Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım 7 senedır suruyordu ılıskımız,kavga ettıgımız gunler 1 elın parmagını gecmezdı..su an buyuk sorunlar yasıyor ve faturası bıze kesıldı malesef..cok dua edıyorum duzelsın dıye,ınsallah duzelır,INSALLAH.

destegın ıcın tesekkurler canım,gorusuruz

Canım haklısın kolay değil tabiki.Senin için ne iyiyse ne mutlu edecekse umarım o olur canımİnşallah düzelir herşey.

İyi olmana sevindim canım inşallah dahada iyi olursun.Evet doktorlar bitki düşmanı galibaTabiki kilo vermek çok önemli.Kendine dikkat et canım.Allah'a emanet ol görüşürüz canım

ayyy kızlar az önce misafirim vardı kesinlikle kınamıyorum ama böyle yaramaz çocukmu olur dedimya.çocuk biyeri devirecek korkusuyla diken üstünde oturdum nasıl sıktıysam kendimi gittiler stresimi atamadım.2laf ettirmiyo konuştuğundan bişey anlamıyosun zaten.en son tv devrilecekti son anda kurtardk eşiminde benmde yüreğimiz ağzımıza geldi.belki ilerde bizimkide böyle olacak ama ne bileyimya ev sahibinide tedirgin etmeye gerek yok.nerden de geldilerdi diyosun arkalrından.offf stres oldum.ayy istemiyorum misafir felan.sizlere anlatıp biraz sıkıntımı atmak istedim.

bicim,gelmişsin daha iyi olmana sevindim canm.

yellow,doğumuna ne kadar kaldı canm.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

kızlar mrb,

Yeni üye değilim ama bir süredir giremiyorum. Ben hikayemi kısaca anlatmak istiyorum: ) 4.5 yıllık evliyim ve 29 yaşındayım. 1.5 yıldır bebek için tedavi görüyorm. Eşimde hiçbir sorun yok çok şükür ama tüm olumsuzluklar bende :)
Yapılan tüm hormon tahlillerinde sadece 3 ay prolaktin tedavisi gördüm. ( 48 di 3 ay parlodel kullandım son 8 aydır 12 ila 8 arası değişiyor)
Rahim filmi çektirdim sonuç: rahim y şeklinde (bikornuat uterus) daha sonra dr um böbrek ve yumurtalık için detaygörüntüleme istedi onun sonucunda da PKO olduğu anlaşıldı.
En son açlık ve tokluk daha sonrada 75 gr ogtt yüklemesinde insülin direnci olduğum ortaya çıktı ve Glucophage kullanıyorum.

Şuan dr um klomen e başlatt. perşembe yumurtalık kont var, sonrası çatlatma ve birliktelik. sonraki ay aşılama olmadı tüp bebek o da olmadı artık bilemiyorummmm : ) ) )

benimle tedavi için tecrübelerinmizi paylaşırmısınız.

klomen inanılmaz baş ağrısı ve mide bulantısı yaparmı?? Glucophage kullanan varmı aranızda???

canım en son doktora gittiğimde kist filan yokktu yani bilmiyorum artık inş. hayırlısı olurrrr....

canm ne güzel dua etmişsin sen öyle yürekten amin diyorum...

canm benm ya Allah en yakın zamanda bu üzüntülerinn mükafatını verir inşallah.üzülüyoruz üzülmemek elde deil canm ama hemen yeni ayda yapacaklarını düşünüp ona odaklan niye olmadı diye geçmişe bakma öyle sorular didiklemesin beynini.çünkü bende yapıyodum aynı şeyleri yeni ayı düşünmek herzaman daha iyi geliyo.

canm ben en son söktürücü içtiğimde dr.m beni 12 gün bekletmişti tabi sonrasında hamile olduğumu öğrendim.ilaç bitiminn 10.günü dr.mu aradığımda bikaçgün daha bekle bazen 10günü geçebilir demişti tabi benmki hamileliktenmiş ama 10günüde geçebiliyomuş yani bence bekle.canm gebelik olsaydı kanda çıkardı idrar testi olsa belki yanıltabilirdi seni ama kan testi kesindir.hakkında hayırlısı olsun.

canm uzun bi ilişkiyi bitirmek kolay deildir eminim ama bidaha bir araya gelme imkanınız yoksa eğer önüne bak zamana bırak herşeyi tabi bianda olmayacak bu süreç ama zaman herşeyin ilacı derler ya öyle gerçekten.belki böylesi hayırlıdır diye düşün şimdi böyle problemler oluyosa ilerde evlendiğinizde de problemler sürer ve bu evliliği çok yıpratır ozamn ayrılsanız daha kötü.çok seviyor olabilirsin ama evlilikte sadece sevgi üzerine kurulmuyo birazda mantık olmalı yoksa ilerde çok üzülürsün.

