Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

selam millet..
bende depresif hal iyice tavan yapmış durumda..
yarın sabah 8.45de doktor randevum var.. bakalım ne diyecek doktor.. ve cuma günü de ailemin yanına gidiyorum.. tabii doktor müsade ederse..
inşallah sıkıntı çıkmaz da giderim ve biraz kafam dağılır.. hiç iyi değilim..
kendinize iyi bakın.. yarın öğleden sonra gelir doktorun dediklerini yazarım..
öpüyorum hepinizi..

canım bebek beklentim elbette var hem de öyle çok varki ama dediğin gibi bu aydan ümidim yok ama en doğrusunu Allah bilir keşke hemen verse bebeğimi.... ama senin de bana gündüz dediğin gibi kafamı rahat tutmam çok önemli bu nedenle bunları düşünmemem gerekli canım :KK9: öptüm...

bicimcim bebek beklentin yok demekle bu ay korundum demiştin ya onu kasdetmiştim umarım yanlış anlamadın beni :KK69:

selam millet..
yarın sabah 8.45de doktor randevum var.. bakalım ne diyecek doktor.. ve cuma günü de ailemin yanına gidiyorum.. tabii doktor müsade ederse..
öpüyorum hepinizi..

bence de tuncs kafanı dağıtmaya bak .. yarın haberlerini bekliyor olacağım öptüm :KK3:

selam millet..
öpüyorum hepinizi..
çok üzülüyorum böyle sıkılmana canım yapma bunu kendine... yarın bizi bilgilendir meraktan çatlayacağım kistin ne oldu diye???....

bicimcim bebek beklentin yok demekle bu ay korundum demiştin ya onu kasdetmiştim umarım yanlış anlamadın beni :KK69:

canım yanlış anlamadım elbette :KK9:

geçecek bu durum.. ilaç yaptı beni böyle sanırım..
ehh bi de eşimle hiç bi yakınlığımız yok.. bu durum da canımı sıkıyor.. o sokuldukça ben kaçıyorum.. canım hiç bişey istemez oldu..

ehh bi de eşimle hiç bi yakınlığımız yok.. bu durum da canımı sıkıyor.. o sokuldukça ben kaçıyorum.. canım hiç bişey istemez oldu..

çok haklısın canım hiç kolay bir durum değil bu yaşadığın....
ama geçecek dediğin gibi bu ilaç böyle çok kuvvetli çoğu kadın içmeye başlayıp tamamlayamıyor bile...kaç hapın kaldı?

çok haklısın canım hiç kolay bir durum değil bu yaşadığın....
ama geçecek dediğin gibi bu ilaç böyle çok kuvvetli çoğu kadın içmeye başlayıp tamamlayamıyor bile...kaç hapın kaldı?

son 6 tane kaldı..
pazar günü bitecek inşallah ama ilaçla birlikte bende biticem gibi.. mafetti beni..
psikolojim alt üst olmuş durumda.. geçecek ama tüm bunlar.. herşey yoluna girecek.. bebek filan da istemiyorum artık.. nedir be 1 yıldır çektiğim.. tüm sorumluluk benim üstümde.. yorulmuşum bu ayı boş geçince bir kez daha anladım.

son 6 tane kaldı..
pazar günü bitecek inşallah ama ilaçla birlikte bende biticem gibi.. mafetti beni..
psikolojim alt üst olmuş durumda.. geçecek ama tüm bunlar.. herşey yoluna girecek.. bebek filan da istemiyorum artık.. nedir be 1 yıldır çektiğim.. tüm sorumluluk benim üstümde.. yorulmuşum bu ayı boş geçince bir kez daha anladım.

bence de her şeyi bizler yükleniyoruz... sırtımız kambur oldu....yani mecazi anlamda...
ama biliyorumki bu sıkıntılarının karşılığını alacaksın inşallah yarın çok iyi sonuç alırsın....
çok istiyorum bunu canım benim.....
bebek falan da düşünme geleceği varsa geliyor tedavi olsa da gelecek olmasa da gelecek Allah belirlediği zamanda gönderecek ben öyle düşünüyorum bi yerde boş yere üzüyoruz kendimizi....
annenlerde olmak da iyi gelecek canım sana....

iyi dayanmışsın çok az hapın kalmış adeti de gecikmeden getirtir bu ilaç....

