Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım aşılama raporunu almak zorundasın 2 tane olacak özel hastane oluo ama sigortayla anlaşmalı bi hastane olacakmış tüp bebek raporunuda eğitim ve araştırma hastanesinden almak zorundasın yani tıp merkezi olcak ben eskişehir osmangazi ünüversitesinden aldım rapor işde büyük şehirlerde 2 3aymış tıpta yaptırırsanda sıra bekliyosun ben dışarda yaptırcam için 3 gne falan çıkıyormuş tatlım inşallah gerek kalmaz sizler kendilinizden kalırsınız.

teşekkür ederim canım aklımda şekillendi belki lazım olur :)
allah kolaylık versin inşh

Bngl33 canim ikinci cizgi cok belli bende de öyleydi Cook sevindim Canim ya süper bı haber
Sırf bu haberi almak icin gelmiştim yazmadan gitmeyim dedim cok kötüyüm kızlar yüzüm gözüm şişti kıpkirmizi
Butun yüzüm cok kaşınıyor.. Sanırım Demir ilacı yapti doktor ilacı kesti krem falanda vermedi
Bu geceyi atlatsam rahatlarım insallah..
Bebegim kalp atışını duydum küçücük minigim benim 6+5 olmus
Hep dua ediyorum sizin icin bebeklerimizi beraber büyütelim
İyi geceler hepinize gözüm cok kotu çıkmam gerekli

kızlar ben yatıyorum iyi geceler herkese yarın dr.dan gelince yazarım yine sevinmek için şuan erken.sabah ola hayr ola.

Canım testinden göründüğü kadarıyla pozitif hamilesindir inşallah.Allah gönlünce versin:KK16:İyigeceler kendine iyi bak hayırlsı olur umarım:KK3::KK16:

Bngl33 canim ikinci cizgi cok belli bende de öyleydi Cook sevindim Canim ya süper bı haber
Sırf bu haberi almak icin gelmiştim yazmadan gitmeyim dedim cok kötüyüm kızlar yüzüm gözüm şişti kıpkirmizi
Butun yüzüm cok kaşınıyor.. Sanırım Demir ilacı yapti doktor ilacı kesti krem falanda vermedi

Çok geçmiş olsun:KK43:Dikkat et kendine Allah kavuştursun bebeğinide canım:nazar::emir_bebek:Darısıda bizlere :KK49:İyigeceler görüşürüz:KK3::KK54:

canm sennde böylemi çıkmıştı test yanlış olamazmı beni gaza getirmeyin kızlar yarın ağlamak istemiyorum.kan testi sonucumu alayım bi bakayım.

cnm benmk dahada silikti inş doktordanda güzel haberle dönersin ben inanıorum güsel haber olacagına

teşekkür ederim bicimcim... hayırdır sana ne oldu kıyamam sana pek bi moralin bozuk gibi geldi bana.. :2: sıkma canını canım benim pko ile yaşamaya alıştık metforminle üstesinden geleceğiz inanıyorum güzel bi haber vereyim metformin en geç 6 aya etkili oluyormuşşş.. yani bekleyelim inşallah senin güzel haberlerini alacağız.. bir şey soracağım sana progsteron alıyorsun ya nasıl ya anlamadım şimdi bi önceki yazıyı alıntı yapmayı unutmuşum orada yazmışsın ki adet oluncaya kadar progesterona devam diye.. progesteron kullanımını sen öğrettin bana adet oluncaya kadar devam mı ediyorsun .. biraz karışık yazdım ama umarım anlamışsındır beni..

