Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

selam millet..
bende depresif hal iyice tavan yapmış durumda..
yarın sabah 8.45de doktor randevum var.. bakalım ne diyecek doktor.. ve cuma günü de ailemin yanına gidiyorum.. tabii doktor müsade ederse..
inşallah sıkıntı çıkmaz da giderim ve biraz kafam dağılır.. hiç iyi değilim..
kendinize iyi bakın.. yarın öğleden sonra gelir doktorun dediklerini yazarım..
öpüyorum hepinizi..

bicimcim bebek beklentin yok demekle bu ay korundum demiştin ya onu kasdetmiştim umarım yanlış anlamadın beni

bence de tuncs kafanı dağıtmaya bak .. yarın haberlerini bekliyor olacağım öptüm

çok üzülüyorum böyle sıkılmana canım yapma bunu kendine... yarın bizi bilgilendir meraktan çatlayacağım kistin ne oldu diye???....

bicimcim bebek beklentin yok demekle bu ay korundum demiştin ya onu kasdetmiştim umarım yanlış anlamadın beni

canım yanlış anlamadım elbette

geçecek bu durum.. ilaç yaptı beni böyle sanırım..
ehh bi de eşimle hiç bi yakınlığımız yok.. bu durum da canımı sıkıyor.. o sokuldukça ben kaçıyorum.. canım hiç bişey istemez oldu..

çok haklısın canım hiç kolay bir durum değil bu yaşadığın....
ama geçecek dediğin gibi bu ilaç böyle çok kuvvetli çoğu kadın içmeye başlayıp tamamlayamıyor bile...kaç hapın kaldı?

son 6 tane kaldı..
pazar günü bitecek inşallah ama ilaçla birlikte bende biticem gibi.. mafetti beni..
psikolojim alt üst olmuş durumda.. geçecek ama tüm bunlar.. herşey yoluna girecek.. bebek filan da istemiyorum artık.. nedir be 1 yıldır çektiğim.. tüm sorumluluk benim üstümde.. yorulmuşum bu ayı boş geçince bir kez daha anladım.

bence de her şeyi bizler yükleniyoruz... sırtımız kambur oldu....yani mecazi anlamda...
ama biliyorumki bu sıkıntılarının karşılığını alacaksın inşallah yarın çok iyi sonuç alırsın....
çok istiyorum bunu canım benim.....
bebek falan da düşünme geleceği varsa geliyor tedavi olsa da gelecek olmasa da gelecek Allah belirlediği zamanda gönderecek ben öyle düşünüyorum bi yerde boş yere üzüyoruz kendimizi....
annenlerde olmak da iyi gelecek canım sana....

iyi dayanmışsın çok az hapın kalmış adeti de gecikmeden getirtir bu ilaç....

Son düzenleme:
pkolularda insilün direnci oluyormuşş oda sağlıklı yumurtlamayı engelliyormuş.o yüzden aç karna şekeri ölçüyorlar ona göre metformin tarzı ilaçlar veriyorlar.

Son düzenleme:
benim çıkmam gerekli kızlar öpüyorum....
Tuncss yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin az kaldı canım dayan tamam mı?
yarın da iyi haberlerle gel doktorunu görmek iyi gelecektir sana...

aynen dediğin gibi.. sırtımda kambur öyle büyük ki.. ve bunu anlatabileceğim ya da beni anlayabilecek kimse yok,sizlerden başka.. çok zaman eşim bile anlamıyor.. ya da ben anlatamıyorum bilmiyorum ama kendimi çok sorumlu hissediyorum.. yıllar öncesinden beri doktorlar hep çocuğun çok zor olur dediler ve ben körü körüne evlenip kendimle birlikte eşimin de hayatını alt üst ettim gibi geliyor.. off biliyorum bu düşüncelerin hepsi hüsnü kuruntu.. ama ne bileyim işte son günlerde buna feci sardım.. neyse bana şimdilik müsade.. dizimi izlemem lazım.. öyle bir geçer zaman ki.. pek heyecanlı yerde kaldı
görüşürüz yine gelirim..

