Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canm bizde seni özlüyoruz saolasın.evet öyle adet beklemek çok zor gerçekten ama sabret canm kafanı dağıt başka şeylerle uğraş.kitap okumak yada örgü tarzı şeyler iyi geliyo.canm ne kdar çok dikkat edersek olmuyo.ben hamile kaldığım ay bikaç kez ilişki oldu ne akıntıya baktım ne güne ne ilişkiden sonra yataktan kalmayım yatayım dedim.bunların hiçbirine dikkat etmediğim ay oldu.zaten bugün ilişkiye girmeliyiz diye düşünnce o ödev gibi oluyo.çok zor gerçekten kafandan atılmıyo.ben hamile kaldığım ay kafamdan atmadım ama ertelemiştim çünkü o ay yumurtam küçüktü gelişmemişti bende nasıl olsa bu ay olmıcak düşüncesiyle sadece o ay kafadan atmıştım sadece birbirimizi çok istediğimizde ilişki oldu 1yada 2kere olmuştur yani.olacağı varsa nasıl olursa olsun oluyo canm.herşeyin bizamanı var.bi süre ara ver diycem ama ara verincede düşünülüyo.yani ben düşünmemeyi yapamamıştım.bilmiyorum içinden nasıl geliyosa öyle davran canm dr.a gitmek istemiyosan gitme bekle biraz kendine gel eminim toparlanacaksın çünkü bunu yapmak zorundayız malesef.ama ozamana kadar aklını başka şeylere ver.

iyiyim çok şükür canm ben.evet canm bende araştırmıştım bi ara hatta almıştım bi kullanamadan hamile kaldım.ilaçlarla kullanmak istememiştim.çok kullanıp faydasını gören var.herkeste aynı sürede etki etmez belki ama bence zararı olmaz.inşallah sende en kısa zamanda faydasını görürsün.

merhaba kızlar ben geldim

aşılamam yapıldı. eşimin sonuçları da oldukça iyimiş. inşşaallah bu ay tutar. biz 14 şubatta evliliğimiz 4. yılına giriyoruz.
Allahım bunun hatrına bir bebek yolla

öncelikle çok geçmiş olsun.bende glifor kullanıyorum bu diğer ismi zayıflatıyor ben 63 ile başladım 60ım şuan kesinlikle çok etkili.
klomen evet cok kötü mide bulandırıyor ve 5 tane kullandıktan sonra kasıklarında cok fena sancı oluyor bende öyle oldu.

aşılamam yapıldı. eşimin sonuçları da oldukça iyimiş. inşşaallah bu ay tutar. biz 14 şubatta evliliğimiz 4. yılına giriyoruz.

hoşgeldin bişey sorucam bende bu ay aşılama yaptırmak istiyorum 2 yulllık evliyim.çok korkuyorum tutmamasından ve ağrıdan.eşimde problem yok ben pco yum.
1 ay klomen kullandım devam edeyimmi aşılama yaptırayımmı?

hadi hayırlı oosun canım aşılaman inş. güzel sonuçlara ulaşırsınız...bişey sorucam aşılama yapılırken anestezi filan alıyomusun yani acı oluyomu çok???bizde biraz dneyeip eğer olmazsa aşılama vs.işlemlere geçmek istiyoruzzz:(

canımmm çok sağol Allah razı olsun gerçekten çok zor bi süreçti hatırlamak bile istemiyorum. çok şükür Rabbime kurtuldum. annem bana bebek konusunda acele ettiğimi daha yaşımın küçük evliliğimin yeni olduğunu söylüyo.yani olmayınca üüzlme daha yenisiniz diyo ama bu konularda o kadar sıkıntı yaşadıkki artık başka şeylerde tahammül sınırım düştü sanırım.o yüzden çok aceleci davranıyorum. Rabbim sana da bana da hepimize inş bi an önce sağlıklı bebekler versin. canım yarın klomene başlıcam zaten 10 gün sonra falan kontrole gidicem o zaman kist varsa çıkar. gitmek istemiyorum hiç doktora

amiin minarcım inşaallah...

Allah hepimize bu mübarek günlerde bebeklerini kısmetlerini göndersin. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün.