üzülme canım her son yeni bir başlangıçlara ümittir. Allah tan ümidini kesme yeterki çalışmalara devam .. bu arada ilaçsız mı adet oldun ?

kız bngllll harika görünüyor silik falan değilll inşallah hamişsindir canım moral olurusn hepimize ... ayyyy senin yerinde olsam gece uyku tutmazdı beniii :KK69:

tuncsss canımm benim inan geçecekkk... inan şuan dünyada ne dertli insanlar var Allah hepimizi beterinde korusun bi şu pko ile didişiyoruz inşallah biz kazanacağız... Bardağın dolu tarafından bakalım daha mutlu oluruz . stres etme canım benim pko bende tahmin ediyorum ki stresden dolayı oldu . okul yıllarım çok karın ağrılıydı çok takardım kafama... ne oldu hiç bişey sağlığım gittiii. sende öyle yap rahat olmaya çalış ... dua et

canm fena başım ağrıyodu uyuyabildim çok şükür.şimdi kalktım tekrar test yaptım onda da belirgin şekilde çıktı heycanlanmaya başladım.

canm çok saol.dr.a gideyim geleyim içim rahatlasın bi.geçmiş olsun canm niye öyle oldun demir ilacı yaparmıymış öyle.dikkat et canm benm.negüzel canm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.

canım hamilesin :)))) darısı başımıza :) offf ne zaman sıra bana gelecek yaaaaaa :)

canm dur bakalım dr.dan geleyim anca ozaman diyebilecem bunu.

Canım testinden göründüğü kadarıyla pozitif hamilesindir inşallah.Allah gönlünce versin:KK16:İyigeceler kendine iyi bak hayırlsı olur umarım:KK3::KK16:

testten göründüğü kadarıyla öyle ama bide kan testime bakmalıyım.

cnm benmk dahada silikti inş doktordanda güzel haberle dönersin ben inanıorum güsel haber olacagına

inşallah güzel haberle dönerim canm benm saolasın.

canm fena başım ağrıyodu uyuyabildim çok şükür.şimdi kalktım tekrar test yaptım onda da belirgin şekilde çıktı heycanlanmaya başladım.

canm çok saol.dr.a gideyim geleyim içim rahatlasın bi.geçmiş olsun canm niye öyle oldun demir ilacı yaparmıymış öyle.dikkat et canm benm.negüzel canm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.

canm dur bakalım dr.dan geleyim anca ozaman diyebilecem bunu.

testten göründüğü kadarıyla öyle ama bide kan testime bakmalıyım.

inşallah güzel haberle dönerim canm benm saolasın.

yaaaa çok güzelll bir haber bnglll ... şuan senin için nete geldim ne yaptın diyeee çok sevindim... hadi güzel haberlerini bekliyoruz 2012 uğurlu gelsin sana :KK8: :KK8::KK8: :KK16::KK16:

Son düzenleme:
kızlarrr sizi çok özledim:KK5: çok şükür internet bugün geldi. ben perşembe günü doktora gittim ultrasonda ense kalınlığına falan baktı. çok korkuyordum, Allaha şükür normal çıktı. uyuyordu bebiş. doktor onu uyandırıp ensesini ölçebilmek için karnıma şiddetli şiddetli vurdu,uyanır gibi oldu zavallıcık. içim nasıl sızladı.. bir ay sonra 13 şubata randevu verdi o zaman cinsiyeti öğreneceğiz sanırım. onu gördüğümde hamile olduğuma inanıyorum. birkaç gün sonra rüyada mıyım diye düşünüyorum.
yalnız birşey farkettim ki, bu çektiğimiz sıkıntı bizi inanılmaz derecede olgunlaştırıyor. başkalarının çok sıradan karşıladığı bu süreçleri biz dolu dolu ve coşkulu yaşıyoruz. eşlerimizle daha da yakınlaşıyoruz ,Allahım hayırlısını biliyor işte ama acaba hiç olmayacak mı sorusu bizi mutsuz ediyor. Allahım benim sürprizim gibi ,size de sürpriz yaşatsın. Allah hepimizin kucağını bebişlerle doldursun

bngl33 inşallah hamilesindir testin ne kadar belirgin çıkmış. çok ama çok sevindim darısı bütün arkadaşlarımıza inşallah

