Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK66::KK66::KK62::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar::KK16::KK16: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

biçim sen de katıl kutlamaya hazır burda ikennn.DARISI BİZİMDE BAŞIMIZA TATLIMMM.

Son düzenleme:
canım bir şey merak ettim sende benim gibi misin yoksa eskiden benim bir ay normal bir ay geç gelirdi adetlerim.. doğum kontrolden sonra hepsi gitti hep düzensiz oldu çünkü kilo aldım :2:

rahminin ters olması hamileliği etkilemiyor canım şu an komşum bile öyle hamile kaldı bebek gelişirken düzeliyor merak etme ..

canım şöyle diyim 2010 ekimde evlendim ben ağustosta d. kontol hapına başladım ama adetlerim sanırım 2 aydır falan gecikiyordu yumurtlama akıntım azalmıştı. doktora söylemiştim strestir diyip takmamıştı. hapı 2011 haziran da bıraktım şu iki aya kadar adetim hep 29. gün ouyordu ve yumurtlama akıntım da geliyordu. iki aydır düzensizlik var ayrıca sivilcelenme var. ama kilom da yok benim.

benimde rahim de bişeyler var canım sanırım tek tüpüm var sol görünmüyor çünküüü.yada sol tüple sağ tüp yapışıkk ayyy ne bileyim bişeyler var ne olduğunuda bilmiyorumm.benimde sen gibi moralimm bozuluyorrr ama yılmayacammm.sadece bu aralar biraz mutsuzummm inşallah tez zamanda geçerdeeee.

ayyyyyyyyy ne güzelll bir duaaaa tatlımmm.topikte hamile kalmayan kalmazzzz inşallahhh.hamilelerin duası tutarmışşş hadi inşallahh.
inşallah canım çok uğraştırmaz bizi bu durumlar. takma desek de takıyoruz işte en önemlisi çalışırken takmamk heralde:KK1:

yok canım ilk başladığın zaman 15. gün başlıyorsun yani adet bittikten 1 hafta sonra başlıyorsunn tatlım.

canm öncelikle hoşgeldin aramıza.yumurta takibi için dr.n söylüyo canm zaten ne zaman geleceğini sadece muayene ücretini ödüyosun ayrıyeten başka ücreti yok.doğru yoldasın merak etme ama karamsar olma canm tedavine devam et gerisini Allah a bırak bolca dua et.rahminin ters olması konusunda bi bilgim yok.bunu bi kaç dr.a daha sorabilirsin için rahat eder.

hoşbulduk canım bakalım ikinci oktoraa sorum garantliyorum ilaçları:) adet oliyim testleri e yaptırcam sonrada özele gitcem takip için.
yumurta takibini 10. günden itibaren yaptırabilirsin öncesi erken olur...

tamam canım teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

Kızlar birşey aha sorcam insülin direnci ne oluyor. geçmişimizde şeker hastası var ama ben hiç baktırmadım. insülin direnci için ne testi yaptırmak gerekli.

ne güzel canım ben bu ay çok tembellik yaptım ya bişey kullanmadım klomen filan kürüde yapmadım sanki metformin bir anda sonuç verecek yumurtlama olacakmış gibi davrandımm.20. günüm ve hala yumurtlama yokk.bende artık adetle başlayacam incir kürüne.

:nazar::nazar:tatlımmmmm.hayırlı olsunnn.bak rahim filminin hemen arkasından hamile kaldın ilaç kullanmadın diye üzülmüştün banada üzülme filan diyordunnnnn.rabbim ol dedikden sonra oluyormuş canımmm.bende çok üzgünüm bu ay ilaç almadım diyeee.çünkü rahim filminden sonra ben adet oldummm 2. adetim geliyorrr yumurtlamada olmadı yaniii.

tatlımmmmmmmm bizede dua et canım.rahimde problemi olmayanlar filmden sonra hamile kalıyormuş hemen bak sendede öyle oldu ne güzel.ama benim rahimde sorun var yaaa ben umutlu değilimm, yumurtlamada olmadı yaaa.offffff kısmet artıkk

sende bngl 33 gibi rahim filmi çektirmiştin ve normal çıkmıştı değilmi canımmm.

