Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

yeşilcim nasılsın canım adet görmüşsün hayırlı olsun :)) ben olamıyorum ya canım sıkılıyor düzenli gidiyordu iyice bozuldu düzem 123m nin dediği gibi klomensiz olmayacak galiba bu iş...

Bicim hayıtı kullanıyormusun canım:44:

teşekkür ederim :KK8: meryem suresini okumayı bilmiyorum sadece bildiğim duaları ezberden okuyorum ve dileklerimi de türkçe yapıyorum Allah ım verecek inşallah hayırlısını versin hepimize...çok sağol canım ne kadar iyisin inşallah birbirimize dualarımız gitsin... hepimiz kavuşalım bebeklerimize.... bence de Rabbim ol derse olur bu sebeple kuruntuya da gerek yok zamanı belli aslında bizlere de sabretmek düşüyor....

iyi geceler....:KK1:

iyi geceler canım :KK9:

Canım Meryem suresinin türkçesinide okuyabilirsin önemli olan niyet içten dua eden kulunu Allah boş çevirmez inşlh Rabbim hayırlısını verir :KK16:

kızlar size umut olsun diye yazıyorum..bende pcos hastasıydm.2,5senedir evliyim.
olmadı bebegim bu zaman kadar...taki ayın 7sinde idrar testini pozitif görene kadar.
2.çatlatma iğnemdi.öncesinde rahim filmi çektirmiştim.
ama niyeyse pek umudum yoktu.normalde ilişkiden sonra yatakta eşimin tabiriyle nalları dikip belki 1saat beklerdim..
ama bu sfer oyle olmadı. hiç beklemedm bile desem yeridir özenmedim yani..
adetime yakın göğüslerim hep büyür ve hassaslaşırdı zaten bunu belirti olarak algılmadm.
ama burnuma hep sigara kokusu geliyodu.sigara içen biri değilm.evimde sadece eşim mutfakta içer.
ama yatak odasında sanki 20tane sigara içilmiş gibi kokuyodu.canm kızartma istedi 2gün üstüste.kızartmada seven biri deglim.
bide arada kasık agrılarım oldu.
belirtilerim bunlardı işte...
asla umudunuzu kaybetmeyin..ben ilaçsız yılda 2 taş çatlasın 3kez adet olan biriydim..
tedavilerle bu duruma geldm.pes etmeyin sakın.tedavilerinizi aksatmayın.rahim filminizi mutlaka çektirin.
dualarım sizinle...öptm hepinizi

Canım negüzel Allah bağışlasın bebeğini:nazar::emir_bebek: güzel dileklerin için teşekkürler.Allah isteyen herkeze nasip etsin hayırlısı ise:KK16:

Kızlar kendimle ilgili bilgi vereyim adet olamadım progestana rağmen doktor progestana devam ettiriyor... sökünce gideceğim.... bişey olmadı başka merak ettiğiniz için çok sağolun :)) :KK1:
canım bebek yoksa bir an evvel adetin gelirde sonraki sürecine göre sende yolunu belirlersin, anladığım kadarıyla doktora gitmemişsin .bundan sonra herşey çok güzel olsun canım senin için .dediğin gibi Nisana kadar hepimiz hamile kalalım.
bana bu hayıt hapı yaradı galiba bu ay günümde adet oldum.incir+havuç kürüde sanırım işe yaradı çünkü biraz önce yumurtlama günlerindeki o yoğun akıntıdan geldi.gerçi bende bu akıntı günlerinde ilişki olduğu çok olmuştu ama hiç tutmamıştı olsun düzenli adet görelimde oda güzel canım.

Son düzenleme:
canım hmilemisin geçmişi okuyamadım ama sanki öle anladım inş.öledir

canım sana yazmışlar arkadaşlar.yeni yeni doktorlar pko hastalarına metformin veriyor sağlıklı yumurtlama olsun adet gecikmesin diye.bu ilaç bende sivilcelerimi götürdü bazılarında ise zayıflatıyormuşş.i.saraçoğlu soğan kürü yaparken hamile kalırsanız bişey olmaz demişti hatta bu kür hamilelige etki ediyormuş yaparken hamile kalan çok kişi var.i.saraçoğlunun sitesini oku tatlımm

benim sivilcelerimi bayağı bir azalttı yanii.soğan küür yaparken hele yüzüm tertemiz olmuştuuu.

hala seni umutlandırmak istemiyorumm ama.DÜN YAZMIŞTIM SANA RAHİM FİLMİ SONRASINDASINDASIN HAMİLE OLMA OLASILIĞIN ÇOK YÜKSEKKK.