merhaba canım ,kilo vermen çok olumlu senin için bunun için bence çok sevin çünkü ben birtürlü beceremiyorum,dualaraın için sağol inşallah hepimiz seviniriz.

tuncss canım benimde 2 yıl oldu bekleyeli geçen sene bir ara bunalımdaydım bngl ın dediği gibi kendi içime kapanmıştım,kimseyle konuşmak bile istemiyor uyandığımda ,yattığımda,kalktığımda ,yürüdüğümde her ama her anım bu bebek fikri olmuştu.

doktora bir gittim PROLAKTİNİM fırlamış.TEK SEBEBİ STRES bak şimdi düşürmeye çalışıyorum,doktr bu stres ile hayatta olmaz dedi. kendimize yapıyoruz ne yaparsak bu düşünceden stresten sağlıklı olmamıza bile izin vermiyoruz eminim eşinde etkileniyordur bu durumdan.

düşünsene cinsel hayatımıza kadar soğukluk yaptı bu stres Allahın dediği zamanında olacak canım hep bunu düşün kafanda biz çatlasakta ,patlasakta boş yani anlayacağın.

bunları sana kötü günler geçirmiş , psikolojisi yeni düzelmiş bir arkadaş tavsiyesi olarak yazıyorum,kendi kendimizin psikoloğu olmaya çalışmamız lazım tatlım.başKa çaresi yok

bak ne dertler var etrafta daha kötüleri düşünelim hepki halimizden hep memnun olalım.tabiki umudumuzu hiç yitirmiycez .umut hiç kaybolmayacak ama bu stresi en aza indirgeyebilmemiz gerekiyor.canım inşallah kistinde gidecek ve çok sağlıklı bir bebeğinde olacak inan buna sadece sabır.

Son düzenleme:
amin canım cümlemize ... glifor iyi canım ihmal etme... gelişmelerin güzel canım kilo vermen olumlu gelişme...

canım çok teşekkür ederim..aslında çok fazla bi kilom yok ama etkiliyormuş sanırım kilo pko yu..glifora da hala alışamadım ama dayanıyorum..sen ne kullanıyordun canım:..
bicimm canımcım çok teşekkür ederim motive ediyosun beni..yılmak yok aynen..sen naptın canım rahim filmi çektiricektin en son?

cvr canım benim inşallah sende verirsin kilolarını..insan kendini daha bi iyi hissediyor..bebeği de biraz unutuyorum galiba spor filan yaparken..

Son düzenleme:

canım benim eşimin kardeşide eczacı ve emin ol neyin ne oldğunu en az doktorlar kadar biliyorlar içini ferah tut her pkolu uğraşacak diye bir şey yok bir bakmışsın hemen hamile kalmışsın Allahın hikmeti sen kendini uğraşıcam diye şartlama hiç belli olmaz

amin canm inşallah güzel dileklerin için çok saol.Rabbim en yakın zamanda sizinde yüzünüzü güldürsün inşallah canm.

Aminn cnm benim inşallah

iki saat sürdü ve geçti canım sanırım yumurtam o anda çatladı o yüzden ağrı yaptı bir gün önce yumurta akı olmuştu çünkü biliyorsun bu akıntıdan sonra bir kaç günde sürebiliyor yumurtanın çatlaması bakalım hayırlısı ben zaten bu ay rahatım çünkü biliyorsun ayın 9undan beri uzaktayım eşimden o yüzden takmıyorum sende dikkat et canım ve asla kendini yıpratma
http://www.fertilityfriend.com/home/3781c1

aynı duyguları yaşıyoruz inan bana bazen eşime karşı kendimi suçlu hissediyorum daha ona bakılmadı bile belkide ondada vardır bişiler ama yinede içimi kemiriyor bu düşünce yapmamak lazım Rabbimizin bir sınavı bu eşlerimiz bizim kaderimiz sonuçta yaşamamız gerekiyor yaşıyoruz ay bir gün gelicek inşallah bu yazışmalarımızı hatırlatıp gülücez kucaağımızda bebeklerimiz olunca inşallahhhhh