benimde rahim de bişeyler var canım sanırım tek tüpüm var sol görünmüyor çünküüü.yada sol tüple sağ tüp yapışıkk ayyy ne bileyim bişeyler var ne olduğunuda bilmiyorumm.benimde sen gibi moralimm bozuluyorrr ama yılmayacammm.sadece bu aralar biraz mutsuzummm inşallah tez zamanda geçerdeeee.

ayyyyyyyyy ne güzelll bir duaaaa tatlımmm.topikte hamile kalmayan kalmazzzz inşallahhh.hamilelerin duası tutarmışşş hadi inşallahh.

canm rahim filmi sebep sadece olacağı varmış bu ay ben hep ona inanıyorum.rahmimde sorun var diye üzülme sakın olacağına inan ama önce rahmindeki sorunun tam ne olduğunu bilsen bunun için laparoskopi şartmıymış?

yok canım ilk başladığın zaman 15. gün başlıyorsun yani adet bittikten 1 hafta sonra başlıyorsunn tatlım.

tatlımm ya senin adınaaaaa çok ama çok sevindimmmm.keşke benimde rahim filmin temiz ve ağrısız çıksaydıııı sen hemen hamile kaldın yaaa bana da UMUT olurdunnn bende umutlanırdımmmm gerçektennnn.ama ben bu aralar çokkk mutsuzummm umutsuzluk değil garip bi mutsuzlukk bebeğim hiç olmayacak demiyorumm ama hani sabrımmm bittimi neeeee.ayyyyyyyyyyy tatlım bana süreçte yaşadığın zorlukları hissettiğin olumsuzklarııı anlatırsann çok sevinirimmm.en azından okudukça derimkiiii bak ne güzel allah sağlıkla hamile kalmasını nasip etti sabretttt derim içimdennn.

canm benm ya benm mutsuz olduğum anlar hiç olmadımı oldu hemde çok.herzaman umutlu olmak morali yüksek tutmak çok zor.sabrımızın bazen bittiğini hissetsekte kendimizi bırakmamalıyız bizim hastalığımız sabr istiyor zaten her ay sabırla beklemek bu pko.canm biz bebek isteyeli 1sene oldu geçen ocak ayında korunmayı bıraktık tabi adetlerim düzenli deildi.mart ayında doktora gittim pko olduğumu ve pkonun ne olduğunu ozaman öğrendim.klomen kullanmaya başladım 2ayımda kist oldu sonra yine 2aya yakın adet olmadım tedaviye ara verdik tam yaz dönemiydi ve benm psikolojim çok bozuktu.birde yaz tatilindeydim sürekli bunu düşünüyodum kafayı yemiştim resmen.sabahtan akşama kadar int.başında bunu arştırıp kötü hikayeleri okuyup duruyodum düşün halimi.artk okul başlasada kafam dağılsa diyodum ki ben tatili seven biri olarak.eşimle bile doğru dürüst konuşmuyodum iyce içime kapanmıştım o yaz dönemi çok zordu benm için.neyse sonraki adetimle(ekim ayıydı heralde) tedavime yine başladım klomene devam ederek.sonra yine olmadı ve kasım 21de adet oldum sonrası rahim filmi ve işte gerisini biliyosun zaten.çok şükür Rabbim'e ama inan şimdi başka zorluklar ve korkular başlıyo şimdiki düşüncem kalp atışını duyabilecekmiyim diyorum.bugün gördüğüm keseydi sadece.
Allah herkese nasip etsin nasip ettiklerinede sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

selam canımm.iyi demeyi isterdim ama bu aralar pek bi mutsuzum hani hep pozitiftim ya yumurtlama yok deyince doktor gitti o pozitiflikk.
ama bngl33 haberi beni mutlu etti.ki ben hep ona diyordum içme farlutal var bişey diye bak ne güzel oldu.tatlım bak rahim filminden sonra oldu bngl33 te sende bir an önce çektirde o ay inşallah olsun bebek.
İNŞALLAH CANIM BEN DE RAHİM FİLMİNİ ÇEKTİRECEĞİM ADET OLURSAM ŞAYET :))
BNGL YE DE YUMURTA gelişimi yok denmişti ama hamile kaldı aslında mucizeler yaşıyoruz ve bizim de olacak eminim....
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK66::KK66::KK62::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar::KK16::KK16: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

biçim sen de katıl kutlamaya hazır burda ikennn.DARISI BİZİMDE BAŞIMIZA TATLIMMM.