Son düzenleme:

canım şöyle diyim 2010 ekimde evlendim ben ağustosta d. kontol hapına başladım ama adetlerim sanırım 2 aydır falan gecikiyordu yumurtlama akıntım azalmıştı. doktora söylemiştim strestir diyip takmamıştı. hapı 2011 haziran da bıraktım şu iki aya kadar adetim hep 29. gün ouyordu ve yumurtlama akıntım da geliyordu. iki aydır düzensizlik var ayrıca sivilcelenme var. ama kilom da yok benim.

inşallah canım çok uğraştırmaz bizi bu durumlar. takma desek de takıyoruz işte en önemlisi çalışırken takmamk heralde:KK1:

hoşbulduk canım bakalım ikinci oktoraa sorum garantliyorum ilaçları:) adet oliyim testleri e yaptırcam sonrada özele gitcem takip için.

tamam canım teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

Kızlar birşey aha sorcam insülin direnci ne oluyor. geçmişimizde şeker hastası var ama ben hiç baktırmadım. insülin direnci için ne testi yaptırmak gerekli.

pkolularda insilün direnci oluyormuşş oda sağlıklı yumurtlamayı engelliyormuş.o yüzden aç karna şekeri ölçüyorlar ona göre metformin tarzı ilaçlar veriyorlar.

ne güzel canım ben bu ay çok tembellik yaptım ya bişey kullanmadım klomen filan kürüde yapmadım sanki metformin bir anda sonuç verecek yumurtlama olacakmış gibi davrandımm.20. günüm ve hala yumurtlama yokk.bende artık adetle başlayacam incir kürüne.

:nazar::nazar:tatlımmmmm.hayırlı olsunnn.bak rahim filminin hemen arkasından hamile kaldın ilaç kullanmadın diye üzülmüştün banada üzülme filan diyordunnnnn.rabbim ol dedikden sonra oluyormuş canımmm.bende çok üzgünüm bu ay ilaç almadım diyeee.çünkü rahim filminden sonra ben adet oldummm 2. adetim geliyorrr yumurtlamada olmadı yaniii.

tatlımmmmmmmm bizede dua et canım.rahimde problemi olmayanlar filmden sonra hamile kalıyormuş hemen bak sendede öyle oldu ne güzel.ama benim rahimde sorun var yaaa ben umutlu değilimm, yumurtlamada olmadı yaaa.offffff kısmet artıkk

sende bngl 33 gibi rahim filmi çektirmiştin ve normal çıkmıştı değilmi canımmm.

benimde rahim de bişeyler var canım sanırım tek tüpüm var sol görünmüyor çünküüü.yada sol tüple sağ tüp yapışıkk ayyy ne bileyim bişeyler var ne olduğunuda bilmiyorumm.benimde sen gibi moralimm bozuluyorrr ama yılmayacammm.sadece bu aralar biraz mutsuzummm inşallah tez zamanda geçerdeeee.

ayyyyyyyyy ne güzelll bir duaaaa tatlımmm.topikte hamile kalmayan kalmazzzz inşallahhh.hamilelerin duası tutarmışşş hadi inşallahh.

canm rahim filmi sebep sadece olacağı varmış bu ay ben hep ona inanıyorum.rahmimde sorun var diye üzülme sakın olacağına inan ama önce rahmindeki sorunun tam ne olduğunu bilsen bunun için laparoskopi şartmıymış?