Yarın aşılamam olucak bakalım sonucu iple çekicem....

canım amn inşallah allah boşa götürmesin bebeğimm

valla bu kafadan atma ısını ben de yapamıyorum nasıl bısey ister istemez düşünüyorsun yanii olumsuz sakın düşünme ben hissetmıyorum ama üşüttüğümde arada sanki oluyor gıbı sordugunda düşününce aklıma geliyor sankı arada yani oda üşütmüş olabılırsın canım rahimde problem zannetmem cünkü dr muayne ediyor o zaman solerdı bısey oldugunda

çok kötü yıllarımdı benimde aslında hatırlamak bıle ıstemıyorum ama faydalı olursam gectıgım sureclerı anlatırım ve bir nebzede olsa faydam olursa sevınırım cok kısıye anlattım nasıl atlattıgımı keske daha once bısey ler yapabılseydım ama herseyde hayır var dıyorum artık..vajii hiç ilişkiye girememek sanki orda bır duvar var penisin içeriye girmesini engelliyor canım yanı ılıskı hıc bır sekılde olmuyor malesef (

aşılamam yapıldı. Eşimin sonuçları da oldukça iyimiş. Inşşaallah bu ay tutar. Biz 14 şubatta evliliğimiz 4. Yılına giriyoruz.

canım üsttede yazdım ama çok sevındım inşallah allah boşa çıkartmaz herseyde hayır vardır aslında inşallah tutarrrrrr bu arada nice nice mutlu yıllara kocan vee bebişlerinizle sağlıcaklaaa

allaha şükür cok zor evet 1988 evet baya küçüksün bende 1983 lüyüm 8 yıllık evlıyım işte 5 yıl rahatsızlıgımda zaten olmuyordu yener yenemez basladım ıkı yıl oldu mayısta hatta 3 olacak kısmetse bencede canım hiç durmaaa kac senedır ugrasıyorum benım gbı ve nıce lerı var hakkında hayırlısı allah neyi nezaman vereceğini çok iyi biliyor tedbırı alalım takdiri allaha bırakalım hayırlısı olsun

hadi inşallah tutar canım Mutlu haberleirni bekliyorum

nasılsın benglcüm ilk gün nasıl geçti bakalımm benim başım çok ağırıyor

Son düzenleme:

amiiin amin. dilediğim tek şey 'sağlıklı güzel kaderli bir evlat' kendim ve tüm isteyenler için.

canım bende tutmamasından çok korkuyorum. ben klomene bu ay başladım. yumurta oluşmuş mu diye 14. gün gittim. ve dr. yumurtanın çok iyi bir boyuta geldiğini söyledi 2 gün sonraaşılama yapalım dedi. bizde kabul ettik. aşılama çok zahmetsiz bir işlem. ben özel muayenehaneye gidiyorum orada yapıldı.
canım deneyebiliceğin her yöntemi dene,elindeki tüm imkanları kullan. zamandan daa fazla kaybedeceğimiz birşey yok.

canım biz tedaviye başlar başlamaz aşılama ile başladık. acıma olmuyor. anastezi verilmiyor.
siz bu linki tıklayıp izleyin. AŞILAMA NASIL YAPILIR?

kesinlikle acımıyor. sadece rahimi açmaya yarayan vidalı araç biraz ağrı yaptı yaklaşık 10 dk. falan o takılı durdu. sonra 20 dk. da istirhaat ettim.sonucu 14 gün sonra öğrenicez. büyük bir merakla bekliyorum.

hadi inşallah tutar canım Mutlu haberleirni bekliyorum
amiin canım inşallah tutar. inşallah bu sevincimi burada yine sizlerle paylaşırım.

kendinize iyi bakın kızlar. bir gün hepimizin bebişi çıkıp gelicek umudumuzu yitirmeyelim.

Kızlar destegınız ıcın tesekkurler,gercekten su an ondan baskasıyla olacagımı dusunemıyorum,belkı nefretle kızgınlıkla baska bırseyle bıtseydı boyle dusunmezdım,kı belkı bızden kaynaklanan seylerden bıtse belkı daha ıyı olurdu.artık zamana bıraktım,pısman olup gerı donerse ben hala bızım ıcın daha ıyı olacagını dusunuyorum.

evet canım gerçekten olmuyorsa hayırlı değil demekki doğru zaman değil ama işte o negatifi görmek beni her seferinde öyle yıkıyorki 2 gün sonra kendime geliyorum.sağol canım desteğin için sizde olmasanız zaten kafayı yerdim herhalde.bende seni çok öpüyorum.