amin canım darısı başımıza :))
:KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

şimdilik çıkıyorum yine geleceğim öptüm :KK1:

Son düzenleme:

canm çok tatlısınya beni çok duygulandırdınız biliyomusunuz çok merak ettiniz destek oldunuz sizle paylaşmak bu mutluluğu çok güzel hepinize ayrı ayrı teşekkürler.amin inşallah ben inanıyorum sizinde kutlamanızı yapıcaz burda.

İNŞALLAH CANIM BEN DE RAHİM FİLMİNİ ÇEKTİRECEĞİM ADET OLURSAM ŞAYET :))
BNGL YE DE YUMURTA gelişimi yok denmişti ama hamile kaldı aslında mucizeler yaşıyoruz ve bizim de olacak eminim....

amin canım darısı başımıza :))
:KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

şimdilik çıkıyorum yine geleceğim öptüm :KK1:

evet canmya yumurta vardı ama küçükmüş demekki sonra gelişmiş mucize burda işte.canm belkide adet olmıcaksın ve senden de gelicek güzel bi haber.

Eki Görüntüle 327710

fotoğrafı eklemeye çelıştım ama oldumu bilmiyorum.
:KK9::KK9: tebrikler canım benim çok çok sevindim senin adına.Ayy ne güzel yaa hareketleniyoruz hadi arkanı biz çekelim

slm kıslarr nasılsınız kac gundur giremiodum ewime döndm temisliktü suydu buydu derken yoruldum :KK9: ay ne güsel hamişler tek tek cogalıooo yaa benim miniğimmm 14 haftadan sonra mide bulantılalarna basladı cok garip :KK9: bicim yaaa ayy acaba diorummm ama susuyorum inş. inş sendende alırız güsel bi haberr...tuncsss canımmm bian önce pskolojin düzelir inş.düzelsinkiiii bebişinn gelsinn demi ama :KK1:
Annesi yoksa saçlarımı çıkıyo senin cücüğün 4. ayda çıkmaya başlarmış inan bana mide bulantısı bile öyle güzel geliyorki keşke benimde bulansa canım :KK9:

Bngl33 canim ikinci cizgi cok belli bende de öyleydi Cook sevindim Canim ya süper bı haber
Sırf bu haberi almak icin gelmiştim yazmadan gitmeyim dedim cok kötüyüm kızlar yüzüm gözüm şişti kıpkirmizi
Butun yüzüm cok kaşınıyor.. Sanırım Demir ilacı yapti doktor ilacı kesti krem falanda vermedi
Bu geceyi atlatsam rahatlarım insallah..
Bebegim kalp atışını duydum küçücük minigim benim 6+5 olmus
Hep dua ediyorum sizin icin bebeklerimizi beraber büyütelim
İyi geceler hepinize gözüm cok kotu çıkmam gerekli
ayyy ne güzel canım yaaa minicik daha ama kalp atışlarını duymak tarif edilmez herhalde Allah kucağına Almayı nasip etsin canım.

kızlarrr sizi çok özledim:KK5: çok şükür internet bugün geldi. ben perşembe günü doktora gittim ultrasonda ense kalınlığına falan baktı. çok korkuyordum, Allaha şükür normal çıktı. uyuyordu bebiş. doktor onu uyandırıp ensesini ölçebilmek için karnıma şiddetli şiddetli vurdu,uyanır gibi oldu zavallıcık. içim nasıl sızladı.. bir ay sonra 13 şubata randevu verdi o zaman cinsiyeti öğreneceğiz sanırım. onu gördüğümde hamile olduğuma inanıyorum. birkaç gün sonra rüyada mıyım diye düşünüyorum.
yalnız birşey farkettim ki, bu çektiğimiz sıkıntı bizi inanılmaz derecede olgunlaştırıyor. başkalarının çok sıradan karşıladığı bu süreçleri biz dolu dolu ve coşkulu yaşıyoruz. eşlerimizle daha da yakınlaşıyoruz ,Allahım hayırlısını biliyor işte ama acaba hiç olmayacak mı sorusu bizi mutsuz ediyor. Allahım benim sürprizim gibi ,size de sürpriz yaşatsın. Allah hepimizin kucağını bebişlerle doldursun
ahhh canım benim birde uyuyomu yerim ben onu yaaa insan yüzünü görmeden bile annelik duyguları başlıyor değilmi canım hiç kıyamıyorsun.Bizede çok dua et canım.

