Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar mrb,

Yeni üye değilim ama bir süredir giremiyorum. Ben hikayemi kısaca anlatmak istiyorum: ) 4.5 yıllık evliyim ve 29 yaşındayım. 1.5 yıldır bebek için tedavi görüyorm. Eşimde hiçbir sorun yok çok şükür ama tüm olumsuzluklar bende :)
Yapılan tüm hormon tahlillerinde sadece 3 ay prolaktin tedavisi gördüm. ( 48 di 3 ay parlodel kullandım son 8 aydır 12 ila 8 arası değişiyor)
Rahim filmi çektirdim sonuç: rahim y şeklinde (bikornuat uterus) daha sonra dr um böbrek ve yumurtalık için detaygörüntüleme istedi onun sonucunda da PKO olduğu anlaşıldı.
En son açlık ve tokluk daha sonrada 75 gr ogtt yüklemesinde insülin direnci olduğum ortaya çıktı ve Glucophage kullanıyorum.

Şuan dr um klomen e başlatt. perşembe yumurtalık kont var, sonrası çatlatma ve birliktelik. sonraki ay aşılama olmadı tüp bebek o da olmadı artık bilemiyorummmm : ) ) )

benimle tedavi için tecrübelerinmizi paylaşırmısınız.

klomen inanılmaz baş ağrısı ve mide bulantısı yaparmı?? Glucophage kullanan varmı aranızda???

slm canım klomen hiç kullanmadım ama zannetmiyorum dr sormadınmı hiç

inş. aşılama veye tüp bebege gerek kalmaz kalırsada ilkinde inş. yüzün güler

bende karışıma başladım bugün midem yandı ne yapalım bebek için herşeye deger

kızlar günaydın
sabah test yaptırdım eşim gün içinde alıcak.Çok umutlu olduğumu söyleyemeyeceğim bence hamile değilim ama Allah tan umut kesilmez..sonucu yazacağım canlarım..

ahh canım benim ya işallah gelecek ay allahtan ümit kesilmez takma kafana demekki daha vakti değilmiş üzme kendini ne olur

cnm ya çok kötüyüm resmen hayal krıklığı yasadım şimdi sil baştan başlayacagız herseye yine iğne ilaç yine 1 ay bekle rabbim herseyin en iyisini bilir var demekki vakti ama elimde değil cok üzüldüm ((

kızlar merhaba nasılsınız

Allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda inşAllah

ben bilmiyorum size sormak istedim

pko olup olmadıgı temizken doktor tarafından alttan muaynede çıkar değil mi o şekilde mi tespit ediliyor :26:

canım biliyorum çok zor beklemek ama beklemek için bile olsa umudumuz var bu son demek değilki çok şükür rahimlerimiz var yumurtalıklarımız var eninde sonunda bir şekil de allah yazdıysa olacak bitanem kendini topla biraz kafa dağıt düşünme gez dolaş sterse girme canım yaa

sağol cnm iyi dleklerin için öyle yapmaya çalışıyorum ama pek başarılı olamıyorum malesef ..daha hastada olmadım oda strest yaptı okadar iğne oldum yine zamanında hasta olamıyorum ((.bu ay birde incir kürünü yapacagım bakalım belki daha iyi olur sonuc...

bende bu ay yaptım incir kürü yapmadım ama incir yedim onu hazırlamaya pek fırsat bulamadığım için inşallah fadasını görürüsün

bende bu ay yaptım incir kürü yapmadım ama incir yedim onu hazırlamaya pek fırsat bulamadığım için inşallah fadasını görürüsün

inşallah canım forumda birkaç kişiden daha duydum işe yarıyormuş bakalım kısmetimizde ne varsa onu göreceğiz.

selam kızlar siteye yeni üye oldum sitenin kullanış biçimini pek anlamadım bende hamile kalmak istiyorum bana da yazışmada kolaylık sağlarsanız sevinirim

arkadaşlar pko luyun 10 gün sonra im bende 2. kez klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum iğneden sonra 10. gün idrar testi yaptım tek çizgi şuan 14. gün hala adet olmadım acaba hamilemiyim doktor 3 gün daha bekle dedi. ama dayanamıyorum çok merak ediyorum bide iğneden sonra 1 hafta sürekli ateş bastı ben kış günü kısa kolla gezdim ayyy inş. hamileyimdir allahım herkese nasip eder.

inşallah hamilesidir canım benim de 9. Günüm iğneden sonra bende beklemedeyim 13. Gün yapacam testi çatlama iğnesinden sonra ağrı felen oldumu sende bende çok oldu adet sancıları gibi

iğneden sonra kasık ağrım oldu ama çok değil şimdi de ara ara oluyo yani bilmiyorum adet olmadım umudum var ama testtede tek çizgi çıkmıstı 10. gün biraz da umutsuzum

iğneden sonra kasık ağrım oldu ama çok değil şimdi de ara ara oluyo yani bilmiyorum adet olmadım umudum var ama testtede tek çizgi çıkmıstı 10. Gün biraz da umutsuzum

hayırlısı olsun canım 10 gün erken daha bekle birazdaha umarım meleğine kavuşursun beklemek çok zor bu süreçte

ağzın bal yesin inşallah erken olduğu için tek çizgi çıktı çarşamba gitcem kan testine bakalım dua edelim birbirimize sende mi pkolusun?

ağzın bal yesin inşallah erken olduğu için tek çizgi çıktı çarşamba gitcem kan testine bakalım dua edelim birbirimize sende mi pkolusun?

inşallah hamilesindir canım benim bugün negatif çıktı 16. günümdü çatlatma iğnesini yapalı ama olmadı artık birdahaki sefere inşallah.

selam kızlar siteye yeni üye oldum sitenin kullanış biçimini pek anlamadım bende hamile kalmak istiyorum bana da yazışmada kolaylık sağlarsanız sevinirim

tatlım hoşgeldin aramıza inşallah en kısa zamanda bebişin olsun ne kadar zamandır korunmuyorsun canım gittin mi doktora fln cnm?

üzüldüm senin adına karakedi sanırım bende hamile değilim ozaman 16 gün olmadıysan adet ve yoksa bende çok umutlanmıyım offf offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…