyorum.Moralim bozuluyor.Koşu bandına çıkıyorum 3dak.da ölüyorum sancıdan inmek zorunda kalıyorum.Böyle bebek olur mu dye doktara sordum bende,oda zayıfla dedi.Moralim bozuldu iyice

Son düzenleme:

Ay kiyamam cok gecmis olsun zordur bel agrisina dayanamiyo insan biraz agridimi da senin halin zordur abla ama uzulme Allah verirse her sekilde verir mucizeleri yaratan da o sonucta olmazlar olur onun izniyle koskoca dunyayi yaratmis bi kucucuk bebegimi yaratmiycak vermiyosa demekki var bi bildigi hayirli bir vakti var elbetteki.. doktora sordunmu peki nasil kilo verebilirim baska diye ? Bende cevremde o kadar kilolu bayanlar goruyorumki inan 100 den fazlalar gecen birisini gordum ikizleri olmus kadin kilodan yarilacak nerdeyse Allah verince veriyo. Hayirlisi olsun

tatlım ben 5 yıldır glukofen kullanıyordum zaten şeker riskine karşı.Malum pko da önlem olarak bu ilaçta veriliyor.Günde 1 tane yutuyordum.Özele gitmeden devlette tüm hormon testlerimi artı şeker ve tiroid testlerimi de yaptırdım.Şeker yok 79 çıktı ama özeldeki doktor hapı günde 2 taneye çıkardı,yan etkisi yokmuş ve zayıflatıyormuş.Gerçekten kullanırken anlıyorum zaten.Ama normalde hareketsiz kalan birinin kilo alması gerekir malum ben bu şekilde sadece yerimde sayıyorum.Biraz spor yapabilsem vereceğim farkındayım yani.Yoksa diyetisyeni denedim.Gerçekten az yiyorum artık kocişe gıpta etmeye başladım resmen

ben daha pazartesi vurundum iğneyi salı günü çarşamba perşembe özel geçeniz olsun dedi salı günü oldu dün olmadı ama malum kocam öyle hergün olmuyo işte dün kasıklarım daha fazla ağrıdı çatlıyordu galiba

merhaba ben de pko luyum.bu hastalik yuzunden ne duzgun adet oldum ne de bebek sahibi.bazen kendiliginden olanlara oyle gipta ile bakiyorum ki anlatamam.bizi bizden baska kimse anlamaz herhalde29 yasindayim ve artik bende bebek sahibi olmak istiyorum!!!

nasılsınn canm neler yapıyosun bakalım.. tatlım duphaston dediğim gibi hem düşük önleyici hem yumurta kaliteleştirici hem adet düzenleyici:)) ben her ay kullanıyorm adetimin 15. günü ve maşallah günümde oluyorum. sende druna bi sor bence snra her ay kullan

canm sn iyi düşün olcak bnm bebeğim de olur Allahın izniyle bnm halam 40 yaşındaydı 100 kilonun üstünde hamile kaldı.. hep diyodu bnm çocuğum olmuyo die snra adetten kesildim menepoza girdim die gitti dr a vee hamilee:)) Rabbim için imkansız bişi yok sen madem veremiyon kilo almamaya çalış yazda geliyo bol bol meyve yersn yemeği kısarsın iyice bi balmışsın gelmiş bebişinn
ya sende bi tuhafsın madem dr 2 gün üstüste dedi atlasaydn adamın üstüne istemese istemesin bende sana hayran değilim zaten ama sensiz olmuyo işte napiim de neyse bu akşam yapın mutlaka hatta 2 günde bir yapın sürekli... bnmde 1 gün kasıklarım çok battı o gün çatladı sanırım biz değerlendirdik bakalım hayırlısı olsun
hoşgeldn cnm tedavi görmedin mi hçç kaç yıllık evlisin anlatsana biraz kendinii:)

günaydın kızlar sev neyaz hayırlıheberler verin nisan ayı bitmeden tamammı

neyazım o günleri mutlaka degerlendir çocuk ouncagı degil o zaman emeklerin çöpe gider zevk için degil zor belki ama ne yapalım mecbur

kızlr bende kilo aldım ya tedaviye başalyım hemen diyet

günaydın kızlar sev neyaz hayırlıheberler verin nisan ayı bitmeden tamammı

neyazım o günleri mutlaka degerlendir çocuk ouncagı degil o zaman emeklerin çöpe gider zevk için degil zor belki ama ne yapalım mecbur

kızlr bende kilo aldım ya tedaviye başalyım hemen diyet

merhaba ben 3 yillik evliyim 2senedir de ugrasiyoruz.dr en sonunda asilamaya yonlendirdi bizi.iki kere denedik ilkinde asiri buyume oldu ikincisi de olmadi.bende stres yaptim biraktik kendiligine su aralar..

ben değerlendiriyom ama olmuyo işte anlayın yaaa olmuyo benden kaynaklanmıyo
birgün durup birgün olsa olur demi artık o şekle güveniyom ne yapam üst üste olmuyo dünden beri canım sıkkın zaten bu yüzden uykusuzum dünle bugün kasıklarım iyi batıyo ağrıyo ama hissediyom

ben değerlendiriyom ama olmuyo işte anlayın yaaa olmuyo benden kaynaklanmıyo atladım ama ( üffffffffffff

birgün durup birgün olsa olur demi artık o şekle güveniyom ne yapam üst üste olmuyo dünden beri canım sıkkın zaten bu yüzden uykusuzum dünle bugün kasıklarım iyi batıyo ağrıyo ama hissediyom

rüzgargülü,sveh çok sağolun moralimi düzelttiniz.Düngece yatana kadar topiği okumaya çalıştım.çok sayfa var daha 10 lardayım. bilmediğim ne çok şey varmış.Yalnız şu dikkatimi çekti.2009da topiği ilk açanlar ve ilk yorumları yapanların profillerine baktım hepsi anne olmuş.Çok mutlu oldum.İlaçlada olsa,zaman da alsa pes etmek yok demekki.
Bilmediğim ne çok şey varmış.Bana ergenliğimden buyana pko teşhisi konmuştu gittiğim her doktor Diane 35i verdi.6 ay kullan gel diyorlardı.19 Baktık hap bitiyor durum aynı,bir uzmana gidelim dedik.Şehir dışında bir prof.gittik annemle.Biz hastalık geçecek sanıyorduk.Hormon tahlilleri sadece üni.hastanelerinde yapılıyordu o zamanlar.Git-gel,git gel derken o doktora dünyanın parasını verdik.Oda aynı hapı verip"yumurtaların var ama gelişemiyorlar "demişti.Aynı hapı yazdığında çok bozulmuştum :))Kızıp 9yıl bıraktım hap içmeyi.25kg verdim uzun süre sonra azar azar tekrar aldım hatta fazlasını aldım.Stres oldukça yemekten çıkardım acısını.Haplarıda 9 yıldan sonra birdaha başlayıp; 4ay öncesine kadar 4 yıl düzenli kullandım.4 ay önce artık bebek düşünmeye başlayınca denemek istedim hap yutmadan ne olacak diye.Bırakınca iki kere 15günde bir adet oldum sonra kesildi 3 ay olmadı.Doktora öyle gittim.Bana farlutal ve progestan verip 3 ay kullanmamı istedi.Burada ilk sayfalara baktıkça ürktüm biraz klomenler,çatlatma iğneleri....Herkes bir doktor kadar uzman olmuş.Birde benim yaşım 32 acaba yanlış bir tedaviyle zaman mı kaybediyorum endişesine kapıldım.Dr.um sadece bu haplarlada hamile kalabilirsin dedi.durumu böyle olan var mı acaba?:18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…