kızlar doktordan geldim şimdi hamileyim diyebilirm.değerim 12300 lerde çıktı heycandan test sonucumuda orda unutmuşum.ultrasondan baktık nokta şeklinde görünüyo.2hafta sonra gidicem kalp atışını duyabilirmişiz tabi inşallah Allah ın izniyle.çok karmaşık duygular içindeyiz eşimde bende inanamıyoruz hala.hiç olmıcak gibi hissediyodum artk bi mucize kesinlikle.şimdi başka korkular başlıyo dr.sadece folik asit verdi bana hamile olan arkadaşlar size ne vermişti ilk başta.Allah herkese nasip etsin hepinize bol bol dua ediyorum kızlar.
bngl canım neler dedi doktor kaç haftalıkmış anlatsana.

hayıt işe yarıyor bu kesin canım yumurtlama akıntılarının hepsini değerlendir yumurtanın içinden çıkan hücre kalitesi çok önemli gebelik için belki geçen aylarda ondan olmadı senin...bu ay o hücre kaliteli ise tutmaması için hiç bir neden yok bence...iyi haberlerini bekliyorum...
biçimcim inşallah dediğin gibi o yumurtadan önce çıkan yumrta hücrem kalitelidir artık korkuyorum vallahi.akıntıyı bulduk tabi herşey onunla bitmiyorki işte kaliteli umurta da lazım. bu akıntıdan sonra kaç gün ilişki gerekli canım

ne güzel canım ben bu ay çok tembellik yaptım ya bişey kullanmadım klomen filan kürüde yapmadım sanki metformin bir anda sonuç verecek yumurtlama olacakmış gibi davrandımm.20. günüm ve hala yumurtlama yokk.bende artık adetle başlayacam incir kürüne.
inşallah canım adetinle hemen başla zaten.ben bittikten sonra başladım etki etti ama adetle başlarsan daha etkili olur

bicim kasık ağrısını bende kiste yormuştum ama oda bi hamilelik belirtisiymiş.dr.da söyledi zaten bende ani hareketlerimde oluyo dedim yat dinlen yorma kendini dedi.inşallah canm adet olmazsın sende.bugün dr.mun hemşireside adet olmadığında varmış bişey hadi gözünaydın diyor.arayıp duruyodum adet olmadım diye ya.

123m,canm farlutalın bi zararı olmaz dedi.zaten farlutalı geç ben grip öksürük hapı içtim 2hafta önce çok kötü hastalanmıştım.ama haberim yoktu ozaman artk örendim bundan sonra sorumluyum.

neyse kızlar ben biraz dinleneyim yoruldum.görüşürüz..

merhabalar herkese..pek fazla giremesemde hep aklımda ve dualarımdasınız..geçmişi okuyamadım ama hamiş haberlei var sanırım..
bngl 33 canım tebrik ederim.çooook sevindi..allah sağlıklı bi hamilelikten sonra kucağına almayı nasip etsin..darısı bizlerin başına..
bende de bi gelişme yok..glifora devam ediyorum..bazen çok zurluyor ama dayanıyorum..kilo vermeye başladım..spor yapıyorum..Allah hayırlı bir zaman tayin etmiştir bizim içine onu bekliyoruz bakalım..herkese sevgiler..Allah yardımcımız olsun(amin)

canım şöyle diyim 2010 ekimde evlendim ben ağustosta d. kontol hapına başladım ama adetlerim sanırım 2 aydır falan gecikiyordu yumurtlama akıntım azalmıştı. doktora söylemiştim strestir diyip takmamıştı. hapı 2011 haziran da bıraktım şu iki aya kadar adetim hep 29. gün ouyordu ve yumurtlama akıntım da geliyordu. iki aydır düzensizlik var ayrıca sivilcelenme var. ama kilom da yok benim.