canm benm ya benm mutsuz olduğum anlar hiç olmadımı oldu hemde çok.herzaman umutlu olmak morali yüksek tutmak çok zor.sabrımızın bazen bittiğini hissetsekte kendimizi bırakmamalıyız bizim hastalığımız sabr istiyor zaten her ay sabırla beklemek bu pko.canm biz bebek isteyeli 1sene oldu geçen ocak ayında korunmayı bıraktık tabi adetlerim düzenli deildi.mart ayında doktora gittim pko olduğumu ve pkonun ne olduğunu ozaman öğrendim.klomen kullanmaya başladım 2ayımda kist oldu sonra yine 2aya yakın adet olmadım tedaviye ara verdik tam yaz dönemiydi ve benm psikolojim çok bozuktu.birde yaz tatilindeydim sürekli bunu düşünüyodum kafayı yemiştim resmen.sabahtan akşama kadar int.başında bunu arştırıp kötü hikayeleri okuyup duruyodum düşün halimi.artk okul başlasada kafam dağılsa diyodum ki ben tatili seven biri olarak.eşimle bile doğru dürüst konuşmuyodum iyce içime kapanmıştım o yaz dönemi çok zordu benm için.neyse sonraki adetimle(ekim ayıydı heralde) tedavime yine başladım klomene devam ederek.sonra yine olmadı ve kasım 21de adet oldum sonrası rahim filmi ve işte gerisini biliyosun zaten.çok şükür Rabbim'e ama inan şimdi başka zorluklar ve korkular başlıyo şimdiki düşüncem kalp atışını duyabilecekmiyim diyorum.bugün gördüğüm keseydi sadece.
Allah herkese nasip etsin nasip ettiklerinede sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
aminn canımmm.sağlıkla kucağına alacaksın inşallahh.iyi düşün tatlım bikaç hafta sonra bebişin tam görünecek sana canım

merhabalar herkese..pek fazla giremesemde hep aklımda ve dualarımdasınız..geçmişi okuyamadım ama hamiş haberlei var sanırım..
bngl 33 canım tebrik ederim.çooook sevindi..allah sağlıklı bi hamilelikten sonra kucağına almayı nasip etsin..darısı bizlerin başına..
bende de bi gelişme yok..glifora devam ediyorum..bazen çok zurluyor ama dayanıyorum..kilo vermeye başladım..spor yapıyorum..Allah hayırlı bir zaman tayin etmiştir bizim içine onu bekliyoruz bakalım..herkese sevgiler..Allah yardımcımız olsun(amin)

aminnnn canım hepimize

selam millet..
öpüyorum hepinizi..

hadi tatlım güzel haberlerle dön inşallahh.

son 6 tane kaldı..

bende yıldım bu aralar yaaa.Allah sabır versin canım hepimize çok yorulduk benceee.sendede bendede 1 yıl oldu yaaa ondan herhalde.

Son düzenleme:
benim çıkmam gerekli kızlar öpüyorum....
Tuncss yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin az kaldı canım dayan tamam mı?
yarın da iyi haberlerle gel :KK9: doktorunu görmek iyi gelecektir sana... :KK54:

bence de her şeyi bizler yükleniyoruz... sırtımız kambur oldu....yani mecazi anlamda...
ama biliyorumki bu sıkıntılarının karşılığını alacaksın inşallah yarın çok iyi sonuç alırsın....
çok istiyorum bunu canım benim.....
bebek falan da düşünme geleceği varsa geliyor tedavi olsa da gelecek olmasa da gelecek Allah belirlediği zamanda gönderecek ben öyle düşünüyorum bi yerde boş yere üzüyoruz kendimizi....
annenlerde olmak da iyi gelecek canım sana....

iyi dayanmışsın çok az hapın kalmış adeti de gecikmeden getirtir bu ilaç....

