Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

acaba banada bakar mı kardesin :)))))) sarılıcak dala çok ihtiyacımız var..şaka tabi ben hala hastalanmadım kızlar normal mi?4 gün geçti acaba doktora gidip gözüksem mi bir okadar iğneye yine düzenli olmadı bu ay adetim ((

merhaba kızlar.dün akşam saat 10 gibi iki damla kadar kahverengi akıntım geldi peçeteye silince görüdm.o zamandan beri gelen giden yok.karnım da adet olacakmışım gibi ağrıyor.çok da şiddetli ağrımıyor.eğer bugün adet olmazsam yarın test yapsammı diyorum.sizce yapsam çıkar mı?:44::44::44:

Merhabalar.. Yaklaşık 1 yıldır adet düzensizliği yaşıyorum.. En son pko olduğunu örendim doktor çok küçük olduklarını ve zararsız olmadığını yani gebe kalmam için sorun yaratacak bişey olmadığını söyledi. Ardından bana fitil verdi ve duphaston verdi adetimin 16. gününden itibaren kullanmamı ve ne kadar ilişkiye girersem gebelik şansımın okadar artacağını söyledi.Ama bu ilacı ben internette araştırdıkca kafam karıştı.Yani kimisi adet söktürücü olarak kullanmış kimisi düşük tehlikesinden korunmak için adetin olasılığını düşürmek için kullanılmış tezat geldi bana tam olarak ne işe yarıyor anlayamadım. Ben şuan gebe kalıcak olsam söktürücü olduğu için zararlı olabilirmi yada adeti engelliyormu bilemedim yorumlar çok kafamı karıştırdı. Bilgili olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

kaçıncı günün canın devamının gelmemesi güzel inş. tutunuyordur

dr tekrar sor canım istersen yanlış bilgi vermiyelim acaba adet olana kadar mı dedi kullan sen yanlışmı anladınki

kullanan arkadaşlar cevap verektir sana

kaçıncı günün canın devamının gelmemesi güzel inş. tutunuyordur

adetlerim düzensiz olduğu için batımı bilmiyorum ama bugün 32. günüm.geçen seneki gebeliğimde de kahverengi akıntım gelmişti.5 gün sonra evde test yaptığımda çıkmıştı.o gün doktora gittiğimde keseyi bile görmüştüm

canım o zaman yarın kan testini yaptır eger sonuç olumsuzsa inş. olumsuz degildir o zaman dr görün kendin herhangi birşey uygulama

bi tane mi yaptn cnm evde gebelik testini kanda baktrmadn dimi.. bence bgn olmazsan yrn kanda baktr derim inşallah sana tutunmaya çalışıyodr bebeğin

mrb cnm. bende iki aydır kullanıyorum duphastonu.. ilk ay adet söktürücü die verdi doktorum bu ayda dvm et adet düzenleyici bu dedi yumurtalarıda geliştiriyomuş. bebek oluşursada hçç bi yan etkisi yokmuşş dediğin gibi hatta düşük önleyiciymiş. benmde adetlerim çok düzensiz ama iki aydr düzeldi Allaha şükür. için rahat olsun yani Allah şifa versin..

he bide sn süreklimi kullanıyosn bana doktorum adet bitiminden 10 gün snra falan başlatıyo bi kutu her ay. sbh akşam alıyorum sn nsl kullanıyosn

Cevap yazan arkadaşlar çok tşk ederim adet başlayana kadar kullanacağım duphastonu.. 1 yıldır sorun yaşıyorum öncesinde bebek düşünmüoduk şimdide olacakmı olmayacakmı korkusu çok stres yaptırıo.. Zaten kistim stresten olmuş aman kızlar hayatınızdan stresi ne kadar uzak tutabilirseniz okadar iyi. Herşeye sebep olabiliyormus..Ve dilerim herkes Allahın izni ile en hayırlı şekilde evlat sahibi olur.. Beklemek olmaması gerçekten insanı hayli üzüomuş.. Herkese geçmiş olsun..

Rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah.en kısa zamanda sende bebişine kavusursun inşallah cnm

AMinnn canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.Aminn inşallah hepimizin bebişleri gelirHadi hayırlısı gördüğün rüya güzel doğum müjdeli haber sevinme anlamında.Bende kendimi görmüştüm doğum yapmışım küçücük bebek çok güzel duygular ya Allah gerçeğini yaşatsın inşallah bizlere.İkizin olur belkide canım bellimi olur.İnşallah kısa sürede bebeğine kavuşursun canım
Bende kuzenimin çocuklarına bakmıştım güzel duygu olmazmı ya kendimizin olsa kimbilir ne yaparızRabbim dualarımızı boşa çıkarmasın.Yiğeninide Allah bağışlasın
kızlar bugün bhcg testim yapıldı umarım sonuç olumlu olur 1 saat sonra belli olacak dualarınızı bekliyorum

sonuç çıkmış bhcg 0,29
Canım hayırlısı olsun üzülme birdahakine inşallah hayırlı güzel haber alırsın
Adet söktürücü kullandınmı?Ama 4 gün olmuş daha 10 güne kadar bekle olmassa doktora görün canım
Acaba adetmi olacaksın yani belirtisi olabilirmi?İçin rahat değilse test yap istersen inşallah bebiş vardır
adetleri düzensiz olanlar hayıtı deneyin ya bence

Ben hayıt kullanıyorum bakalım ilerleme olucakmı faydası olduğunu okudum hep inşallah işe yarar

günaydın kızlar

güzel haber varmı acep ya merak ediyorum

karışım öldürüyor beni karanfil varya içinde ndandır kesin o kadarda çektirdim ama mecbur yiyacegim allahtan sabahları 1 kaşık yoksa yanmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…