Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

teşekkür ederim canım aklımda şekillendi belki lazım olur :)
allah kolaylık versin inşh

Bngl33 canim ikinci cizgi cok belli bende de öyleydi Cook sevindim Canim ya süper bı haber
Sırf bu haberi almak icin gelmiştim yazmadan gitmeyim dedim cok kötüyüm kızlar yüzüm gözüm şişti kıpkirmizi
Butun yüzüm cok kaşınıyor.. Sanırım Demir ilacı yapti doktor ilacı kesti krem falanda vermedi
Bu geceyi atlatsam rahatlarım insallah..
Bebegim kalp atışını duydum küçücük minigim benim 6+5 olmus
Hep dua ediyorum sizin icin bebeklerimizi beraber büyütelim
İyi geceler hepinize gözüm cok kotu çıkmam gerekli

canım hamilesin :)))) darısı başımıza :) offf ne zaman sıra bana gelecek yaaaaaa :)

kızlar ben yatıyorum iyi geceler herkese yarın dr.dan gelince yazarım yine sevinmek için şuan erken.sabah ola hayr ola.

Canım testinden göründüğü kadarıyla pozitif hamilesindir inşallah.Allah gönlünce versinİyigeceler kendine iyi bak hayırlsı olur umarım

Çok geçmiş olsunDikkat et kendine Allah kavuştursun bebeğinide canımDarısıda bizlere İyigeceler görüşürüz

canm sennde böylemi çıkmıştı test yanlış olamazmı beni gaza getirmeyin kızlar yarın ağlamak istemiyorum.kan testi sonucumu alayım bi bakayım.

cnm benmk dahada silikti inş doktordanda güzel haberle dönersin ben inanıorum güsel haber olacagına

canm fena başım ağrıyodu uyuyabildim çok şükür.şimdi kalktım tekrar test yaptım onda da belirgin şekilde çıktı heycanlanmaya başladım.

canm çok saol.dr.a gideyim geleyim içim rahatlasın bi.geçmiş olsun canm niye öyle oldun demir ilacı yaparmıymış öyle.dikkat et canm benm.negüzel canm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.

canım hamilesin :)))) darısı başımıza :) offf ne zaman sıra bana gelecek yaaaaaa :)

canm dur bakalım dr.dan geleyim anca ozaman diyebilecem bunu.

Canım testinden göründüğü kadarıyla pozitif hamilesindir inşallah.Allah gönlünce versinİyigeceler kendine iyi bak hayırlsı olur umarım

testten göründüğü kadarıyla öyle ama bide kan testime bakmalıyım.

cnm benmk dahada silikti inş doktordanda güzel haberle dönersin ben inanıorum güsel haber olacagına

inşallah güzel haberle dönerim canm benm saolasın.

yaaaa çok güzelll bir haber bnglll ... şuan senin için nete geldim ne yaptın diyeee çok sevindim... hadi güzel haberlerini bekliyoruz 2012 uğurlu gelsin sana

Son düzenleme:
kızlarrr sizi çok özledim çok şükür internet bugün geldi. ben perşembe günü doktora gittim ultrasonda ense kalınlığına falan baktı. çok korkuyordum, Allaha şükür normal çıktı. uyuyordu bebiş. doktor onu uyandırıp ensesini ölçebilmek için karnıma şiddetli şiddetli vurdu,uyanır gibi oldu zavallıcık. içim nasıl sızladı.. bir ay sonra 13 şubata randevu verdi o zaman cinsiyeti öğreneceğiz sanırım. onu gördüğümde hamile olduğuma inanıyorum. birkaç gün sonra rüyada mıyım diye düşünüyorum.
yalnız birşey farkettim ki, bu çektiğimiz sıkıntı bizi inanılmaz derecede olgunlaştırıyor. başkalarının çok sıradan karşıladığı bu süreçleri biz dolu dolu ve coşkulu yaşıyoruz. eşlerimizle daha da yakınlaşıyoruz ,Allahım hayırlısını biliyor işte ama acaba hiç olmayacak mı sorusu bizi mutsuz ediyor. Allahım benim sürprizim gibi ,size de sürpriz yaşatsın. Allah hepimizin kucağını bebişlerle doldursun