aynen dediğin gibi.. sırtımda kambur öyle büyük ki.. ve bunu anlatabileceğim ya da beni anlayabilecek kimse yok,sizlerden başka.. çok zaman eşim bile anlamıyor.. ya da ben anlatamıyorum bilmiyorum ama kendimi çok sorumlu hissediyorum.. yıllar öncesinden beri doktorlar hep çocuğun çok zor olur dediler ve ben körü körüne evlenip kendimle birlikte eşimin de hayatını alt üst ettim gibi geliyor.. off biliyorum bu düşüncelerin hepsi hüsnü kuruntu.. ama ne bileyim işte son günlerde buna feci sardım.. neyse bana şimdilik müsade.. dizimi izlemem lazım.. öyle bir geçer zaman ki.. pek heyecanlı yerde kaldı :KK9:
görüşürüz yine gelirim.. :KK16:

merhabalar herkese..pek fazla giremesemde hep aklımda ve dualarımdasınız..geçmişi okuyamadım ama hamiş haberlei var sanırım..
bngl 33 canım tebrik ederim.çooook sevindi..allah sağlıklı bi hamilelikten sonra kucağına almayı nasip etsin..darısı bizlerin başına..
bende de bi gelişme yok..glifora devam ediyorum..bazen çok zurluyor ama dayanıyorum..kilo vermeye başladım..spor yapıyorum..Allah hayırlı bir zaman tayin etmiştir bizim içine onu bekliyoruz bakalım..herkese sevgiler..Allah yardımcımız olsun(amin)
merhaba canım ,kilo vermen çok olumlu senin için bunun için bence çok sevin çünkü ben birtürlü beceremiyorum,dualaraın için sağol inşallah hepimiz seviniriz.

selam millet..
öpüyorum hepinizi..
tuncss canım benimde 2 yıl oldu bekleyeli geçen sene bir ara bunalımdaydım bngl ın dediği gibi kendi içime kapanmıştım,kimseyle konuşmak bile istemiyor uyandığımda ,yattığımda,kalktığımda ,yürüdüğümde her ama her anım bu bebek fikri olmuştu.

doktora bir gittim PROLAKTİNİM fırlamış.TEK SEBEBİ STRES bak şimdi düşürmeye çalışıyorum,doktr bu stres ile hayatta olmaz dedi. kendimize yapıyoruz ne yaparsak bu düşünceden stresten sağlıklı olmamıza bile izin vermiyoruz eminim eşinde etkileniyordur bu durumdan.

düşünsene cinsel hayatımıza kadar soğukluk yaptı bu stres Allahın dediği zamanında olacak canım hep bunu düşün kafanda biz çatlasakta ,patlasakta boş yani anlayacağın.

bunları sana kötü günler geçirmiş , psikolojisi yeni düzelmiş bir arkadaş tavsiyesi olarak yazıyorum,kendi kendimizin psikoloğu olmaya çalışmamız lazım tatlım.başKa çaresi yok

bak ne dertler var etrafta daha kötüleri düşünelim hepki halimizden hep memnun olalım.tabiki umudumuzu hiç yitirmiycez .umut hiç kaybolmayacak ama bu stresi en aza indirgeyebilmemiz gerekiyor.canım inşallah kistinde gidecek ve çok sağlıklı bir bebeğinde olacak inan buna sadece sabır.

Son düzenleme:
amin canım cümlemize ... glifor iyi canım ihmal etme... gelişmelerin güzel canım kilo vermen olumlu gelişme...

canım çok teşekkür ederim..aslında çok fazla bi kilom yok ama etkiliyormuş sanırım kilo pko yu..glifora da hala alışamadım ama dayanıyorum..sen ne kullanıyordun canım:..
bicimm canımcım çok teşekkür ederim motive ediyosun beni..yılmak yok aynen..sen naptın canım rahim filmi çektiricektin en son?

cvr canım benim inşallah sende verirsin kilolarını..insan kendini daha bi iyi hissediyor..bebeği de biraz unutuyorum galiba spor filan yaparken..

