Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

slm kızlar nasılsınız bakalım uzun zamandır gelemedim ne var ne yok yenı hamıleler varmı

arkadaşlar bana da 3 yıl önce pko sendromu teşhisi konuldu ama 2009 dan beri adetlerim düzenli doktora da gitmedim uzun zamandır sizce hala devam ediyor mudur hastalığım dediğim gibi adetlerim de düzenli..

arkadaşlar bana da 3 yıl önce pko sendromu teşhisi konuldu ama 2009 dan beri adetlerim düzenli doktora da gitmedim uzun zamandır sizce hala devam ediyor mudur hastalığım dediğim gibi adetlerim de düzenli..

hg cnm ama bi git derim ben doktora kontrole ultrasonda gecip gecmedigi belli olur

slm kızlarr nasılsınız?? benim psikolojim berbat durumda hep kafamda soru işaretleri,, acaba bidaha yaşarmıyım dış gebelik?? acaba bi daha hamile kalabilirmiyim?? yiyip bitiriyorum kendimi.. allahım kimseye yaşatmasın gerçekten çok zorrr.. bngl canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin inş. çok sevindim inan... benim hala kanamam olmadı bekliyorum.. umarım ameliyatsız sonlandırılabilir herşey beklemekteyim, işin kötü tarafı hala hamileyim ve bunu bilmek beni çok yıpratıyo

Son düzenleme:
aslında korkuyorum gitmeye ya geçmediyse diye ama korkunun ecele faydası yok dimi :/ bebek istiyorumm Rabbim isteyen herkese nasipp etsinn

sık azıcık daha dişini... n ekaldı şunun şurasında ohhhh cumaya bir şey kalmadı. bngl ya kısır istedi benim de canım şimdi.. du bir bakayım malzemem varsa bende yapayımmm
yooo benm en fazla 4 gün sürer 5.gun biter canım

anladım canım.

slm kızlar nasılsınız bakalım uzun zamandır gelemedim ne var ne yok yenı hamıleler varmı

var tabi ecrincim.. bende merak ettim seni mesaj yazmıştım topiğe eskilerde kaldı nerelerdesin diye bngl33 hamileeee

canım pko teşhisi konulduğunda adet düzensizliğin var mıydı? düzensizlik varken düzene girmişse muhtemlen pko yoktur şimdi sende. bazı kişiler normal adet görmelerine rağmen pko olabiliyormuş. tüylenme, sivilcelenme, kilo verememe ne bileyim pkonun diğer belirtileri varmı ... 12.gününden sonra yumurtlama belirtilerin oluyor mu ? sorulacak çok sorun var .. en güzeli bir ultrason çektir kist olup olmadığı hemen anlaşılır için de rahat etmiş olur

canım öncelikle hoşgeldin şu an topikte kimse yok ben yeni geldim.... topiğimiz için biraz hoşgürüden uzak gibi yazmışsın ama buradaki herkes çok samimi ve içtendirdler.. hemizin ortak derdi pko adına burdayız.. senin de sorunların varsa paylaşabilirsin benzer durumları hepimiz yaşıyoruz... ilk defa reglin gecikmişse korkacak bir ddurum yok çünkü bizim sürekli gecikiyor. 2-3 gün sürdü diyorsun ya az mı geldi bu kanama çok mu? bebek beklentin varsa yerleşme kanaması da olabilir... normal bi kadının arada bir gecikme yaşaması normaldir... korkma bence bir daha ki ayda normal olmazsan doktor kontrolünde hormon değerlerine baktırısın canım daha belli olur

Düzensizlik varken teşhis konuldu ama sonra kilo vermemle birlikte düzene girdi yaklaşık 2.5 3 yıldır düzenli günü gününe oluyorum tüylenme var erkeklik hormonu fazlaymış bende kilo veermek isteyince veriyorum sorun olmuyor sivilce de yok ağrım fln da olmuyor adet olurken kendimi iyi hissediyorum ama bilmiyorum işte..

ayyyy kıyamam canım acabaları düşünüp bozma moralini... bak ne güzel hamile kalabildiğini öğrendin .. Ümidin hiç eksik olmasın canım benim ... Bu günlerde geçecek yeniden hamile kalacaksın inşallah ... kanaman da tez zamanda sorunsuz gelr inşallah... Allah yardımcın olsun dediğin gibi belki kötü tarafı hala hamile olduğunu bilmek...

ooo canım tebrik ederim seni kiloları verip kurtulmuşsun bence pko dan ... korkma seninkisi kiloya bağlı pko ymuş demekki. ben senin grubunda değilim zayufım ama pkoluyum genetik benimkisi. aman dikkat et kilo alma tekrar nüksetmesin. tüylenmlerde pko olduğun dönemden kalmalardır. kökleri kurusun kurumuyorlar

inş. canım olur bebeğim yine.. hepimizin olur inş. ama elimde değil hiç bişey.. 1.5 senem stresle geçti zaten şimdi dahada fazla stresliyim o yüzden ümidimide kaybettim..

tekrar alıyorum amaa :/ :)) bilmiyorum canım inşallah öyledirr doktor ilaçta vermemişti bana özel muayeneye gittiğim halde ama çok iyi ilgilenmişti sanırım dediğin gibi kiloya bağlı

inş. canım olur bebeğim yine.. hepimizin olur inş. ama elimde değil hiç bişey.. 1.5 senem stresle geçti zaten şimdi dahada fazla stresliyim o yüzden ümidimide kaybettim..

bak canım 1.5 senede uğraşların sonuç vermiş ne güzel. hormon değerlerin artık hamile kalabilmen yönünde. bu günleri atlatıktan sonra bu inançla ol canım . neden bebeğimi kaybettim diye üzülüp stres edersen hormonlarını ters etkiler... moralimizi hep yüksek tutalım bir kere nasip eden Rabbim tekrar edecektir inşallahh...

tekrar alıyorum amaa :/ :)) bilmiyorum canım inşallah öyledirr doktor ilaçta vermemişti bana özel muayeneye gittiğim halde ama çok iyi ilgilenmişti sanırım dediğin gibi kiloya bağlı

aman canım dikkat alma o kiloları. pkolu olmak başlı başlına büyük bir sorunn.. bozduun mu dengeyi tekrar geri kazanmak zor olur

işlerim çok yoğundu pek gelemedim nete bide hastaydım işe gelemeyincede nete giremedim biraz yoğun oldugumda gelemiyorum bngl33 çok sevındım valla nasıl oldu tedavı aşılama falanmı.sizler nasılsınız bakalım :)

selam ben siteye dün katıldım bu baslıgı görur görmez tıkladım bendede kist teshisi konulanı 1 yıl kadar oldu ben 2 ay hiç adet görmediğim için annem ben doktora götürdü 6 ayrı doktora gittim kist yok dediler duzenli olmam için bikac turlu ilac verdiler 7 ay kadar kullandım ama hiç adet görmedim ben izmirliyim özel doktora gittik sonra kadın ultrasonla bakar bakmaz bana 9 tane minik kist oldunu söyledi diğerleri neden görmedi o da dogum kontrol hapı verdi anlamadım

diğer kızlar nasılar acaba bicim tuncs karabocuk gyaman busmaidaha ismini hatırlayamadıklarım

tuncs kistini attımı acaba

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…