bngl33 inşallah hamilesindir testin ne kadar belirgin çıkmış. çok ama çok sevindim darısı bütün arkadaşlarımıza inşallah

canım çok geçmiş olsun erkenden öğrendiğin iyi olmuş çünkü dış gebelik çok tehlikeli,tüpünü kaybedebilirdin Allah korumuş. Allah daha zorunu yaşatmasın. birkaç ay dinlen sonra inşallah yeniden olacak canım..

çok sevindim turuncucuğum mutlu son'a az kaldı maşallah

bicim canım gene aynı sıkıntıları yaşıyorsun yani şu adet olamamak insanı mahvediyor. bir de gene grip olmuşsun bağışıklık sistemini güçlendirecek şeyler ye canım bir de sarımsak hastalıklara karşı iyi koruyormuş. inşallah adet gelicek yakında ve filmin de güzel sonuçlar verecek sana. işte rahim filmi sonucunda gene güzel bir haber alıyoruz,inşallah sende de öyle olur bicimcim.

biricik35 doktorun bu haftada ancak vajinal bakınca görmesi gerekiyordu ve görmüş. karından bakması çok saçma. aklına kötü şeyler getirme sakın.
sardunya35 ben de seni merak ediyordum eğer hamileysen bu kadar kısa zamanda tekrar kaldığın için çok şanslısın inşallah öyledir bize haber vermeyi unutma

Merhaba, aranıza yeni katıldım. Adet düzensizliği için doktora gittim. Hormon testi istedi. Ama Lh değerim FSH'dan yüksek çıktı. Bugün doktora götüreceğim sonuçlarımı.
LH değeri 10,86
FSH değeri 8,68

Bu değerler çok mu kötü. Ben de bebiş istiyorum. Bundan sonra doktor bana ne verecek bilen var mı?

hoşgeldin canım aramıza... değerlerin lh yüksek çıkmış ama aşırı değl benm daha yüksekti şuan düştü baya ... senden daha durumu kötü olanlar hamile kaldı canım ... ilk aamaç lhı düşürmek. kilolu muusn canım ?

Son düzenleme:
kızlar doktordan geldim şimdi hamileyim diyebilirm.değerim 12300 lerde çıktı heycandan test sonucumuda orda unutmuşum.ultrasondan baktık nokta şeklinde görünüyo.2hafta sonra gidicem kalp atışını duyabilirmişiz tabi inşallah Allah ın izniyle.çok karmaşık duygular içindeyiz eşimde bende inanamıyoruz hala.hiç olmıcak gibi hissediyodum artk bi mucize kesinlikle.şimdi başka korkular başlıyo dr.sadece folik asit verdi bana hamile olan arkadaşlar size ne vermişti ilk başta.Allah herkese nasip etsin hepinize bol bol dua ediyorum kızlar.

canım nasıl sevindim rabbim kucağına almayı nasip etsin allahım topik doluo hamişlerle ya çok mutlu oluyorum bunları duyunca darısı baımıza

bngl33 hayırlı olsunnnnn

canım nasıl sevindim rabbim kucağına almayı nasip etsin allahım topik doluo hamişlerle ya çok mutlu oluyorum bunları duyunca darısı baımıza

teşekkürler kızlar darısı size olsun.evet canm en önemlisi sağlıkla kucağımıza alabilmek heralde.canm sizlerede bolca dua ediyorum.

ooo süper :))
hadi hayırlı olsun canımcım..
Allah'ım sağlıkla kucağına da almak nasip etsin.. ve dileyen isteyen herkes tez zamanda kavuşsun bu mutluluğa..

şimdiiii anlat bakalım bu ay neler yaptın? hangi yöntemleri uyguladın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…