Son düzenleme:
haklısınız kızlar ne bileyim canım arada bir kafama takmadan edemiyorum. bir keresinde kendimde yük gibi hissettim sevgilime bile durumumu anlattım evlenince haberi olmasın şimdiden bilsin diye... anlamadığından mı bilmiyorum doğal karşıladı anlamıştır sanırım eczacı kendisi... inşallah kontrol altına alabilirimmm..

canım benim eşimin kardeşide eczacı ve emin ol neyin ne oldğunu en az doktorlar kadar biliyorlar içini ferah tut her pkolu uğraşacak diye bir şey yok bir bakmışsın hemen hamile kalmışsın Allahın hikmeti sen kendini uğraşıcam diye şartlama hiç belli olmaz :KK34:

amin canm inşallah güzel dileklerin için çok saol.Rabbim en yakın zamanda sizinde yüzünüzü güldürsün inşallah canm.

Aminn cnm benim inşallah

kasık ağrısı bu aralar bende de çok canım ama regl de olmadım... bu süreçler yıpratıcı...
inşallah eve gittiğinde yumurtanı yakalarsınız ama düşünme hayırlısı de hep....
sağlık en önemlisi dikkat et kendine canım...

iki saat sürdü ve geçti canım sanırım yumurtam o anda çatladı o yüzden ağrı yaptı bir gün önce yumurta akı olmuştu çünkü biliyorsun bu akıntıdan sonra bir kaç günde sürebiliyor yumurtanın çatlaması bakalım hayırlısı ben zaten bu ay rahatım çünkü biliyorsun ayın 9undan beri uzaktayım eşimden o yüzden takmıyorum sende dikkat et canım ve asla kendini yıpratma
http://www.fertilityfriend.com/home/3781c1

aynen dediğin gibi.. sırtımda kambur öyle büyük ki.. ve bunu anlatabileceğim ya da beni anlayabilecek kimse yok,sizlerden başka.. çok zaman eşim bile anlamıyor.. ya da ben anlatamıyorum bilmiyorum ama kendimi çok sorumlu hissediyorum.. yıllar öncesinden beri doktorlar hep çocuğun çok zor olur dediler ve ben körü körüne evlenip kendimle birlikte eşimin de hayatını alt üst ettim gibi geliyor.. off biliyorum bu düşüncelerin hepsi hüsnü kuruntu.. ama ne bileyim işte son günlerde buna feci sardım.. neyse bana şimdilik müsade.. dizimi izlemem lazım.. öyle bir geçer zaman ki.. pek heyecanlı yerde kaldı :KK9:
görüşürüz yine gelirim.. :KK16:

aynı duyguları yaşıyoruz inan bana bazen eşime karşı kendimi suçlu hissediyorum daha ona bakılmadı bile belkide ondada vardır bişiler ama yinede içimi kemiriyor bu düşünce yapmamak lazım Rabbimizin bir sınavı bu eşlerimiz bizim kaderimiz sonuçta yaşamamız gerekiyor yaşıyoruz ay bir gün gelicek inşallah bu yazışmalarımızı hatırlatıp gülücez kucaağımızda bebeklerimiz olunca inşallahhhhh :KK16:

Son düzenleme:
bir topicte bebek için bir dua verdiler ama topiğe yazmadı kız tılsımı kaçmasın diye :) bende ona saygı duyarak mesaj atanlara vericem bir gün oruçta gerekiyor eşinle beraber isteyen olursa bana mesaj atsın yollıyım o duayı size

:KK9::KK9: tebrikler canım benim çok çok sevindim senin adına.Ayy ne güzel yaa hareketleniyoruz hadi arkanı biz çekelim

Annesi yoksa saçlarımı çıkıyo senin cücüğün 4. ayda çıkmaya başlarmış inan bana mide bulantısı bile öyle güzel geliyorki keşke benimde bulansa canım :KK9:

ayyy ne güzel canım yaaa minicik daha ama kalp atışlarını duymak tarif edilmez herhalde Allah kucağına Almayı nasip etsin canım.

