Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Geçmiş olsun canım bende yakın bir zamanda çektirmeyi düşünüyorum nasıl geçti ?İnşallah bebeğinede kavuşursun hayırlısıyla.Allah hepimizin yardımcısı olsun
Canım bende bir kaç günden beri giremedim.İyisindir umarım.Ben duphaston kullanıyordum ya canım bu ay adet oldum sağlık olsun hamile olacağımız günlerde gelicek inşallah
Hadi hayırlısı inşallah olumlu haberler alırsın

Boşver takma canım cahil kendini bilmez insan çok.Allah inşallah hepimize nasip eder.Arkadaşına da geçmiş olsun canım.Allah inşallah onlarada bebek nasip etsin

haksever mesajında sende kist olduğundan bahsetmişsin ne kisti vardı? bende de yumurtalık kisti var. 2 ay d. kontrol hapı kullandım geçmedi. sendeki kistin büyüklüğü ne kadardı?

canım ben rahım fılmını anestezı ıle cekıldım hıc bır sıkıntı olmadı acı agrı falanda pek yasamadım sadece ıkı gun kanama oldu o kadar
amın hepımız en kısa zaman kavusuruz ınsallahh

günaydın lar

burcu ne durumdasın canım agrı sızı varmı

bir arkadaş sormuş adet geçtikten sonra test yapılması daha saglıklı bence

kızlar hero baby den üç kutu geldi ya göndermiştim bebe bisküvileri mama meyve püresi

beleşe alıştım birde alışveriş çeki 50 liralık

arkadaşlar sağlık ocağında kan testi yaptırınca sonuç hemen belli oluyor mu, yoksa ertesi güne mi kalıyor?

sabah 9 da kan vereceksin ertesi gün alacaksın canım aç karnına ver inş. olumlu olur

o zaman yarına kaldı, neyse hayırlısı bakalım. yarın adet günüm, hem erken gitmemiş olurum. teşekkür ederim giz, tamam öyle yaparım. inşaallah. sen ne zamandır bebek istiyorsun?

vesdeniz bebek yok kuzum ya kardeşim eş dost için bizden zenginlermi sakın bayiler istedimgeldi

neyzaım 36 saat sonra çatırdayacak saatini iyi ayarla şıppadak yaramazlıkkkkkk

vesdeniz bebek yok kuzum ya kardeşim eş dost için bizden zenginlermi sakın bayiler istedimgeldi

neyzaım 36 saat sonra çatırdayacak saatini iyi ayarla şıppadak yaramazlıkkkkkk

canım dr bana saat 12 vurun dedi salı geceniz özel dedi ben 12:30 vurundum bişey olmaz demi izin alamadım anca o saate kaldım saat saydırmamıştı bana
bide şey soracam ondan önceki yapılan yaramazlıklar geçersizmi
BUĞÜN BENİM ADETİMİN 16 GÜNÜ YA DR BUGÜN VURUNMAMI İSTEDİ İYİCE BÜYÜSÜN YUMURTALARIN DİYE
BİZ 13 VE 14 GÜN YAPTIK ONUN İÇİN DİYORUM

Son düzenleme:

şans bilemem ama keşke tam saatinde vurunsaydın bana dakika bile önmeli demişlerdi biz eşimle plok. kapısında saatin gelmesini beklemiştik

sen dr ara sor bence gerçi seninki normal yol benim tüp bebekdi

12.30 da vurunduysan salı gece 24 den sonra başlıyor senin çalışma o saatte uynakı kalırsan kötü denk gelmiş gerçi çarşamba sabahıda çarşamba akşamı hep çalışma saati aklında olsun eşinle bugün yaklaşma sperm açısından salı gece 24 e kadar yaklaşmasın

merhaba hepinize canlarım uzun süredir yoktum aranızda hem mide bulantısından bilgisayara bakamadım hemde internette bir problem vardı.Ben yokken neler yaptınız bakem bazı arkadaşlar çatlatma iğnesini vurunmuşlar beklemedeler hadi inşallah sizinde gelir bebişleriniz canlarım çok özledim valla hepinizi yaaa bu mide bulantısı mahfetti beni kızlar hala da devam ediyor zorla girebildim siteye elektronik aletlerden bile midem bulanıyor ya cep telefonuyla konuşamıyorum.Kalp atışlarını duydum bu sefer bebeğimin çok şükür darısı hepinizin başına inşallah canlarım, kendimi iyi hissettikce gelecem buraya hepinizi öpüyorum

Ebirhim ne güzel canım ya inşallaaah bizde hamile kalırız da senin gibi herşeyden midemiz bulanır.öpüyorum seni dikkat edin kendinize

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…