Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

cvr , bahar27.bngl33 teşekkür ederim arkadaşlar. gerçekten aşılamam inşallah tutar. inşallah cdaha güzel haberlerde paylaşırım.

bahar 27 nice yıllara daha güzel günlere gitmen dileyiğle yeni yaşın kutlu olsun. tüm kalbindekileri önüne sersin.

tabiki zor kolay olur mu hemen hemen hergün aklında bi yer edinmiş açıldı mı kanıyo yaran eşimle tatil diye gezelim dedik millet hava güzel diye parklara hayvanat bahçesine çocuklarını getirip gezdiriyo biz de ancak onlara bakıp duruyoz onları çok mutlu görüyorum bebek bi evin neşesi hatta görsen bitanesi öyle tatlı tatlı hayvanlara bakıp annesine babasına gösteriyo gülüyo kahkaha atıyo onlar da kahkahaya boğulıyo inan onlara öylece baka kalmışım bi de baktım eşim elimi öptü gel tatlım düğerlerine bakalım diye tabi o öyle acır gibi davranması aha da dokundu gözlerim doldu yapcak bişe yok :'( allah hayırlısını versin
soğan bugün bitti öyle çokakıntım falan olmadı sadece beyaz losyon gibi akıntı oldu bembeyz yani şeffafdeğil onun dışında dediğim gibi göğüslerim hassaslaştı adetim de 18-19 unde yaklaştı belki ondan ama bazen arada kasıklarımda sızlama oluyo inşh işe yarar...

er-ca aşılaman hayırlı olsun inşallah tutar da bizimde moralimiz düzelir biraz :)
bahar27 canım doğum günün kutlu olsun inşallah bebişli yeni senelere :)

teşekkür ederim canım bende dua ediyorum hepimize.. şu 3 ay korunma süresi nasıl geçicek bakalım ( şimdilik en çok ona takılıyo kafam..

doktora gittik biz doktor bana zayıflamam gerektıgını söyledi özelliklede göbek gidecekmiş benede mekilk çekmeye başladım aşılama yada tüp bebek önerdi eğer tedavıye başlayacaksanız klomen yazaım dedı bizde başlayaalım hemen dedik şimdi c.tesi klomen yazdı kullanıyorum cuma kontrolum var bakalım hayırlısı olsun folık asit klomen bitane antibıyotık ve fitil verdı inş.yumurtam gelişirde herşey yolunda giderr arada incir yiyorum inş fazla gelmez sizler nasılsınız bakalımmm

Son düzenleme:
canım hayırlı olsun aşılaman inş. tutar bizde başladık tedavıyee herşey yolund agiderde bende aşılma olurum inş. sen oldunmu suan hangi aşamadasın

canım doğum günü kutlu olsun sevdiklerinle nice senelere bebişde gelir inş.yeni yaşında

canım hayırlı olsun aşılaman inş. tutar bizde başladık tedavıyee herşey yolund agiderde bende aşılma olurum inş. sen oldunmu suan hangi aşamadasın

aşılamam dün öğlen yapıldı canım. ben adetin 3.günü klomene başlamıştım 5.günü kontrole gittiimde çok sayıda kistim olduğundan yumurtamın belkide gelişemeyeceğini öğrendim. 14.gün geçen cumartesi tekrar çağırdı. ve yumurta sağ yumurtalıkta bir tane gelişmiş. 20mm miş. dr. yarın çatlatma iğnesi yapın pazartesi aşılama yapalım dedi. ve dün yapıldı. zahmetsiz bir işlem inşallah tutar.
ben bir de adetin 3. günü itibari ile incir kürü yaptım. belki o da tedavim de işe yaramıştır. en azındam yumurtam oldu. çünkü benim 1 yıldır yumurtam olmuyordu. diğer değerlerimde çok kötüydü.

bende klomene 4günü başladım canım bende 1kez klomen kullandım ama yumurtlama olmamıstı incir kürünümü yaptın yedinmi bene yapmakda geçmi kaldım acaba bugun adetımın 7günü klomene günde 1içiyorumcuma kontrolum var ama klomen bıtmemıs olcak 3tane kalmıs olcak acaba günde 2mi içsem çarşamba perşembe 2mi içsem sabah akşam cuma sabh içip giderim ontrole yada tekmı içsem kutuda günde 1 yazıyooo bende korkuyor açıkcası yumrutam gelişmez diyee

canım öncelikle sakin ol. dr. un dediği gibi günde bir tane içmeye devam et. ben hapım bittikten 2 gün sonra gittim. ama dr. öyle çağırmış olduğu için. senin ki bitmeden çağırıyorsa vardır bir bildiği. incir kürünü de sabah aç karınla ve gece yatmadan önce içtim aç karınla. 10 tane inciri 20 dk. kaynattım 500ml suda.
dr. yumurtanın boyutuna bakıp bir kaç gün sonra tekrar çağırır. sıkma canını ve senin de bu ilk ay tedavin. olumsuzda olsa önümüzdeki maçlara bakıcaz.
umudu kaybetmek yok. çünkü bu takdiri ilahi.. alın yazısı.. elimizden hiçbirşey gelmez.