ahhh canım benim birde uyuyomu yerim ben onu yaaa insan yüzünü görmeden bile annelik duyguları başlıyor değilmi canım hiç kıyamıyorsun.Bizede çok dua et canım.

bngl canım neler dedi doktor kaç haftalıkmış anlatsana.

biçimcim inşallah dediğin gibi o yumurtadan önce çıkan yumrta hücrem kalitelidir artık korkuyorum vallahi.akıntıyı bulduk tabi herşey onunla bitmiyorki işte kaliteli umurta da lazım. bu akıntıdan sonra kaç gün ilişki gerekli canım

inşallah canım adetinle hemen başla zaten.ben bittikten sonra başladım etki etti ama adetle başlarsan daha etkili olur

saol canm darısı size inşallah hep dua ediyorum.canm 5haftalıkmış daha kese görünüyor canm 31 ocakta tekrar gidicem kalp atışını duyucaz inşallah.3tüp kan verdim bisürü test yapılcak ama ne için hiç sormadım heycandan.

canm çok teşekkürler amin inşallah diyorum güzel dileklerine.darısı sizlere inşallah.

ne güzel canım ben bu ay çok tembellik yaptım ya bişey kullanmadım klomen filan kürüde yapmadım sanki metformin bir anda sonuç verecek yumurtlama olacakmış gibi davrandımm.20. günüm ve hala yumurtlama yokk.bende artık adetle başlayacam incir kürüne.

:nazar::nazar:tatlımmmmm.hayırlı olsunnn.bak rahim filminin hemen arkasından hamile kaldın ilaç kullanmadın diye üzülmüştün banada üzülme filan diyordunnnnn.rabbim ol dedikden sonra oluyormuş canımmm.bende çok üzgünüm bu ay ilaç almadım diyeee.çünkü rahim filminden sonra ben adet oldummm 2. adetim geliyorrr yumurtlamada olmadı yaniii.

tatlımmmmmmmm bizede dua et canım.rahimde problemi olmayanlar filmden sonra hamile kalıyormuş hemen bak sendede öyle oldu ne güzel.ama benim rahimde sorun var yaaa ben umutlu değilimm, yumurtlamada olmadı yaaa.offffff kısmet artıkk

sende bngl 33 gibi rahim filmi çektirmiştin ve normal çıkmıştı değilmi canımmm.

benimde rahim de bişeyler var canım sanırım tek tüpüm var sol görünmüyor çünküüü.yada sol tüple sağ tüp yapışıkk ayyy ne bileyim bişeyler var ne olduğunuda bilmiyorumm.benimde sen gibi moralimm bozuluyorrr ama yılmayacammm.sadece bu aralar biraz mutsuzummm inşallah tez zamanda geçerdeeee.

ayyyyyyyyy ne güzelll bir duaaaa tatlımmm.topikte hamile kalmayan kalmazzzz inşallahhh.hamilelerin duası tutarmışşş hadi inşallahh.
evet canım 3 ay oldu çekeli temiz çıktı ama yok :KK43: bazen beklemek beni mahvediy offffffffff :KK43: keşke artık kalsam ya çok ihtiyacım var bu aralar :KK43:

bilmem bana hala olmuycakmış gibi geliyo ya :KK43: çok istiyorum ve çok istediğim şeyler olmaz :KK43: bari adetim düzene girse oda yok senin düzene girmişmiydi canım metmorfin kullandın mı kaç kez klomen kullandın gerçi senin bu ay doğal oldu ne güzel :) darısı başımıza

