Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

sağol canım daha tam iyileşemedim bu sebepten nete de giremiyorum nasılsın? merak etme yediklerime dikkat ediyorum hiç bişeyin tadını alamadığımdan canım bişey yemek de istemiyor...
canım hayıtı adetliyken de içebilirsin... ben içiyordum...
selam geçen gün biricik35 seni sormuştu nasılsın? her şey yolunda mı? zamanında adet olman çok iyi şu anda tedavi görüyor musun?

canım ben de sizleri çok özledim.
duphastonu 1-2 gün geç ya da erken içmen çok önemli değil sorun olmaz bir defadan ama bundan sonra adet 15.ya da 16. günden önce içme hep düzenli gitsin ki canım yumurtlamanı da düzene koysun....

evet cnm regli oldum zaten bekliyordum biliyorsun ama herzaman acabalarımız var hayırlısı tabiki sanada çok geçmiş olsun canımcım
tabi her zaman umutlarımız bitmez canım :))
inşallah her şey yolunda gitsin hepimiz için.... bu ayın sana bebeğini getirsin inşallah... ben toparlanmaya çalışıyorum fena sarstı hastalık beni....
inşallah bu ay zamanlı regl olurum da artık gün verirler rahim filmi için...

çok geçmiş olsun canım arada gel tamamı :) bizi yalnız bırakmaa
canım ara sıra nete giriyorum hepinizi özledim. daha tam iyileşemedim ağzımda bozuk tat var ve burnum tıkalı ama kendime çok iyi bakıyorum geçiyor yavaş yavaş bu illet grip...

hiç sorma canım çaydan bile tiksindim ağzımda hiç tat yok ne yesem kötü geliyor... 2 kilo verdim. ateş geçti Allah tan ama halsizlik devam ediyor...
sen nasıl oldun bebeğin nasıl?

tatlım tablo yorumlamasını öğrenmek istiyorum yaaa.şimdi yataydaki çizginin altına düştü diye adetim geldi doğru anlamışım değilmi tatlımm.
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
evet canım ateşin yumurtlama yatay çizgisinin altına düşmüş ve adetin gelmiş. yani çizelge bunu diyor. hayırlısı olsun üzülme sakın olacağı varmış.... hepimizin bebeği olacak canım....

Lh Fsh tan düşük olmalı ve Fsh ta çok yüksek olmamalı mesela Fsh 6.50 ise Lh da 4.50 falan olmalı canım adetin 3. günü....

Bendekı dert bıtmıyo valla,doktor stres yaparsanda adet olmazsın dedı,stresı gectım 1 haftadır aglamaktan gozlerım kurudu,erkek arkadasımdan ayrıldım,7 senelık bı ılıskıydı,1.5 ay once evlenme teklıfı aldım,sımdı geldıgımız yer benı kahredıyor,evlenmek ıstedıgım,cocugunu doğurmak ıstedıgım erkek artık yok hayatımda,bız beraber buyumustuk,sımdı ıstemıyorum baskasını,onun da hayatında bırı oldugunu ogrenırsem ılerde oleyım daha ıyı..ben cok sevıyorum,o cok sevıyo ama yetmedı bıze ıste,ayrılmak zorunda kaldık onun aılesel problemlerınden dolayı.sımdı gel de adet ol,bu uzuntu benı bıtırdı,ne yapıcam bılmıyorum..ıcımı doktum rahatladım bıraz,gunlerdır kahroldum

Benım LH zaten tavandı,artık bu uzuntuyle bu stresle onumuzdekı ay 2 katı cıkar

geçmiş olsun böyle uzun süren ilişkilerin bitmesi çok yıpratır ve sancılı olur canım ama kesin noktayı koyduysanız mümkün oldukça önüne bakmaya çalış... kesin noktayı koymadıysanız belki de bu ayrılık sizin yeniden barışmanıza sebep olur....
elbette stres üzüntü adeti kaçırtır ve tüm hormonal dengeni bozar bilgin olsun.... kendini üzmemeye çalış güçlü olmalısın ve eski sağlığına kavuşmalısın bir an önce....
olumsuz bakma sakın her şeyin çözümü var şu dünyada benim de Lh çok yüksekti metformin işe yaradı ve düşürdü.... tabi yediklerime de dikkat ettim...