AYYYY Allahım sen koru yarabbiiii.vallahi doğru diyorsun arkadaşım biz duamızı edelim gerisini Allaha bırakalım.kaderimizde varsa elbet olacak çocukk.

bngl canım biliyordum ben resmen dün dedim bu kız kesin hamiş diye..
kan sonucunu bize de yaz muhakkak.. saat 7 olmuş.. nerelerdesin hadi gel yaaa :KK9:

sebebini bende bilmiyorum canım . progesteron eksikliği neden oluyor demişti bi arkadaşım ama emin değilim. evet özür oluyor namaz kılınması gerekiyormuş.

mutlu merak ettim ailen de şeker hastası olan var mı ?

tuncss bugün bngl geç kalmış öle dediğini hatrlıyorum . yarın alacak sonuçlarını. ben sabredemezdim yarına kadar bir test daha yapardım :KK3:

bngllllllll! canım senin hamile olma ihtimalin negatiften çok daha yüksek testin çift çizgi çıkmış hadi gelde müjdeli haberi ver Ay hadi inşallah öyledir yaa :KK16:

biçim hadi sende gelde ver müjdeyi...........

gyaman canım yazdıklarını okudum yaaa gerçekten üzüldüm hayatta neler oluyor biz burada hala çocuk çocuk diye tutturuyoruz,Allahın bir bildiği var elbet aslında sen üstüne düşeni yapıp gerisini Allaha bırakacaksın değilmi canım. çok üzüldüm o çocuğa bak herşeyin hayırlısını istemek lazım.

tuncss,yeşil_87 nasılsınız kızlar ...

yoksa bu bngl olumlu haberi duyunca hastanede sevinçten bayılmasın...kötü haber olsa şimdiye kadar gelirdi

kalp kalbe karşı cvr cim :KK3: metforminden mi anlamadım biraz şekerli kurabiye yedim midem bulandı daha da yiyemem. limon kolanyası falan sürdüm de rahatladım biraz.. bngl ü bekliyorum nette çıkacağım birazlardan biçimi de merak ediyorum inşallah güzel habelrlerle dönerler :nazar:

Kızlar kendimle ilgili bilgi vereyim adet olamadım progestana rağmen doktor progestana devam ettiriyor... sökünce gideceğim.... bişey olmadı başka merak ettiğiniz için çok sağolun :)) :KK1:

:KK9: sağol canım.... yukarda yazdım....

yok olamadım:KK43: progestana devam olana kadar içeceğim... bebek de olamaz sanmam.... yumurtam çatlamamıştı ki nasıl bebek olsun???

canım sen iyi olda gerisi önemli değil...iyi haberler ver de bize....

diyetisyen seni doğru yönlendirecektir canım evet kürlerin kokusu tadı berbat çok haklısın....
:KK9:

canım....
inşallah sağ tarafında da yumurtan gelişir... bebeğin en kısa zamanda gelsin inşallah :))
ateş tablon henüz yumurtlama yok diyor... benimki de aynı olmadı bu ay yumurtlamam 37. günümdeyim :))
progestana adet olana kadar devam ediyorum yapacak bişey yok...
haklısın soğan kürünün de bir sınırı var dediğin şekilde iç canım...

canım inşallah hamilesindir...

sana önceden de demiştim canım kist çok olursa ve büyük miktarda çok olursa kist pozitif çıkar ama silik çıkar yani çizgi belirginse hamilesin canım hadi sonucunu bekliyorum gel artık....

bence de aynen son çare olmalı tüp bebek....

aynen ben de uyguluyorum canım.... en başta yazdım progestana devam ediyorum adet gelene kadar...
ateşe göre yumurtlaman bu gün yarın olur 12-24 saat canım yumurtanın ömrü ama yakalaman mümkün bence :))

ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü nette araştır canım göreceksin adete 15 gün kala ilk ay 14 gün sonraki ay 10 gün 3. ay da 7-8 gün yapıp bırakacaksın yalnız benden parçalar geldi soğan küründen sonra bilgin olsun diye yazıyorum... iltihap falan varsa da söktürür...

canım en başta yazdım adet yok yumurtlama da yok ilaca devam adet olana kadar...

ayyy :KK43:( demek ilaç germeye başladı canım Allah sabır versin hiç kolay değil :18: çok haklısın ama kistin gidecek biliyorum.... doktorun küçüldü diyecek ve şiddetli kanamayla gidecek...