kızlar herkese meraba. ikinci ayımdayım ve klomene başladım bu sabah.reglimin 3. günü. bakalım inş hayırlısıyla bu ay mutlu sona ulaşırım:):) Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşş

kızlar herkese meraba. ikinci ayımdayım ve klomene başladım bu sabah.reglimin 3. günü. bakalım inş hayırlısıyla bu ay mutlu sona ulaşırım:):) Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşş

amiin canım inşallah güzel haberler verirsin bize

birden panik yaptım ya gelişmezse diyebir kere gelişmedi yaa neyse bu akşam başlıyom incire sagol canım benım inş.senin aşılamada tutar canım hakkında hayırlısı olsun

merhaba kızlar ben geldim

aşılamam yapıldı. eşimin sonuçları da oldukça iyimiş. inşşaallah bu ay tutar. biz 14 şubatta evliliğimiz 4. yılına giriyoruz.
Allahım bunun hatrına bir bebek yolla

inşallah canım meleğin tutunur sana Allah yardımcın olsun cnm...

duanının gücüne çok inanırım ben bol bol dua et hayırlıysa senin için ve senin kaderinse o kişi mutlaka gelecektir uzun soluklu ilişkilerde ayrılık sık yaşanır ama güçlüyse ilişkiniz merak etme gelecektir

evet filmini merak ediyorum inşallah iyi sonuç alacaksın tatlım
eskisi gibi takmıyorum sadece regli olunca biraz yıkım oluyor oda normaldir bir kaç güne atlatıyorum zaten Allah büyüktür cnm

aynen canım bu topikten destek aldıpğımız kesin... ben ilk pkolu old duyduğum zaman bunalıma girmiştim o zmanlar kpss çalışıyordum çalışmayı falan da bırakmıştım... kısır olduğumu falan düşünüyordum.. doktor öyle bir izlenim vermişti.. :2: sonra bu topikle tanıştım şuan mutlu ve umutlu olammın nedeni bu birlikteliğimiz.. inşallah dualarımız kabul olacaktır canım.. beninmde evlendiğimde ilk hayalim bir bebek umarım fazla beklemem... şuan sizlerin duygularınızı paylaşıyorum negatif de üzülüyorum hamiş haberlerinde ümitlerim yeşeriyor... sıkma canını her şeyin bir zamnı ve yeri var.. Rabbim en güzel zamanda nasip eder inşallah

canım hormon değerleirn nasıl ? merak etim... yarın testini yapta test pozitif olmazsa sonraki ay için progestona başla derim yanlız dozu konusunda bir şey diyemeyeceğim canım .. onu eczacına ya da bir doktora danış.. kilolumusn canım metforminden haberin var mı ?

aaa canım bilmiyordum doğum gününü kutlarıommmmmm .. güzel ve mutlu seneler seninle olsun

doktor ftil vermedi de krem ve duphaloc verdi.. kremle beraber şişkinlikler tamamen gitti.. inşallah iyileşiyorumdur..
sağol canım daha iyiyim sen nasılsın? her şey yolunda mı?

yeni eğitim dönemi başladı ilk günler old için alışamadım hala bugün duphastonun son günü 4. gün adet olurum..yalnız 54de kaldım daha kilo veremiyorumm:2: sen nasılsın biçimcim...

off çok yorucuydu canm üşüdümde.gelince yatıp uyudum hemen.senn nasıldı.şu soğuklar bitene kadar tatil olsa ne güzel olur:))

canım ya ben çok özledim inan okulu evimde duraamadım.. ama benim daha bir yılım bile olmadı göreve başlayalı evet havalar burada da çok soğukkk ..eve gelince hemen uykum geliyor sen bir de hamilesin seni düşünemiyorumm

iyi canım ya bir tedaviye başlaman seni rahatlatmıştır .. sevindim.. eşinin de kararı çok iyi olmuşş.. inşallah güzel haberlerin de gelecek

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE CANIM

tatlım sen yazdıklarını okuyunca benmi yazdım diye şüpheleniyorum vallahi aynı duygular içindeyiz canım

tatlım ben incir kürü yapmıştım ilaçla bide ilaç bittikten 4 5 gün sonra gitmiştim kocaman olmuştu sormaaa.yinede sen bilirsin ben kür değilde bol bol incir yemeği düşünüyorum.

sağol canım benım evet rahatladım biraz boş boş oturmakla oomjuyorr bakalım nasıl gidecek tedavı süreci hayırlısı artık

bende incir yiyorum canım ama 2gün suyunu yapayım barı cumaya kadar cuma kontrolum var 2gününde kocaman olma herhalde dimi :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…