Son düzenleme:

tesekkurler canım,uzuntu yapmamak elımde degıl,tekrar bırlıkte olabılmek ıcın herseyı verırım,bızım ıkımızle ılgılı hıcbır problemımız yoktu,onun aılesınden,ozellıkle abısınden kaynaklanan problemlerden dolayı senı bu karmasaya surukleyemem dedı bana,ben herseye katlanmaya razıydım,ama olmadı,o yuzden gerı donus yok gıbı..baska problemımız olsa nefret eder unuturdum,ama olmuyo,yapamıyorum,yuzugumu atmaya da kıyamıyorum ama baktıkca da kotu oluyorum,cok fenayım

canım eğer evli olsaydınız derdim ki böyle saçma ayrılık nedeni mi olur gerçi şimdi de aynı şeyleri diyorum.... seni içine sürükleyemeyeceği durum her neyse bilmiyorum ama ikinize de yazık etmiş bu adam yani... üstelik ne senin ne de onun suçu yokmuş ilişkinizde sorun yokmuş de mi öyle anladım?
çok yazık etmiş o zaman o ve senin hiç suçun yok sen içini ferah tut bakalım neler olacak bundan sonrası için........ tabiki üzüntünü yaşayacaksın ama hayat devam ediyor bir şekilde canım ve önüne bakmak durumundasın? kaç yaşındasın?

Son düzenleme:
İyiakşamlar Arkadaşlar hepinizin geçmiş Mevlüt Kandili mübarek olsun.Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah

İyiakşamlar Arkadaşlar hepinizin geçmiş Mevlüt Kandili mübarek olsun.Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah

senin de kandilin mübarek olsun canım nasılsın?
inşallah hepimiz tez zamanda dileklerimize kavuşuruz :))

Evet bızım aramızda sorun yoktu,ben herseye razıydım,sorunların,maddı manevı sorunların hepsının ustesınden beraber gelmeye razıydım,bunun ıcın bı ılıskı bıtmez dedım,askere gıtmeden evlenmeye bıle razıydım,o cesaret edemedı,benı ılerde anlıcaksın dedı,ne demek bu bılmıyorum 25 yasımdayım canım bu arada..

Canım güzel duanı paylaştığın için teşekkürler.Aminnn canım inşallah Allah hepimizin gönlüne göre versin

canım o zaman senin elinden gelen bişey yok sana cevap hakkı vermemiş şu durumda kendince haklı nedenlerinden ilişkinizi bitirmiş sen de artık düşünmemeye çalış neden niçin diye zaman her şeye ilaç hem en güzel yaşlarını yaşıyorsun 20 li yaşlar öyle çabuk geçip gidiyorki....
biraz sabret tamam mı şimdilik sabırlı ol inşallah önünüzdeki tüm engeller kalkar ve ilişkiniz devam eder....

senin de kandilin mübarek olsun canım nasılsın?
inşallah hepimiz tez zamanda dileklerimize kavuşuruz :))

Merhaba canım benim teşkler ben iyiyim sen nasılsın geçmişteki yazıları okuyarak yanıtlamaya çalışıyordum.Rahatsızlığın geçmiştir inşallahAmin canım.Dün benim diyetisyen kontrolüm vardı güzel gelişmler oluyor ve devamı gelecek inşallahHayıtı diyetisyene sordum bence kullanma dedi.Herkezin bünyesine aynı tesiri yapmayabilir dedi.Ben kullandığımda dokunmamıştı bana kullanırım belkide ya hormonlarım düzene girer hayıtla belkide.Ama doktor kilo verdikçe pkon düzelecek zaten dedi inşallah ya umarım hepimiz sağlığımıza kavuşuruz.Bicim ya alıntıları tek tek yaparak yanıtlıyorum öyle sırayla herkezin alıntısını yaparak altına yazıyorsun ya onu nasıl yapıyorsun?Ben denedimde olmadı