sağol canım evet negatif tek çizgi görmekten çok sıkıldım ama yapacak bir şey yok .sabırla beklemekten başka .ama gerçekten kendimi çok yorgun hissediyorum sanki bebek olsa bebeğe sevinmekten çok her ay bununla ilgili uğraşlarımın düşüncelerimin üzerimden kalktığına sevinicem yani okadar oldum artık. ne akıntı ne bişey hiçbir şeyi takip etmiycem canımız ne zaman isterse ozaman ilişkiye girmeli.gerçekten sende 3 ay veya 6 ay sonra bebek fikrine tekrar dönücem de kendi kendine zaman tanımış gibi dinlenme gibi yap bakalım böyle ne olacak.

benimde klomen tedavisi 2 kere oldu 2 sindede yumurtalarım büyümedi canım doktora gidicem yine klomen diyecek bende istemiyorum çünkü klomenede inancım kalmadı artık.sadece hormon testlerimi yaptırıp akışına bırakıcam. banada eşim sürekli diyo Allah bilir vereceği zamanı diye ama gelde gönlüne laf geçir işte ne zor şeymiş Allah yardımcımız olsun.

aynen canım okadar inanıorumki bir gün olacağına ona hiç şüphem yok sadece o geleceği zamanı beklemek zor geçiyor işte. eşlerimizle ilişkimize zarar veriyoruz belkide bu düşünceden başka bir şey bilmez olduk farkındamısın. Ben kendi kendime yogun oolduğum için bir süre istememeye alıştırıcam kendimi.Senin soğan nasıl gidiyor varmı akıntıda bir artış filan bu ay adetin çok yoğun ve ağrılı olursa korkma sakın.iyi gelecek sana bu soğan inanıyorum ben.

çok sağol canım iinşallah birbirimize dua edelim.hepimiz için hayırlısı olsun inşallah.

offfffffff tatlımm ya tam içimden geçenleri yazmışsın tatlımm.bende bu aralar resmen bunalımdayım.kafadan atmak istiyorum ama bunu nasıl yapacam bilemiyorumm.kafadan atmadan hamile kalınmıyormu yaaaa.offfffffff.
ben bir doktora sormuştum kafaya takmaktanmı olmuyor diye hayır demişti.yumurtlamanın düzenli olması lazım dedi.gel görki oda bizde yok.

canım sen acaba çokmu oraya konsantre oluyorsun acaba o sırada ondandır diye düşünüyorum öyle bir şey olsa doktor alttan muayenede kesin görürdü.

Amin canım inşallah.evet canım dikkat etmeyincede şansımı arttırayım fikri geliyor insanın aklına testi yaptım akşamına adet oldum.boşuna test yapıp sinirlerimi bozmuşum.doğumda size dua ettirirz isim isim inşallah.iyiki varsınız diyorum vallahi görmesemde hepinizi çok seviyorum.

testi yaptığım akşam adet oldum canım bu kadar olur yani diyorum her şey stres işte.cidden çok yoruldum artık beynim yoruldu zaten bu düşünceden bu sebep ile biraz ara vereyim diyorum sonra devame derim desteğin için çok sağol canım sen ve minik mucizen Allaha emanet olun. Allah seninki gibi bizede böyle bir mucize yaşatsın.

canım hayırlı olsun inşallah tutar umutlarını boşa çıkarmasın Allah.

Son düzenleme:
hadi ya ne diyeceğimi bilemedim.. belirti falan olsaydı normal gelmesini bekle derdim ama bilmiyorsunda :2: duphastona başla canım o zaman 5 gün sabah akşam tok karına al ilaç bitiminden 3-5 günler arası gelir..

ya bir kere d.kontrol hapını bırakmıştım kist oluşmuştu.
adet olamamıştım, içi sıvı dolu kist olmuştu.
ondan korkuyorum, o yüzden duphastona başlayacağım,test aldım onu yapcam yarın.
büyük ihtimal gebe değilimdir de ilaca başlarım.
peki sonra ki ay napıcam? 300 mg lık progestan mı alsam?

bana da oluyordu canım sebebini bilmiyorum ama bir sorun yoktur ,pozisyondandır
kafadan atmadan hamile kalınır canım sadece umutla adet gününü beklememek lazımmış,bebek aklında olsun ama adet gününü unut.

ayyy canım benim iyiki biri banada oluyordu dedi bu biraz rahatlattı beni.bende bikaç gün oluyor sonra orası bomboş hiç bir şey hissetmiyorum.sanırım ya yumurta büyüyor öyle hissediyorum çatlayınca o his kayboluyor yada soğan küçük kistlerimi büyütüyor ve çatlatıyor.çünkü o su dolu balona çarpma hissi herzaman yok.bazı zamanlar oluyor 4-5 gün sürüyor ve birden kayboluyor sanki orası bomboş oluyor ozaman.bu arada söylediğin çok güzel bana umut oldu canım.kafadan atmayacam ama son günleri umutla bekleme işini bırakacam hatta adet gününü unutacam bu çok mantıklı geldi.

