Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bende yarın sabah o iğneden olucam. peki siz aşılamamı yaptırıcaksınız?

tabiki de var canm ilk olasılık odur zaten.ama acele etme bırak geçsin biraz.kan testini yaptırmayı hiç sevmiyodum ben çünkü çok yıkılıyodum sonra oyüzden bekledim yani.10gün zaten bekliceksin.2-3gün daha beklesen ne çıkar ki?

amin canım inşallah sağlıklı sıhatlı bebkler nasip etsin bizlereeeee isteyenlereeee

bir de yarın sabah 10 da çatlatma iğnesi yapıcam... inşallah kendim yaparmmm.

canım yaparsın inan yaparsın kalem gıbı kıl gıbı ınce birde kısa gormussundur zaten kendın yaparsınnnn ben korktum ay nasılk olacak dedım calsıtıgım yerde hemsıre vardı ona yaptırdım ama bır daha kulanırsam dıger ay verırse eminim ki ben yaparımmmmm hıc anlasılmıyor.sınek ısırınca bıle hıssedıyorsun bunu hıc hıssetmıyorsunnn

amin canım inşAllah geç olsun güç olmasın yeterki bırde hayırlısı olsunn evet olabılrı uzun sürebiir aralıklarla devameder catladıgında da oluyor sonucta benım bırden fazla vardı yumurtam bende dedgın sancıları cektım benım sadece bır tanesı catlamamıs kıste donmesın dıye dr ginera verdı dogum kont hapı güzel haberlerini bekliyoruz canımm

ayyy saol canım ya cevap için teşekkürler. bakalım dediğim gibi bikaç gün daha beklerim bu kadar bekledikten sonra. inş hayırlısıyla hamileyimdir. ama çok umutlanmıcam. canım aslında benim doktora gitmemin sebebi , her ay ilacı bırakınca 3. gün oluyodum. 6. gün oldu hala adet olmayınca gecikti sandım gittim ama daha gecikme oldu diyemeyiz dedi doktor. hayırlısı olsun inşşş. Rabbim bebeğini kucağına almanı nasip etsin hayırlısı ile

evet hakikaten öyleymiş.

eşim yaptı iğnemi sabah 10 da acımadı hiç.

inşşallah güzel sonuçlar alrızzz.

kızlar günaydın herkese. nihayet bu sabah regl oldum. çok şükür demekki kist falan yok. bebiş içinde inş umutlarımız bidahaki aya kaldı. moralimi bozmadım hiç, daha ilk denememdi inş Rabbim verecek hayırlısıyla. demekki zamanı değilmiş çalışmalara devam:):)

ne kadarlık evlisin cnm?ilk denemense takma kafana ben 21 aydır deniyorum :):) bu ay inşallah hamişimdir.Rabbim herkese nasip eder inşallah.

anladım canım benimde aklıma ilaçı alırken şu gelmşti.sonuçta dışarıdan vucuda alınan ilaç ve bu ilaç sayesinde yumurta büyüyor doğal yolla değil bu yüzden içim kullanırken çok rahat değildi ama mecbur kullandım.sen acaba stres yaptın ondan mı adet olmadın belki ondandır evet sabretmek lazım ama bazen inanırmısın bebek kıyafetleri veya hamile kadın görünce içim eziliyor.neyse Rabbim hayırlısını versin hepimize inşallah

ay yeni gördüm adet olmuşsun:)) üzülme tabi kısmet bir daha ki aya

tatlımmm allah sabır versin gerçekten çok ama çok zor bir durum.ama erkek arkadaşın bence biraz garip davranmış ne o öyle sanki vardır ya klişe bir laf sen benden daha iyilerine layıksın tarzı laf olmuşş ilerde beni anlayacaksın diyee.ki sen ben herşeye katlanırım diyorsun.ama şu var tatlım her şerde vardır bi hayır belki ilerde çok kötü bir evliliğin olacaktı.üzülme desekte eminim çok üzgünsündür.Allah sabır versinn canımm.

tatlımm metforminmi düşürdü lh ını ne güzell ,bide yiyecek olarak nelere dikkat ettin canım.yani neler lh ı yükseltiyor bu konuda bilgin varmı.

tatlım alıntı ile cevap la diye bir yazı onun yanında bir işaret var onu tıklıyorsun işaret çıkıyor bikaçtane sini böyle tıkladıktan sonra cevap yaz diyorsun.böylece tek tek alıntı yapmış olursun.

tatlım klomen baş ağrısı mide bulantısı hiç yapmadı ki ben 5 defa kullandım ama metformin yapıyor canımm.alışma süresi 15 gün 15 gün sonra geçecek hepsi.

tatlım tuncs arkadaşımızında aynı şey başına geldi ama doğum kontrol hapı ile yok oldu.

tatlımm ben sana yazacaktım ilk ayın ya ondan heyecanlısın bekle gelecek diyecektimm moralini bozma diye yazmadım.ama şu var kan testi hiç yanılmaz canım negatifse kesin negatifdir.idrar testi yanıltır sadece.

canim ben de bu ilaclara baslarken cok kararsiz kaldik esimle.dogal olmamasi falan dusundurdu.ama bu ilaclar sadece beynimizi uyarip yumurtlamak icin gereken hormonu salgilatiyor vucudumuza.yani normalde olmasi gereken ama bizim vucudumuzun yapamadigi seyi yapiyor.allaha sukurler olsun ki boyle ilaclar var bunlar en hafifi. Igne tedavisi tup bebek gibi daha karmasik islemler de var sonucta eger bebek gelecekse neden olmasin.hic kafana takma yan etkisi var diye.sanki yedigimiz yemekler cok mu dogal. Allah sifa versin hepimize yeter ki guzel sonuclar alalim ilaclar da bize lazim. Hatta bana bir doktor pko lularin ilacsiz yumurtladigi zaman kalitesiz yumurtalari oluyor ben ilacsiz hamile kalmalarini tercih etmiyorum demisti.en azindan glifor glukofen gibi ilaclar kesinlikle sart.Hamile gordugunde bebek gordugunde uzulmek bunlari hepimiz yasadik yasiyoruz cok dogal sakin kendinde eksiklik hissetme ne de olsa yapman gerekeni yapiyorsun.insallah zamani gelince olacak allah sagliklisini versin her zaman

iyiki varsın tatlım senin yazdıkların benim moralimi o kadar düzeltiyorki en olumsuz olduğum zamanlarda bile beni umutlandırıyorsun Allah senden razı olsun tatlımm.İYİKİ VARSIN CANIM.Allah en kısa zamanda bebklerimizi gönderir inşallah canım.bu seferde hamilelik hakkında yazışma kısmetimiz olur inşallah...

ne kadarlık evlisin cnm?ilk denemense takma kafana ben 21 aydır deniyorum :):) bu ay inşallah hamişimdir.Rabbim herkese nasip eder inşallah.

canım 6.5 aylık evliyim ben ama 5 ay ilişki yaşayamadım eşimle. vajınusmustum yani. son 1.5 aydır düzene girdi. bebek işinide 1 ay denedik. bakalım hayırlısı Rabbim hepimize versin inş. İNŞ beklediğin gibi bu ay sağlıkla hamilesindir:) çok da takmamak gerekli diyolarya doğru sanıırm.

evet canım insan isteyince gerçekten hamile ve çocuklulara özeniyo. Rabbim inş bizlere de nasip etsin bu güzel duyguyu. dün misafirlikte bi bebk vardı 6 aylık bu kadar tatlı bişey olamaz dedim ya çok şekerdi:) çok dua ettim Rabbim isteyen herkese ver diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…