çok güzel dua etmişsin tüm kalbimizle AMİN

iyi canım sağol, 13ünde ayrıntılı ultrasona girip cinsiyet öğreneceğiz inşallah
zaman nasıl da geçiyor

gerçektende de çok çabuk zaman geçmiş canım maaşaallah sevindim iyi olmanıza

bicim naber canım geçmiş olsun bir kurtulamadın gripten dikkat et kendine

Insallah canım,su mesajı yazarken bıle aglıyorum,yedıremıyorum bu durumu kendıme hıc..sureklı hersey duzelsın dıye dua edıyorum,allahım ınsallah sesımı duyar..

Canım merhaba yaşadıklarına üzüldüm kolay değil kaqç senelik ilişkin.Kendini yıpratma üzme desemde takarsın illaki.Sevmişsen kırılırsın üzülürsün tabiki.Ama ben kendini üzmeyeye çalış diyeceğim çünkü belki tekrardan barışma durumunuz olur.Sonuçta ikinizin hatasından dolayı biten bir ilişki değil.Bende kafasını toparlayınca senden şans isteyebilir.Herşey nasip canım kaderinde bu kişi varsa hiç bir engel tanımaz olur bir şekilde.Rabbim hakkınızda hayırlısı güzeli neyse onu versin.Üzme kendini lütfen zamana bırak stres edersen sağlığın olumsuz yönde daha çok etkilenir canım.İnşallah güzel haberlerle gelirsin Allah yardımcın olsun

Canım gözün aydın inşallah tedavinizde olumlu sonuçlanırda bebeğinize kavuşursunuz

Insallah canım,su mesajı yazarken bıle aglıyorum,yedıremıyorum bu durumu kendıme hıc..sureklı hersey duzelsın dıye dua edıyorum,allahım ınsallah sesımı duyar..

Canım ağlayıp kendini kahretmeBelki düzelir aranız biraz zamana bırak seni arar özür diler belkide. umudunu kaybetme inşallah Allah gönlüne göre verir.

ben daha iyiyim canım...
hayıtı doktorlara sorarsan genelde kullanmayın cevabını alırsın canım ama sana yaradıysa kullanmakta zarar yok bence 3 ay denenebilir yani...
ama elbette kilo vermek çok etkili olacak hepimiz için....
benim ağzımda bozuk bir tat var geçmeyen başka sıkıntım yok şükür canım halsizlik var biraz da....

g
bicim naber canım geçmiş olsun bir kurtulamadın gripten dikkat et kendine
evet canım kurtulamadım gripten bu defaki baya kötü geçti yatırdı ama artık düzeliyorum...canım doğumuna çok az kalmış maşallah....

haklısın canım şu durumda ne desem boş sen her şeyin yoluna girmesini umud ediyorsun şu anda ve inşallah da böyle olur....
kendime yediremiyorum diye düşünme canım.... senle ilgili sorun olmadığı açık.... o kadar yılın bu şekilde sonlandırılması sana çok acı veriyor şu anda anlıyorum seni....

ben çıkıyorum netten kızlar görüşürüz....
öpüyorum hepinizi....

Son düzenleme:

az kaldı canım hayırlısıyla göz açıp kapayıncaya kadar geçti darısı sizlerin başına olsun inşaallah
tamam canım en dinlenmene bak kendine dikkat et

en ... tan günde hasta oldum hastaneye randevu alamıyorum ve pazartesi 3. gün oluyor test nasıl yaptıcam hiç bilmiyorum
gerçekten çok mutsuzum. hayatımın en şanssız günleri sanki 45 gün bekle geldiği güne bak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…