canm inan banada öyle geliyodu.bende bu zamana kadar isteklerime ulaştım çok şükür ama kolay olmadı hep uğraştım ve senn gibi düşünüyodum herşeyin bi zamanı var böyle düşün ve sabret şuan bunları yazmak hayal gibiydi bana sanki burdaki herkes hamile olcak ben daha beklicem gibi hissediyodum Allah büyük nezaman ol derse ozaman oluyo işte.metformini 3ay içtim canm.klomende 3kez kullandım.adetlerim klomen ve çatlatma iğnesi kullandığım dönemlerde düzenliydi zaten iğneden sonra bi 15gün içinde oluyodum adet.ama normalde düzelmemişti.en son adetlerim 21 ekim ve 21 kasım.bu ay olması tam bi mucize.yumurtam gelişmemişti doğru dürüst ilişkiye girmedik.Rabbim verecek olursa ne engel olurki.

evet canım işlerim vardı ama geldim şimdi :))
iyi düşün tamam mı güzel şeyler olacak hissediyorum ben:KK9:

insülin direnci polikistik overde bir numaralı sorundur hemoglobin yanılmıyorsam onu baktır şekere yatgınlık testi....sabah aç git açlık tokluk da baksınlar canım....
metformin içiyoruz bizler faydası oluyor...

inşallah yarabbim :KK9: :KK9: bal damlıyor ağzından canım...

bu akıntı bitiminde yumurtlama olur ve yumurta beyazı olan akıntı su akıntısına döner... ordan anlarsın canım....

inşallah adet olmam demeye başlattınız beni kızlar ama bu defada üzülmek istemiyorum bundan dolayı umut etmiyorum :))
:KK9: canımsın çok sağol kasıkta batmalar var....

canım kilo verebilmene çok sevindim maşallah :nazar::KK9: aynen devam et yılmak yok bende diet yapıyorum...

canım bebek beklentim elbette var hem de öyle çok varki ama dediğin gibi bu aydan ümidim yok ama en doğrusunu Allah bilir keşke hemen verse bebeğimi.... ama senin de bana gündüz dediğin gibi kafamı rahat tutmam çok önemli bu nedenle bunları düşünmemem gerekli canım :KK9: öptüm...

canm bende de kasıkta batmalar oluyodu ani hareketlerimde.birden ayağa kalktığımda mesela.dikkat et birlikte hamiş olabiliriz.ne zaman adet olman lazım progestan ne zaman bitiyo ve son adetin nezamandı çok soru sordum ama inşallah canmya bekliyorum güzel haberlerini.

selam millet..
öpüyorum hepinizi..

canm dr.dan hayırlı haberlerle gel inşallah kistin erimiş hiç kalmamış olsun.ailen yanına gitmek iyi gelecek sana.canm eşinle soğumanda çok normal yukarda biyerlerde de anlattım yazın benmde kistim olmuştu bende bi hap kullanmıştım o dönem sonra adetim gecikti iyce stres oldum sen böyle anlatınca o depresif hallerim aklıma geldi.eşimle evdeydik sürekli ama gün içinde konuştuğumuz kelimeler sayılacak kadar azdı oda üzülüyodu benm halime ama napsın geçmesini bekliyodu bu dönemin.resmen ayrı odalarda takılıyoduk osürekli tv başında ben int.başında çok sıkıntılı bi dönemdi benm için hatırladıkça bunalıyorum ama ne oldu geçti gitti canm sennkide öyle olucak zor ama geçici bi dönem bu nolur çok fazla düşünüp üzülme herşey güzel olucak sonunda.

selam kizlar..araniza yeni katilanlardanim, sizinle paylasmak cok guzel. 6 aylik evliyim, 22 yasindayim, 4ay once doktora gitdiyimde yeni yeni pko basladigini soyledi.aslinda adetim normal hep, fakat yumoslarim gelismiyor, cok kucuk oluyor, onlarda catlamayib kucuk kiste donsuyormus.buna tedavide oldum progestron falan filan..fakat yinede hamile kalamadim..acaba benim durumumda olan varmi ? nasil tedavi oldunuz ? ben dogal yollardi denemk istiyorum artik..ilaclar mahv etdi resmen ((((

gineraydı dimi canım kullndığın ilaç.. bende 6 ay kullnmıştım hem de sınavlarım vardı doktor verdi diye bırakamıyordum da çok zor oluyordu tunçsss... Allah yardımcın olsun .. kistleri eritiyor iyi yönü o sabret az kalmış canımmm