İnşallah faydasını görürsün canım aslında adet olamayınca beklemekten ziyade sanırım söktürücü kullanmak daha iyi.
Canım çok teşekkürler sen nasılsın?Bugün keyfim yerinde doğumgünümdüdeEşimle gezdik ailesiyle yemeğe gittik vs. Az önce geldim eveRabbim bu sene hepimizin kucağına bebekler versin inşallah.En önemliside sağlıklı ve hayırlı olması

Teşekkürler canım bugün doğumgünü çocuğuydumSen nasılsın geçmiş olsun hemoroid bendede olmuştu ama hemen geçmişti doktora gitmiştim bende krem ftil vs geçiyor canım çok içte değilse kalmıyor yani inşallah atlatırsın kısa sürede
İnşallah canım çok teşekkürler

Merhaba hadi hayırlı olsun sevindim canım senin adınaMutlu nice seneler olsun.Bugünde benim doğumgünümdüDarısıda bebeklerimize kavuşmaya inşallah

İnşallah canım hepimiz için güzel haberler olsun

bicim,gelmişsin daha iyi olmana sevindim canm.
sağol canım daha iyiyim sen nasılsın? her şey yolunda mı?

tatlımm metforminmi düşürdü lh ını ne güzell ,bide yiyecek olarak nelere dikkat ettin canım.yani neler lh ı yükseltiyor bu konuda bilgin varmı.
evet canım daha önce Lh yüksekti hep...
karbonhidrattan uzak dur canım makarna pilav beyaz ekmekten uzak dur....

teşşekür ederim biçim... bu topikte olmadığında eksikliğin inan herkes tarafından belli oluyor.. arayı çok açık bırakma canımm
canım sağol sen de eksik olma iyi olmaya çalışıyorum tam toparlanamadım.
sen nasılsın?
sağol canım gelişme olursa yazarım ... sen de aklına çok takma biliyorum yaşından dolayı takıldığını ama öyle ya da böyle olacak nasıl olsa yumurtlaman da oluyor takılma bence aklın rahat olsun canım....

hamile olma ihtimalin de var... progestan kuvvetli bir söktürücüdür... testini yap değilsen bile adet gelir zaten bikaç güne... ama testini yapman gerekli...

canım sıkılma sakın tamam mı olacak hepimizin bebeği.... bizlerde de kaç kere öyle oldu ilişki günlerine dikkat ettik olmadı en güzeli hiç dikkat etmemek akışına bırakmak nasıl olsa olacağı varsa olacak canım sakın sıkılma....

hafta sonu yayınla canım az giren oluyor yazılar arasında kaybolmaz herkes okur listeyi....

doğumgünün kutlu olsun canım nice mutlu senelere!!

evet canım herşey güzel olacak inşallah
geçmiş olsun canım ben de ağır grip geçirdim hala öksürük sürüyor

er_ca,aşılaman hayırlı olsun canm.inşallah tutar.

bahar27,doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inşallah...

nasılsın benglcüm ilk gün nasıl geçti bakalımm benim başım çok ağırıyor

off çok yorucuydu canm üşüdümde.gelince yatıp uyudum hemen.senn nasıldı.şu soğuklar bitene kadar tatil olsa ne güzel olur:))

canm bide gecikip iyce strese sokmamış seni iyi olmuş hemen geldiği.bian önce gelsin ve yeni aya geç.canm dr.lara bakma ya kafaya takmanın etkisi oluyo bence yoksa niye herkesin kafadan attığı rahatladığı dönem oluyo.dr.lar çatlatma iğneni yapıp al bugünlerde ilişkiye girin diyo kolaymı öyle.o psikoloji zor yani.onlar bilemezler.neyse canm yeni ayın yüzünü güldürür inşallah.sende Allaha emanet ol.o mucizeyi burdaki herkes yaşıcak tek tek ben inanıyorum zamanı var sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…