Kızlar birşey aha sorcam insülin direnci ne oluyor. geçmişimizde şeker hastası var ama ben hiç baktırmadım. insülin direnci için ne testi yaptırmak gerekli.

hımm canım sende pko sürekli değilmiş ne güzel bende üniversite zamanlarından beri düzensizlik yaşıyorum... stresli bir ortamın mı var ? sivilceler yükselen erkeklik hormonundan kaynalanıyor canım.. tedbirini almazsan her geçen ay daha da yükselir... pko genellikle kilolu hanımlarda oluyor ama ben 49 kilodaykende pkoluydum. dkh ile 11 kilo aldım. benim ailemde de şeker hastası babam var . bende de insülin direnci var metformine başladım ve 6 kilom gitmiş durumda . endokolojiye ya da jinekloğa aç karına git şeker tahlili yap . ama normal şeker de belli olmaz .şeker yüklemesiyle belli oluyor insülin direnci.

canım adet bitiminde çekilir bu film ahh adet olamadım ki önceden olsa çok sevinirdim umutlanırdım ama korunduk yani gebelik nasıl olur ki?

hayırlısı bakalım bicimcim... bebiş beklentin de yokmuş bi adet olda rahim filmini çektirirsin.. nasip kim bilir bebişin rahim filmi çektrimenden sonra gelir..
neyse kızlar ben biraz dinleneyim yoruldum.görüşürüz..

bence de dinlen canım benim arada bir uğra gelişmelerinden haberdar et bizleri de.....

merhabalar herkese..pek fazla giremesemde hep aklımda ve dualarımdasınız..geçmişi okuyamadım ama hamiş haberlei var sanırım..
bngl 33 canım tebrik ederim.çooook sevindi..allah sağlıklı bi hamilelikten sonra kucağına almayı nasip etsin..darısı bizlerin başına..
bende de bi gelişme yok..glifora devam ediyorum..bazen çok zurluyor ama dayanıyorum..kilo vermeye başladım..spor yapıyorum..Allah hayırlı bir zaman tayin etmiştir bizim içine onu bekliyoruz bakalım..herkese sevgiler..Allah yardımcımız olsun(amin)

amin canım cümlemize ... glifor iyi canım ihmal etme... gelişmelerin güzel canım kilo vermen olumlu gelişme...

Son düzenleme:
hımm canım sende pko sürekli değilmiş ne güzel bende üniversite zamanlarından beri düzensizlik yaşıyorum... stresli bir ortamın mı var ? sivilceler yükselen erkeklik hormonundan kaynalanıyor canım.. tedbirini almazsan her geçen ay daha da yükselir... pko genellikle kilolu hanımlarda oluyor ama ben 49 kilodaykende pkoluydum. dkh ile 11 kilo aldım. benim ailemde de şeker hastası babam var . bende de insülin direnci var metformine başladım ve 6 kilom gitmiş durumda . endokolojiye ya da jinekloğa aç karına git şeker tahlili yap . ama normal şeker de belli olmaz .şeker yüklemesiyle belli oluyor insülin direnci.

evet dkh kilo yapıos sanırım ben e 5 6 kilo vermiştim bıraktıktan sonra 2 3 kilo kaar geri verim. ama şu var yemeyi de seviyorum. başkası olsa kesin 15 kilo alırdı:KK1: bugün doktor aç karnına şeker testi yazı ama şeker yüklemesi yapılcak demedi onu öğreniyim de öyle yaptıriyim bari. saol canım

evet dkh kilo yapıos sanırım ben e 5 6 kilo vermiştim bıraktıktan sonra 2 3 kilo kaar geri verim. ama şu var yemeyi de seviyorum. başkası olsa kesin 15 kilo alırdı:KK1: bugün doktor aç karnına şeker testi yazı ama şeker yüklemesi yapılcak demedi onu öğreniyim de öyle yaptıriyim bari. saol canım

muhtemelen şeker yüklemesiyle yapacaktır ... insülin direncini doktor mu söyledi?

sorum eksik oldu sanırım ...şeker testi özel mi istedi senden. sıradan şeker ölçme testleri de oluyor onlarda belli olmuyor ondan sordum canım.bende çıkmamıştı mesala .. ilk aç karına sonra glukoz yüklemesi yapıyorlar tekrar kan alıyorlar ondan yapılınca çıkmıştı. bizimki kilodan değil canım insülin genetik ama dikkat etmezsek gelecekte riskli gruptayız...