yok tatlım benimki normal bi dış gebelik değilmiş. 1 gece hastanede yattım hastanede doktorlar şaşırdı değer 2980 ama kese görünmüyo dediler.. dış gebelikte değerler bu kadar hızlı ilerlemezmiş.. normal bi dış gebelik olsa tüplerdede olsa kese görünürmüş.. sonra bana bi gece yattıktan sonra sabah bi sürü doktor geldi başıma kendi aralarında garip garip konuşuyolar bana i açıklama yapan yok.. sonra dedilerki bi çwşit kanser ilacı yapıcaz sana bebeğin düşmesi için sonra seni bayıltarak ufak bi parça alıcaz falan ilacın bi zararı olmaz dediler.. ama nasıl korktum ablam ağlaya ağlaya sana kötü bişey yapıcaklar nolur çık o hastaneden diye aradı beni bi prof. dokor buldum dedi randevu almış hemen imza atıp çıktım hastaneden... prof. a gittik hemen gördü keseyi.. kese rahimin içine girmiş tüplerden geçmiş ama rahimin kenarına yapışmış bu böyle büyür 4.5 5 aya kadar sorunsuz dedi ama bi tarafı sıvı olarak bi tarafı ete yapışık olarak geliştiği için 5 aydan sonra basınç yapar ve iç kanama geçirirsin dedi.. 100 tane dış gebelikten sadece 1 yada 2 taneisinde görülür bu ancak dedi.. sonrada bi iğne verdi onu vuruldum şimdide bekliyorum... dünya yıkıldı başıma resmen :KK43:((((((( çok zormuş...
canım çok geçmiş olsun erkenden öğrendiğin iyi olmuş çünkü dış gebelik çok tehlikeli,tüpünü kaybedebilirdin Allah korumuş. Allah daha zorunu yaşatmasın. birkaç ay dinlen sonra inşallah yeniden olacak canım..

Merhaba kızlar.Dün doktor kontrolumuz vardı oğluşumla.
Maaşallah kuzum büyük bi atak yaparak 2 hafta öne geçmiş.
Kilomuz 700 gr boyumuz 32 cm olmuş :nazar:

En korktuğumuz şeker testimizide yaptırdık ve değerin çok normal olduğunu söyledi doktorum.
Ben ki hem pkoluyum, hemde annem 4 hamileliğindede gebelik şekeri yaşayarak doğuma kadar insülin vurulmuş.
Şuan hamile olup pko nedeni ile şanssız olduğunu düşünerek şeker çıkacağını sanan anneler sakın korkmayın ve rahat olun.
Bende hiç bir sorun çıkmadı ve Allahın izni ile gebelikte yapılması gereken bütün testleri güzel bir şekilde atlattık.
Bundan sonrası artık kuzumun sağlıkla büyümesi ve gelişmesi....

Hepinizi çok öpüyorum ve bol bol dua ediyorum...
çok sevindim turuncucuğum mutlu son'a az kaldı maşallah:nazar:

bicim canım gene aynı sıkıntıları yaşıyorsun yani şu adet olamamak insanı mahvediyor. bir de gene grip olmuşsun:KK43: bağışıklık sistemini güçlendirecek şeyler ye canım bir de sarımsak hastalıklara karşı iyi koruyormuş. inşallah adet gelicek yakında ve filmin de güzel sonuçlar verecek sana. işte rahim filmi sonucunda gene güzel bir haber alıyoruz,inşallah sende de öyle olur bicimcim.

biricik35 doktorun bu haftada ancak vajinal bakınca görmesi gerekiyordu ve görmüş. karından bakması çok saçma. aklına kötü şeyler getirme sakın.
sardunya35 ben de seni merak ediyordum eğer hamileysen bu kadar kısa zamanda tekrar kaldığın için çok şanslısın inşallah öyledir bize haber vermeyi unutma

Merhaba, aranıza yeni katıldım. Adet düzensizliği için doktora gittim. Hormon testi istedi. Ama Lh değerim FSH'dan yüksek çıktı. Bugün doktora götüreceğim sonuçlarımı.
LH değeri 10,86
FSH değeri 8,68

Bu değerler çok mu kötü. Ben de bebiş istiyorum. Bundan sonra doktor bana ne verecek bilen var mı?