seni bekliyordum canımm ama hala gelmedin.akşam yatmadan önce tekrar gelecem umarım gelmiş olursunnn.ben çok ama çok merak ediyorummm.
herkese iyigeceler...biçim sanada iyigeceler tatlımm.:KK54:

tükürük testinde çımıyorsa canım yumurta gelişmeye başlamış olabilir hemen çatlayacak diye bişey yok... ateşin 36.4 leri bulursa öyle de devam ederse senin ateş gidişatına göre yazıyorum bunu işte o zaman çatladı deriz sen gün aşırı ilişkiye bu aralar dikkat et canım...yumurta gelişirken de kasıkta sancı olabilir...

kızlar benim boynum ağrıdı nette fazla kalamıyorum çıkmam gerekli keşke bir haber alabilseydik bngl den ama bence arkadaşımız hamile öyle hissettim...
öptüm görüşürüz...geç saatte bakarım yine...

hepinize birlikte cevap yazıcam tek tek uzun olacak 6da gittik hastaneye sonuç çıkmamış kana bakanlarda gitmiş zaten bu saatten sonra çıkmaz dediler.yarın sabah gelin dediler.yarın sabh alıp dr.a da gösterecem bakalım hayırlısı.hastaneden sonrada sinemaya gittik yeni geldik ondan geciktim kızlar kafamı dağıtmam lazımdı yoksa düşünür dururdum iyi oldu ama şimdide başım çok ağrıyo yatcam.gelirken bi test daha aldım ama sabredip sabah yapcam.ilk idrarla daha iyi çıkar çünkü.gerçi bugün yaptığım ilk idrar deildi ama baya belirgin çıktı çizgi hatalıda olabilir test bilemiyorum kızlarya merak ediyorum ama tutuyorum kendimi.test hala duruyo fotosunu eklemeye çalışıyım sizde bakın.

hepinize birlikte cevap yazıcam tek tek uzun olacak 6da gittik hastaneye sonuç çıkmamış kana bakanlarda gitmiş zaten bu saatten sonra çıkmaz dediler.yarın sabah gelin dediler.yarın sabh alıp dr.a da gösterecem bakalım hayırlısı.hastaneden sonrada sinemaya gittik yeni geldik ondan geciktim kızlar kafamı dağıtmam lazımdı yoksa düşünür dururdum iyi oldu ama şimdide başım çok ağrıyo yatcam.gelirken bi test daha aldım ama sabredip sabah yapcam.ilk idrarla daha iyi çıkar çünkü.gerçi bugün yaptığım ilk idrar deildi ama baya belirgin çıktı çizgi hatalıda olabilir test bilemiyorum kızlarya merak ediyorum ama tutuyorum kendimi.test hala duruyo fotosunu eklemeye çalışıyım sizde bakın.

çatlardım ben olsam şimdiye kadar.. hemen gidip özel bi hastanede yaptırsana.. 45 dakkada veriyorlar sonucu.. :KK9::KK9:
ayy ben senin sonucu beklerken bile çatladım.. ama bak göreceksin hamişsin sen.. Allah'ım ne güzel yaa coştu topik hamiş haberleri ile..
ekle fotoyu da göreyim öyle yatayım bari :KK9:

$160120123222.jpg

fotoğrafı eklemeye çelıştım ama oldumu bilmiyorum.

inşallah senin için hayırlısı olsun canım anlıyorum merak etmemek eldemi bu gece geçmez sana ,çift çizgi kistten olmaz canım benim arkadaşımda vardı kist kaç kere test yaptı hiç bir zaman çift çizgiyle karşılaşmamıştı,seni belki ümitlendiriyorum ama gebe olma ihtimalin kistten çok daha yüksek canım Allahım yüzünü güldürsün inşallah tatlım,bizde seninle sevinelim . iyi geceler.

bu arada bana iyi ol diyen iyi dileklerini ileten sevgili arkadaşlarım..
tamamen ilacın yan etkisi ile psikolojim alt üst durumda.. geçecek bu günlerde..
herşey çok güzel olacak..