:nazar::nazar:tatlımmmmm.hayırlı olsunnn.bak rahim filminin hemen arkasından hamile kaldın ilaç kullanmadın diye üzülmüştün banada üzülme filan diyordunnnnn.rabbim ol dedikden sonra oluyormuş canımmm.bende çok üzgünüm bu ay ilaç almadım diyeee.çünkü rahim filminden sonra ben adet oldummm 2. adetim geliyorrr yumurtlamada olmadı yaniii.

tatlımmmmmmmm bizede dua et canım.rahimde problemi olmayanlar filmden sonra hamile kalıyormuş hemen bak sendede öyle oldu ne güzel.ama benim rahimde sorun var yaaa ben umutlu değilimm, yumurtlamada olmadı yaaa.offffff kısmet artıkk

evet canım 3 ay oldu çekeli temiz çıktı ama yok :KK43: bazen beklemek beni mahvediy offffffffff :KK43: keşke artık kalsam ya çok ihtiyacım var bu aralar :KK43:

ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM.inşallah herkes tek tek hamile kalacak.elevit ne için canm.hapımın adı folidoce hem folik asit hem b12 vitamini içeriyomuş.

çok teşekkürler canm inan her namazımın arkasına dua ediyorum sizlere.canm sakın umudunu kaybetme bazen oluyo biliyorum benmde çok umutsuz olduğum anlar oldu hiç hamile olamıycakmışım gibi geliyodu bak Allah ol deyince oluyor.amaaan kimse umrumda deil canm artk ne derlerse desinler.kimseye söylemicem zaten belli bi süre.sadece anneme söyledim ama sıkı sıkı tembih ettim kimseye söyleme dedim.yoksa çok tasalanıyordu nasıl sevindiya canm benm.

amin canm inşallah güzel dileklerin için çok saol.Rabbim en yakın zamanda sizinde yüzünüzü güldürsün inşallah canm.

canm öncelikle hoşgeldin aramıza.yumurta takibi için dr.n söylüyo canm zaten ne zaman geleceğini sadece muayene ücretini ödüyosun ayrıyeten başka ücreti yok.doğru yoldasın merak etme ama karamsar olma canm tedavine devam et gerisini Allah a bırak bolca dua et.rahminin ters olması konusunda bi bilgim yok.bunu bi kaç dr.a daha sorabilirsin için rahat eder.

inşallah canm şuan pek sevinemiyorum zaten.hep bi korku var.Allah gönlüne göre versin canm.

çok saol canm güzel dileklerin için teşekkürler amin.hep dualarımdasınız inşallah Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün.öyle olacağınada inanıyorum sadece zamanı var canm sabretmemiz gerekiyor.

bilmem bana hala olmuycakmış gibi geliyo ya :KK43: çok istiyorum ve çok istediğim şeyler olmaz :KK43: bari adetim düzene girse oda yok senin düzene girmişmiydi canım metmorfin kullandın mı kaç kez klomen kullandın gerçi senin bu ay doğal oldu ne güzel :) darısı başımıza

evet canım 3 ay oldu çekeli temiz çıktı ama yok :KK43: bazen beklemek beni mahvediy offffffffff :KK43: keşke artık kalsam ya çok ihtiyacım var bu aralar :KK43:

ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM.inşallah herkes tek tek hamile kalacak.elevit ne için canm.hapımın adı folidoce hem folik asit hem b12 vitamini içeriyomuş.

