Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

yeşilcim nasılsın canım adet görmüşsün hayırlı olsun :)) ben olamıyorum ya canım sıkılıyor düzenli gidiyordu iyice bozuldu düzem 123m nin dediği gibi klomensiz olmayacak galiba bu iş...

Bicim hayıtı kullanıyormusun canım:44:

Canım Meryem suresinin türkçesinide okuyabilirsin önemli olan niyet içten dua eden kulunu Allah boş çevirmez inşlh Rabbim hayırlısını verir

Canım negüzel Allah bağışlasın bebeğini güzel dileklerin için teşekkürler.Allah isteyen herkeze nasip etsin hayırlısı ise

Kızlar kendimle ilgili bilgi vereyim adet olamadım progestana rağmen doktor progestana devam ettiriyor... sökünce gideceğim.... bişey olmadı başka merak ettiğiniz için çok sağolun :))
canım bebek yoksa bir an evvel adetin gelirde sonraki sürecine göre sende yolunu belirlersin, anladığım kadarıyla doktora gitmemişsin .bundan sonra herşey çok güzel olsun canım senin için .dediğin gibi Nisana kadar hepimiz hamile kalalım.
bana bu hayıt hapı yaradı galiba bu ay günümde adet oldum.incir+havuç kürüde sanırım işe yaradı çünkü biraz önce yumurtlama günlerindeki o yoğun akıntıdan geldi.gerçi bende bu akıntı günlerinde ilişki olduğu çok olmuştu ama hiç tutmamıştı olsun düzenli adet görelimde oda güzel canım.

Son düzenleme:
canım hmilemisin geçmişi okuyamadım ama sanki öle anladım inş.öledir

bngl canım biliyordum ben resmen dün dedim bu kız kesin hamiş diye..
kan sonucunu bize de yaz muhakkak.. saat 7 olmuş.. nerelerdesin hadi gel yaaa

tuncss,yeşil_87 nasılsınız kızlar ...

yoksa bu bngl olumlu haberi duyunca hastanede sevinçten bayılmasın...kötü haber olsa şimdiye kadar gelirdi

seni bekliyordum canımm ama hala gelmedin.akşam yatmadan önce tekrar gelecem umarım gelmiş olursunnn.ben çok ama çok merak ediyorummm.
herkese iyigeceler...biçim sanada iyigeceler tatlımm.

hepinize birlikte cevap yazıcam tek tek uzun olacak 6da gittik hastaneye sonuç çıkmamış kana bakanlarda gitmiş zaten bu saatten sonra çıkmaz dediler.yarın sabah gelin dediler.yarın sabh alıp dr.a da gösterecem bakalım hayırlısı.hastaneden sonrada sinemaya gittik yeni geldik ondan geciktim kızlar kafamı dağıtmam lazımdı yoksa düşünür dururdum iyi oldu ama şimdide başım çok ağrıyo yatcam.gelirken bi test daha aldım ama sabredip sabah yapcam.ilk idrarla daha iyi çıkar çünkü.gerçi bugün yaptığım ilk idrar deildi ama baya belirgin çıktı çizgi hatalıda olabilir test bilemiyorum kızlarya merak ediyorum ama tutuyorum kendimi.test hala duruyo fotosunu eklemeye çalışıyım sizde bakın.

çatlardım ben olsam şimdiye kadar.. hemen gidip özel bi hastanede yaptırsana.. 45 dakkada veriyorlar sonucu..
ayy ben senin sonucu beklerken bile çatladım.. ama bak göreceksin hamişsin sen.. Allah'ım ne güzel yaa coştu topik hamiş haberleri ile..
ekle fotoyu da göreyim öyle yatayım bari

inşallah senin için hayırlısı olsun canım anlıyorum merak etmemek eldemi bu gece geçmez sana ,çift çizgi kistten olmaz canım benim arkadaşımda vardı kist kaç kere test yaptı hiç bir zaman çift çizgiyle karşılaşmamıştı,seni belki ümitlendiriyorum ama gebe olma ihtimalin kistten çok daha yüksek canım Allahım yüzünü güldürsün inşallah tatlım,bizde seninle sevinelim . iyi geceler.

