Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar merhaba
uzunca bır aradan sonra yıne merhaba
bende durumlar aynı regl oldum bu ay yıne yıne klomene basladım
beklıyorum bakalım
sızden de guzel haberler beklıyorumm opuyorum hepınızı

baharr nerelerdesn canm ya?? hakseverde gitti gelemedi iyi bakıyo heralde kaynanası:)) özlettiniz kendinizi gelin arada haksever naptı acaba ilaçlar iyi geldimi

kızlar merhaba
uzunca bır aradan sonra yıne merhaba
bende durumlar aynı regl oldum bu ay yıne yıne klomene basladım
beklıyorum bakalım
sızden de guzel haberler beklıyorumm opuyorum hepınızı
Canım hoşgeldin kendini özletme çok sağlık olsun bende olmuştum napalım zamanı vardır hepimiz için hayırlısı neyse o olsun
baharr nerelerdesn canm ya?? hakseverde gitti gelemedi iyi bakıyo heralde kaynanası:)) özlettiniz kendinizi gelin arada haksever naptı acaba ilaçlar iyi geldimi
Canımmm benim kusuruma bakmayın dün gelemedim doğumgünümdü dün eşimle gezdik ailesi yemeğe götürdü vs.Oyüzden eve biraz geç geldik sonrada çok takılamadım internete.Haksever kayınvaldesinde sveh evet iyi bakıyordur tabiki hakseverin dediğine göre kayınvaldesi iyiymişSen nasılsın neler yapıyorsun canımcığım
Bize de söyle o zaman mavi rüya

Burcu canını sıkma canım inşallah bundan sonra olumlu gelişmeler olur napalım sabır gerek birazda stres olunca dahada kötü olur çünkü kendine iyi bak

A.S canım hadi hayırlısı tatlım inşallah bu sefer sevindirici haberler alırsın Allah yardımcımız olsun

günaydın kızlar dün evdeydim kızkardeşimin çocuguna bakıyorum haftada birrgün yeminle yorulmuşum bizimde olsada yorulsak

çok güzel bir duygu ya peşimden ayrılmıyor 14 aylık

kızlar karışıma başlamıştımdan beni öldürüyor bulantı ya birde dün saat 2 ye kadar aç kaldım iştahımı kesiyor aslında biiraz kendimi frenlesem kilo veririm

A.S canım hadi hayırlısı tatlım inşallah bu sefer sevindirici haberler alırsın Allah yardımcımız olsun

Rabbim ömür boyu ayırmasın sizi inşallahh yeni yaşında hayırlı bebişleriniz olsunn ya kızlar geçen gece arkadaşım rüyasında görmüş bni ikizim olcak demişim. bu gecede rüyamda evde doğum yaptım eşim doğutturdu hatta:)) snra bidaha doğum yaptım... ilk doğumum kolaydı bebeğimi gördüm mınnacıktı ikinci doğum zordu ama bebek gelmedi eşim uğraşıyodu ben uyandım.. hemen aklıma arkadaşımın rüyası geldi ikiz bebeğimmi olcak acaba tabirlere baktım mutluluk fln güzel şeyler yazıyo Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallahh bu ay hamile haberleri çok çok alırızz

Allah en kısa zamanda sanada versinde oturmaya fırsat bulama canm iyi işte canm kilo sorunun varsa karışıma dvm:))

inşallah bebek haberlerini alıız güzel rüya gördümmmm

inş. güzel haber verirsin her hamile haberi ayrı bir umut canım ya

kızlar aç karnına karışım yedigim ilk gün mide yanması olmuştu sonrakilerde yok anlamadım acaba bal mideme iyimi geldi ne inş. faydasını görürüm ya

benimde kardeşim baktı fala güzel bakar acayip bir kardeşim vardır evlenecegi kişiyi rüyasında gördü evlendi hamile oldugunu rüyasında gördü korunuyordu o ay hamile kaldı
ben dedim fala bak ama sakın bebek deme kafay yerim bıktım dedim falı açtı valla bebek görünüyor ama biraz daha zamanı var dedi

hayırlısı arkadaşlar herşeyden medet umar duruma geldik geç olsun güç olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…