Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ya ne bileyim canım ya basiretim bağlandı bişey soramadım. Zaten uzunca bir süre baktı baktı sessiz kalınca dedim kesin bi b.k var.başladım sebaryoları kafamda kurmaya sonra da soramadım.

ya bnm doktorumda iki saat baktı bişi demedi nie ki:26: seni ne zaman çağırdı bidaha cnm klomenden başka bişi kullanıyomusun

2. klomen kullanışım bu canım.geçen ay da progestorana baktı. adetin 21. günü bakılıyo bu hormona.hatta geçen ay yüksek çıktı dr. erken gebelik belirtisi olabilir bu dedi ama maalesef olmadı .inşallah bu ay olur.bilmiyorum ki senden neden istemediler.hamileleğe ne kadar yakınsan o kadar artıyor bu değer anladığım kadarıyla.

adetin 21. günü bakılıyo canım.

ya bu arada ben de araştırıyorum benim bu hafta gebe kalma haftam neler yapabilirim. bana bişeyler tavsiye edin. yumurtanın çatlaması için böğürtlen kökü okudum.süt buharı yapatım.başka ne önerirsiniz yardım edin.

Son düzenleme:
günaydın kızlar

saraçoglunu dün annemde izlemiş ve bende sayfasına baktım

kesinlikle pcolular sogan kürü diyorlar

kayınvalide bende de sorun vr diye söyledi komşunun 8 yıldır çocugu oluyormuş ve bu kürle hamile kalmış

prolaktini yüksek olanlar evet incirden uzak dursunlar diyorlar

burcu prolaktinin yüksek degilse bak inciri dene çatlama için
saraçoglunun sayfasına bakın hangisi uygunsa deneyin kızlar

günaydın canım naber evet incir de yiyorum arada atıyorum ağzıma.

inciri yemicen canm yarım litre suda 3 adet taze havucu 3e bölüp 20 dk kaynatcan. ayrı bi yerde yine yarım litre klorsuz su olcak ikiside kaynaytan suyun içine 8 9 adet inciri 2ye bölüp kaynatcan 15 dk ikiside baya bi ılıyınca karıştırcaksın sabah akşam 1 su brd içiceksin yumurta çatlatıyomuş. bnde prl yüksek olduğu için yapamıyorm. bnmde bu hafta yumurtlama günlerim. süt buharı nasıl oluyo cnm

kanda mı bakılıyo ben kendim yaptrsam olmazmı kaç para pahalı mı. ben yaptıraym siz yorumlarsınz:))

kan da bakılıyo canım ben özel hastanede 25 verdim ama memurum bilmiyorum yani o yüzdenmi fiyat böyle

sütü kaynatıp buharına oturuyomuşuz.hem sıcak tutunmayı sağlıyo hemde kanallarda sorun varsa giderilmesnde yardımcı oluyo(muş).

sütü kaynatıp buharına oturuyomuşuz.hem sıcak tutunmayı sağlıyo hemde kanallarda sorun varsa giderilmesnde yardımcı oluyo(muş).

ne kadar süt olcak maydanoz koydnmu içine. bide tencerenn üstünde çömeliyosn dimi bacakların ağrımıyomu

ben maydanoz koymadım canım.yarım litre sütü tebcerede kaynattım.sonra bi kovaya döktüm bu sütü geçtim tv karşısına bi de belimi etrafına battaniye sardım ferihayı izledim.:) battaniyenin amacı buhar etrafa dağılmasın sadece sana gelsin .tencerede yapma çünkü terliyosun ter damlıyo süte yada başka şeyler damlıyo hem tencereye oturamazsın bacakların ağırır.kova çok uygun bu iş için yada derin bir leğen.soğuyana kadar oturucan işte sonra ilişki

ay yapem ben bu akşam

inşallaaah canım ben de 17sinde :)bizim seninle günlerimiz aynı hemen hemen

hadi yaa hadi canm ya ikimizde hamiş kalsak ne güzel olur yaa.. tedaviyede aynı başlamışız bnmde 2. klomn kullanışım:)) snn yumurtan çatlamış mı bişi dedi mi. çatlatma iğnesi vurdurmuyomu sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…