bu arada bana iyi ol diyen iyi dileklerini ileten sevgili arkadaşlarım..
tamamen ilacın yan etkisi ile psikolojim alt üst durumda.. geçecek bu günlerde..
herşey çok güzel olacak..

canm özel hastanede yaptırdım ama hala çıkmamış.

canm bilemiyorumya Allah inşallah hepimizin yüzünü güldürür.

kızııııım sen iyi misin?
resmen hamilesin işte..!!!!

canm korkuyorumya ama sende de çift çizgi çıkmıştı sonra kist olduğunu öğrenmiştin.yok canm ben dr.demeden inanmıycam sonra ağlaya ağlaya dönmiyeyim dr.dan.

slm kıslarr nasılsınız kac gundur giremiodum ewime döndm temisliktü suydu buydu derken yoruldum ay ne güsel hamişler tek tek cogalıooo yaa benim miniğimmm 14 haftadan sonra mide bulantılalarna basladı cok garip bicim yaaa ayy acaba diorummm ama susuyorum inş. inş sendende alırız güsel bi haberr...tuncsss canımmm bian önce pskolojin düzelir inş.düzelsinkiiii bebişinn gelsinn demi ama

canm sen ne zaman gideceksin kontrole inşallah kistin eriyip hiç kalmamıştır.geçecek canm kistin içini ferah tut sen.hep dualarımdasın.

kızlar ben yatıyorum iyi geceler herkese yarın dr.dan gelince yazarım yine sevinmek için şuan erken.sabah ola hayr ola.

yeşilcim nasılsın canım adet görmüşsün hayırlı olsun :)) ben olamıyorum ya canım sıkılıyor düzenli gidiyordu iyice bozuldu düzem 123m nin dediği gibi klomensiz olmayacak galiba bu iş..

teşekkür ederim bicimcim... hayırdır sana ne oldu kıyamam sana pek bi moralin bozuk gibi geldi bana.. :2: sıkma canını canım benim pko ile yaşamaya alıştık metforminle üstesinden geleceğiz inanıyorum güzel bi haber vereyim metformin en geç 6 aya etkili oluyormuşşş.. yani bekleyelim inşallah senin güzel haberlerini alacağız.. bir şey soracağım sana progsteron alıyorsun ya nasıl ya anlamadım şimdi bi önceki yazıyı alıntı yapmayı unutmuşum orada yazmışsın ki adet oluncaya kadar progesterona devam diye.. progesteron kullanımını sen öğrettin bana adet oluncaya kadar devam mı ediyorsun .. biraz karışık yazdım ama umarım anlamışsındır beni..

ben adet oldum... ilk defa adet oluşuma bu denli üzüldüm, meğerse ne çok umutlanmışım... 15 günü sabırla beklemiştim oysa...

üzülme canım her son yeni bir başlangıçlara ümittir. Allah tan ümidini kesme yeterki çalışmalara devam .. bu arada ilaçsız mı adet oldun ?

Eki Görüntüle 327710

fotoğrafı eklemeye çelıştım ama oldumu bilmiyorum.

kız bngllll harika görünüyor silik falan değilll inşallah hamişsindir canım moral olurusn hepimize ... ayyyy senin yerinde olsam gece uyku tutmazdı beniii

bu arada bana iyi ol diyen iyi dileklerini ileten sevgili arkadaşlarım..
tamamen ilacın yan etkisi ile psikolojim alt üst durumda.. geçecek bu günlerde..
herşey çok güzel olacak..

tuncsss canımm benim inan geçecekkk... inan şuan dünyada ne dertli insanlar var Allah hepimizi beterinde korusun bi şu pko ile didişiyoruz inşallah biz kazanacağız... Bardağın dolu tarafından bakalım daha mutlu oluruz . stres etme canım benim pko bende tahmin ediyorum ki stresden dolayı oldu . okul yıllarım çok karın ağrılıydı çok takardım kafama... ne oldu hiç bişey sağlığım gittiii. sende öyle yap rahat olmaya çalış ... dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…