Son düzenleme:
bir topicte bebek için bir dua verdiler ama topiğe yazmadı kız tılsımı kaçmasın diye :) bende ona saygı duyarak mesaj atanlara vericem bir gün oruçta gerekiyor eşinle beraber isteyen olursa bana mesaj atsın yollıyım o duayı size

saol canm darısı size inşallah hep dua ediyorum.canm 5haftalıkmış daha kese görünüyor canm 31 ocakta tekrar gidicem kalp atışını duyucaz inşallah.3tüp kan verdim bisürü test yapılcak ama ne için hiç sormadım heycandan.

canm çok teşekkürler amin inşallah diyorum güzel dileklerine.darısı sizlere inşallah.

selam kizlar..araniza yeni katilanlardanim, sizinle paylasmak cok guzel. 6 aylik evliyim, 22 yasindayim, 4ay once doktora gitdiyimde yeni yeni pko basladigini soyledi.aslinda adetim normal hep, fakat yumoslarim gelismiyor, cok kucuk oluyor, onlarda catlamayib kucuk kiste donsuyormus.buna tedavide oldum progestron falan filan..fakat yinede hamile kalamadim..acaba benim durumumda olan varmi ? nasil tedavi oldunuz ? ben dogal yollardi denemk istiyorum artik..ilaclar mahv etdi resmen ((((

gineraydı dimi canım kullndığın ilaç.. bende 6 ay kullnmıştım hem de sınavlarım vardı doktor verdi diye bırakamıyordum da çok zor oluyordu tunçsss... Allah yardımcın olsun .. kistleri eritiyor iyi yönü o sabret az kalmış canımmm

glifora başlayalı 3 ayı geçti .. şuan hayatımda var mı yok mu belli değil bir yan etkisi olmuyor daha eskisine nazaran... ilk başlarda midem bulanıyordu ishal ediyordu.. baş dönmeleri falan hepsi geçti çok şükür 850mg sabah akşam alıyorum canım ilaca başlayalı 6 kilom gitti. sen nasıl kullnaıyorsun ne kadar oldu başlayalı ?

inşallah gyamancığım... amcamın kzıı hiç yumurtlayamıyordu 2 . ayında hamile kaldı dediğin gibi Allahın hikmeti... isteyen herkese nasip eder inşallah..

hoşgeledin canım aramıza.. doğal yollar derken soğan kürü deneyenler var canım. ben denemedim ama kullananlar rahmini temizlediğini söylüyor.kilo mu aldın evlendiğinde stres mi var yumurta düzenin bozulmuş.. kilolu isen killo vermeye çalış canım. doktoruna bir şeker testi de yaptır canım belki insülin direnci oluşmaya başlamıştır..

bicim geldi mi kırmızlar? meraktayımmm

hosbulduk canim...evet dogru bildin evlendiyimden beri asiri stress oldu, simdi duzeldi sukur ama etkiledi iste sanirim..aslinda 1yil oncesi hic bi seyim yokdu, iste stressden sanirim..ama aslinda doktor pek pko da deyil dedi bana, daha yeniymis..ama kiloluda deyilim, 52 kiloyum, tuylenmede cok az var, bilmemki..bide bi sey soracakdim canim belki senin yada okuyan arkadaslarin bilgisi olur..iliski sonrasi acayib kasib bel agrilarim oldu, ayakda duramiyorum, sanki adet olacagim gibi, ama adetime 20gun var daha ...bu erken hamilelik belirtisi ola bilirmi ??? ayyy kafayi yedim sanirim..kusuruma bakma sen ((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…