[canım çok teşekkür ederim..aslında çok fazla bi kilom yok ama etkiliyormuş sanırım kilo pko yu..glifora da hala alışamadım ama dayanıyorum..sen ne kullanıyordun canım:..
bicimm canımcım çok teşekkür ederim motive ediyosun beni..yılmak yok aynen..sen naptın canım rahim filmi çektiricektin en son?[/B]
cvr canım benim inşallah sende verirsin kilolarını..insan kendini daha bi iyi hissediyor..bebeği de biraz unutuyorum galiba spor filan yaparken..

glifora başlayalı 3 ayı geçti .. şuan hayatımda var mı yok mu belli değil bir yan etkisi olmuyor daha eskisine nazaran... ilk başlarda midem bulanıyordu ishal ediyordu.. baş dönmeleri falan hepsi geçti çok şükür 850mg sabah akşam alıyorum canım ilaca başlayalı 6 kilom gitti. sen nasıl kullnaıyorsun ne kadar oldu başlayalı ?

canım benim eşimin kardeşide eczacı ve emin ol neyin ne oldğunu en az doktorlar kadar biliyorlar içini ferah tut her pkolu uğraşacak diye bir şey yok bir bakmışsın hemen hamile kalmışsın Allahın hikmeti sen kendini uğraşıcam diye şartlama hiç belli olmaz :KK34:
inşallah gyamancığım... amcamın kzıı hiç yumurtlayamıyordu 2 . ayında hamile kaldı dediğin gibi Allahın hikmeti... isteyen herkese nasip eder inşallah..

selam kizlar..araniza yeni katilanlardanim, sizinle paylasmak cok guzel. 6 aylik evliyim, 22 yasindayim, 4ay once doktora gitdiyimde yeni yeni pko basladigini soyledi.aslinda adetim normal hep, fakat yumoslarim gelismiyor, cok kucuk oluyor, onlarda catlamayib kucuk kiste donsuyormus.buna tedavide oldum progestron falan filan..fakat yinede hamile kalamadim..acaba benim durumumda olan varmi ? nasil tedavi oldunuz ? ben dogal yollardi denemk istiyorum artik..ilaclar mahv etdi resmen ((((

hoşgeledin canım aramıza.. doğal yollar derken soğan kürü deneyenler var canım. ben denemedim ama kullananlar rahmini temizlediğini söylüyor.kilo mu aldın evlendiğinde stres mi var yumurta düzenin bozulmuş.. kilolu isen killo vermeye çalış canım. doktoruna bir şeker testi de yaptır canım belki insülin direnci oluşmaya başlamıştır..

bicim geldi mi kırmızlar? meraktayımmm

hosbulduk canim...evet dogru bildin evlendiyimden beri asiri stress oldu, simdi duzeldi sukur ama etkiledi iste sanirim..aslinda 1yil oncesi hic bi seyim yokdu, iste stressden sanirim..ama aslinda doktor pek pko da deyil dedi bana, daha yeniymis..ama kiloluda deyilim, 52 kiloyum, tuylenmede cok az var, bilmemki..bide bi sey soracakdim canim belki senin yada okuyan arkadaslarin bilgisi olur..iliski sonrasi acayib kasib bel agrilarim oldu, ayakda duramiyorum, sanki adet olacagim gibi, ama adetime 20gun var daha ...bu erken hamilelik belirtisi ola bilirmi ??? ayyy kafayi yedim sanirim..kusuruma bakma sen ((((

X