canm dr.lar zaten bitkisel şeylere pek inanmazlar boşver.eğer sen kendine iyi geldiğini düşünüyosan devam et.bence dr.un ne dediğinde kendi hissettiğin daha önemli.bazen bu bana yarayacak diye düşünüyosan gerçekten öyle oluyo çünkü inanıyosun ona oyüzden ne dr.n dediğinn tamamen dışına çık nede harfiyen uygula.
canm herkesin yazısınn sağ alt köşesinde kutucuk var oraya tıkla.kaç kişiden alıntı yapacaksan yap sonra konuya cevap vere tıkla.

slm bende pkoluyum (muşum) daha dogrusu hıc bır beırtısı yokken bebek ıcın artık bır muayne olıyım dedım ve ultrasyonda gözüktüler malesef kısaca kendımı anlatayım ıstersenız mayısta 8. yılıma gırecem evlılıgımde inşallah son 2 yıldır bebek dusunuyoruz korunmuyoruz daha dogrusu dr bana menopur ıgne verdı 8 adet kullandım ve ara ara dr kontrollere gıttım tabıkı maşallah bır kac tane yumoş larım olustu çatlama ıgnesı verdı ovirtele ydı sanırım kullandım çatlama iğnesinden 15.gunu adet oldum malesef adetım 3.gunu dr gıttım ve kocaman bır yumurtam vardı bende gordum dr dedı catlamamıs 1 yumurtan var olabılır gorulebılır bu tarz dedi ginera dıye bır dogum kontrol hapı verdı kullanıcam tedavıye devam edemeyız dedı kıste donusur dedı ve adetımın 1,2 veya 3. günü tekrar gıdecem bakalım ne olacak bu dogum kontrol hapı catlamamıs yumurtamı yok edermi yaa bu sekılde olanlar varmııı benada yardımcı olun arkadaşlarr hep beraber bu günleri aşalım bol sağlıklı bebeklerimize kavusalımmm hep birlkte

caım benim geçmiş olsun dpğum kontol hapı veriyor lar kist için . bende bu ay oviterle iğnesi vuruldum 1 hafta önce iki gümndür karnım çok ağrıyor ve yumurtalıkların çatlamasınsdan korkuyorum belki ondan ağrıyor diye sende böyle ağrılar oldumu

canım saol cevabın ıcın evet benımde agrılarım oldu aman aman bır agrı degıldı ama bole sankı bıseyler batıyor gıbıydı ama akıntılarımda oldu berakk yumurta akı gıbı ben catladı falan dedım ama bır tanesı catlamamıs ve buyumus ultrasyonda bende gordum hayırlsıı olsun dedım ne yapım hee bırde benım kasık tarafım nedense cok kasınıyordu tatlı tatlı genıslıyor gıbıydı anlamadım bır ılgısı varmı onuda bılmıyorum ama ınsallah senın bosa gıtmez de meyvesını alırsın ardından da hepimiz ısteyen herkes canım hakkımızda hayırlısı olsunnn

hersey cok guzeldı ama nasip kısmet

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım inşallah bu yolda herkezin yüzü güler bebeişlerimi alırız kucağımıza ya bende 2 gün önce ağır adet sancısı gibi 4b saat felen sürdü geçti ama şimdide okadar olmasada yinede var

kızlar bugün dr. gitim...

bu ay klomene başlamıştık.

yumurta oluşmuş. sağda bir tane büyümüş....

dr. sordu doğal yolla mı olsun aşılamamı yapalım dedi. eşimde aşılamayıseçti.
pazartesi sperm tahlili verick saat11 gibi aşılamam olucak

inşalllah tutar.... Rabbim hepimizin karnını kucağını doldursun.

bir de yarın sabah 10 da çatlatma iğnesi yapıcam... inşallah kendim yaparmmm.

canm ben en son söktürücü içtiğimde dr.m beni 12 gün bekletmişti tabi sonrasında hamile olduğumu öğrendim.ilaç bitiminn 10.günü dr.mu aradığımda bikaçgün daha bekle bazen 10günü geçebilir demişti tabi benmki hamileliktenmiş ama 10günüde geçebiliyomuş yani bence bekle.canm gebelik olsaydı kanda çıkardı idrar testi olsa belki yanıltabilirdi seni ama kan testi kesindir.hakkında hayırlısı olsun.

saol canım amin inş hepimiz hakkında hayırlısı olsun. bugün akşamüstü doktorun asistanını arayıp sordum, ayın 8 inde olmazsanız 2 gün bekleyip gelin dedi. hamile olma ihtimalim var mı hala dedim , olabilir tabiki kanda çıkmamasının sebebi daha adet gecikmesi olmadı sizde dedi. bugün de 9. gün duphaston biteli. bakalım inş bi an önce neticelenir. adet olmak istiyorum artık

canım meraba. gündüz yazdığıma cevap yazmışsın, şimdi ben de aynı senin gibi ilacı bırakmamın 12. ya da 13. gününü bekleyip doktora gitsem, tabiki adet olmazsam, hamile olma olasılığım yok mu???

canm ben adet gecikmen olduda öyle içtin sandım hapı.gecikmen olmadan kandan baktırmana gerek yok.gecikmeden çıkmaz kanda tabi.inşallah hamilesindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…