çatlardım ben olsam şimdiye kadar.. hemen gidip özel bi hastanede yaptırsana.. 45 dakkada veriyorlar sonucu.. :KK9::KK9:
ayy ben senin sonucu beklerken bile çatladım.. ama bak göreceksin hamişsin sen.. Allah'ım ne güzel yaa coştu topik hamiş haberleri ile..
ekle fotoyu da göreyim öyle yatayım bari :KK9:

canm özel hastanede yaptırdım ama hala çıkmamış.

inşallah senin için hayırlısı olsun canım anlıyorum merak etmemek eldemi bu gece geçmez sana ,çift çizgi kistten olmaz canım benim arkadaşımda vardı kist kaç kere test yaptı hiç bir zaman çift çizgiyle karşılaşmamıştı,seni belki ümitlendiriyorum ama gebe olma ihtimalin kistten çok daha yüksek canım Allahım yüzünü güldürsün inşallah tatlım,bizde seninle sevinelim . iyi geceler.

canm bilemiyorumya Allah inşallah hepimizin yüzünü güldürür.

kızııııım sen iyi misin?
resmen hamilesin işte..!!!!
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canm korkuyorumya ama sende de çift çizgi çıkmıştı sonra kist olduğunu öğrenmiştin.yok canm ben dr.demeden inanmıycam sonra ağlaya ağlaya dönmiyeyim dr.dan.

slm kıslarr nasılsınız kac gundur giremiodum ewime döndm temisliktü suydu buydu derken yoruldum :KK9: ay ne güsel hamişler tek tek cogalıooo yaa benim miniğimmm 14 haftadan sonra mide bulantılalarna basladı cok garip :KK9: bicim yaaa ayy acaba diorummm ama susuyorum inş. inş sendende alırız güsel bi haberr...tuncsss canımmm bian önce pskolojin düzelir inş.düzelsinkiiii bebişinn gelsinn demi ama :KK1:

canm sen ne zaman gideceksin kontrole inşallah kistin eriyip hiç kalmamıştır.geçecek canm kistin içini ferah tut sen.hep dualarımdasın.

kızlar ben yatıyorum iyi geceler herkese yarın dr.dan gelince yazarım yine sevinmek için şuan erken.sabah ola hayr ola.

yeşilcim nasılsın canım adet görmüşsün hayırlı olsun :)) ben olamıyorum ya canım sıkılıyor düzenli gidiyordu iyice bozuldu düzem 123m nin dediği gibi klomensiz olmayacak galiba bu iş..

teşekkür ederim bicimcim... hayırdır sana ne oldu kıyamam sana pek bi moralin bozuk gibi geldi bana.. :2: sıkma canını canım benim pko ile yaşamaya alıştık metforminle üstesinden geleceğiz inanıyorum güzel bi haber vereyim metformin en geç 6 aya etkili oluyormuşşş.. yani bekleyelim inşallah senin güzel haberlerini alacağız.. bir şey soracağım sana progsteron alıyorsun ya nasıl ya anlamadım şimdi bi önceki yazıyı alıntı yapmayı unutmuşum orada yazmışsın ki adet oluncaya kadar progesterona devam diye.. progesteron kullanımını sen öğrettin bana adet oluncaya kadar devam mı ediyorsun .. biraz karışık yazdım ama umarım anlamışsındır beni..

ben adet oldum... ilk defa adet oluşuma bu denli üzüldüm, meğerse ne çok umutlanmışım... 15 günü sabırla beklemiştim oysa...

üzülme canım her son yeni bir başlangıçlara ümittir. Allah tan ümidini kesme yeterki çalışmalara devam .. bu arada ilaçsız mı adet oldun ?

Eki Görüntüle 327710

fotoğrafı eklemeye çelıştım ama oldumu bilmiyorum.

kız bngllll harika görünüyor silik falan değilll inşallah hamişsindir canım moral olurusn hepimize ... ayyyy senin yerinde olsam gece uyku tutmazdı beniii :KK69:

bu arada bana iyi ol diyen iyi dileklerini ileten sevgili arkadaşlarım..
tamamen ilacın yan etkisi ile psikolojim alt üst durumda.. geçecek bu günlerde..
herşey çok güzel olacak..

tuncsss canımm benim inan geçecekkk... inan şuan dünyada ne dertli insanlar var Allah hepimizi beterinde korusun bi şu pko ile didişiyoruz inşallah biz kazanacağız... Bardağın dolu tarafından bakalım daha mutlu oluruz . stres etme canım benim pko bende tahmin ediyorum ki stresden dolayı oldu . okul yıllarım çok karın ağrılıydı çok takardım kafama... ne oldu hiç bişey sağlığım gittiii. sende öyle yap rahat olmaya çalış ... dua et

X