çok teşekkürler canm inan her namazımın arkasına dua ediyorum sizlere.canm sakın umudunu kaybetme bazen oluyo biliyorum benmde çok umutsuz olduğum anlar oldu hiç hamile olamıycakmışım gibi geliyodu bak Allah ol deyince oluyor.amaaan kimse umrumda deil canm artk ne derlerse desinler.kimseye söylemicem zaten belli bi süre.sadece anneme söyledim ama sıkı sıkı tembih ettim kimseye söyleme dedim.yoksa çok tasalanıyordu nasıl sevindiya canm benm.

amin canm inşallah güzel dileklerin için çok saol.Rabbim en yakın zamanda sizinde yüzünüzü güldürsün inşallah canm.

inşallah canm şuan pek sevinemiyorum zaten.hep bi korku var.Allah gönlüne göre versin canm.

çok saol canm güzel dileklerin için teşekkürler amin.hep dualarımdasınız inşallah Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün.öyle olacağınada inanıyorum sadece zamanı var canm sabretmemiz gerekiyor.

bilmem bana hala olmuycakmış gibi geliyo ya :KK43: çok istiyorum ve çok istediğim şeyler olmaz :KK43: bari adetim düzene girse oda yok senin düzene girmişmiydi canım metmorfin kullandın mı kaç kez klomen kullandın gerçi senin bu ay doğal oldu ne güzel :) darısı başımıza

tatlım pc den kalktın herhaldeee.çok öpüyorum bende çıkıyorum canımmm
evet canım işlerim vardı ama geldim şimdi :))
iyi düşün tamam mı güzel şeyler olacak hissediyorum ben:KK9:

[/B]
insülin direnci polikistik overde bir numaralı sorundur hemoglobin yanılmıyorsam onu baktır şekere yatgınlık testi....sabah aç git açlık tokluk da baksınlar canım....
metformin içiyoruz bizler faydası oluyor...

evet canmya yumurta vardı ama küçükmüş demekki sonra gelişmiş mucize burda işte.canm belkide adet olmıcaksın ve senden de gelicek güzel bi haber.
inşallah yarabbim :KK9: :KK9: bal damlıyor ağzından canım...

biçimcim inşallah dediğin gibi o yumurtadan önce çıkan yumrta hücrem kalitelidir artık korkuyorum vallahi.akıntıyı bulduk tabi herşey onunla bitmiyorki işte kaliteli umurta da lazım. bu akıntıdan sonra kaç gün ilişki gerekli canım
bu akıntı bitiminde yumurtlama olur ve yumurta beyazı olan akıntı su akıntısına döner... ordan anlarsın canım....

bicim kasık ağrısını bende kiste yormuştum ama oda bi hamilelik belirtisiymiş.dr.da söyledi zaten bende ani hareketlerimde oluyo dedim yat dinlen yorma kendini dedi.inşallah canm adet olmazsın sende.bugün dr.mun hemşireside adet olmadığında varmış bişey hadi gözünaydın diyor.arayıp duruyodum adet olmadım diye ya.
inşallah adet olmam demeye başlattınız beni kızlar ama bu defada üzülmek istemiyorum bundan dolayı umut etmiyorum :))
:KK9: canımsın çok sağol kasıkta batmalar var....

canım kilo verebilmene çok sevindim maşallah :nazar::KK9: aynen devam et yılmak yok bende diet yapıyorum...

hayırlısı bakalım bicimcim... bebiş beklentin de yokmuş bi adet olda rahim filmini çektirirsin.. nasip kim bilir bebişin rahim filmi çektrimenden sonra gelir..

canım bebek beklentim elbette var hem de öyle çok varki ama dediğin gibi bu aydan ümidim yok ama en doğrusunu Allah bilir keşke hemen verse bebeğimi.... ama senin de bana gündüz dediğin gibi kafamı rahat tutmam çok önemli bu nedenle bunları düşünmemem gerekli canım :KK9: öptüm...

neden yaptrmak istemiosun canım

çünkü bebeğe bir faydası yok canım.
ama doktor arkadaşıma sordum 4.ayda iç organlarına bakmak için ultrasona sokacakmış. üçlü test değilmiş yani. içim rahatladı. zaten ikili testte iyi çıktı 3lü de daha fazla yanılma payı varmış o yüzden gereksiz. hem bu testler sonucunda bir fayda sağlanmıyor ,sonuç riskli çıkarsa bebeği alacak mısınız diye soruyorlar sadece.

X