Merhaba, aranıza yeni katıldım. Adet düzensizliği için doktora gittim. Hormon testi istedi. Ama Lh değerim FSH'dan yüksek çıktı. Bugün doktora götüreceğim sonuçlarımı.
LH değeri 10,86
FSH değeri 8,68

Bu değerler çok mu kötü. Ben de bebiş istiyorum. Bundan sonra doktor bana ne verecek bilen var mı?
hoşgeldin canım aramıza... değerlerin lh yüksek çıkmış ama aşırı değl benm daha yüksekti şuan düştü baya ... senden daha durumu kötü olanlar hamile kaldı canım ... ilk aamaç lhı düşürmek. kilolu muusn canım ?

Son düzenleme:
kızlar doktordan geldim şimdi hamileyim diyebilirm.değerim 12300 lerde çıktı heycandan test sonucumuda orda unutmuşum.ultrasondan baktık nokta şeklinde görünüyo.2hafta sonra gidicem kalp atışını duyabilirmişiz tabi inşallah Allah ın izniyle.çok karmaşık duygular içindeyiz eşimde bende inanamıyoruz hala.hiç olmıcak gibi hissediyodum artk bi mucize kesinlikle.şimdi başka korkular başlıyo dr.sadece folik asit verdi bana hamile olan arkadaşlar size ne vermişti ilk başta.Allah herkese nasip etsin hepinize bol bol dua ediyorum kızlar.

kızlar doktordan geldim şimdi hamileyim diyebilirm.değerim 12300 lerde çıktı heycandan test sonucumuda orda unutmuşum.ultrasondan baktık nokta şeklinde görünüyo.2hafta sonra gidicem kalp atışını duyabilirmişiz tabi inşallah Allah ın izniyle.çok karmaşık duygular içindeyiz eşimde bende inanamıyoruz hala.hiç olmıcak gibi hissediyodum artk bi mucize kesinlikle.şimdi başka korkular başlıyo dr.sadece folik asit verdi bana hamile olan arkadaşlar size ne vermişti ilk başta.Allah herkese nasip etsin hepinize bol bol dua ediyorum kızlar.
canım nasıl sevindim rabbim kucağına almayı nasip etsin allahım topik doluo hamişlerle ya çok mutlu oluyorum bunları duyunca darısı baımıza :KK49::emir_bebek:

bngl33 hayırlı olsunnnnn

canım nasıl sevindim rabbim kucağına almayı nasip etsin allahım topik doluo hamişlerle ya çok mutlu oluyorum bunları duyunca darısı baımıza :KK49::emir_bebek:

teşekkürler kızlar darısı size olsun.evet canm en önemlisi sağlıkla kucağımıza alabilmek heralde.canm sizlerede bolca dua ediyorum.

ayyy canım yanlış anlamışım ben ... ben jinekologa gittiğini dşündümm.. bababnın rahatsızlığını ve seninle onunla beraber olduğunu biliyorum..

bende de öyle uzun süreli kahveringi kanamalr gelirdi bir hafta kesilirdi sonra adet olurdum inan namaz konusu olunca daha çok tedirgin oluyordum adet midir değil midir diye. doktora gideceksen adeti görüp git ki tahlil isteyecektir senden. şuan kendi adet olmuyorsa duphaston al 5 gün sabah akşam iç adet ol. korkma senin hormon değerleini değiştirmez doktor da böyle yapacak muhtemelen... bir doktroa git muyane etsin ondan sonra daha iyi yardımcı oluruz canım benim . geçmiş olsun

canım gebelik testi yapmışmıydın belki de bebeğin yerleşme lekelenmeleri geliyordur ..[/

bugün doktora gittim daha fazla beklememek için gebelik testi yaptılar negatif çıktı ve adetten saydılar hap verdiler yumurta büyütmesi için ve ayın 25 nde tekrar gitcem doktordan geldikten sonra kanamam fazlalaştı ve adet gördüm inşallah hap işe yarar sabırsızlanıyorum sana da çokk teşekkür ederim

ooo süper :))
hadi hayırlı olsun canımcım..:nazar:
Allah'ım sağlıkla kucağına da almak nasip etsin.. ve dileyen isteyen herkes tez zamanda kavuşsun bu mutluluğa..

şimdiiii anlat bakalım bu ay neler yaptın? hangi yöntemleri uyguladın?

X