Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

yeşilcim nasılsın canım adet görmüşsün hayırlı olsun :)) ben olamıyorum ya canım sıkılıyor düzenli gidiyordu iyice bozuldu düzem 123m nin dediği gibi klomensiz olmayacak galiba bu iş...

Son düzenleme:
tatlım ya neden girmedin ultrasona canımm.için rahatlardı kist olmuşmu olmamışmı onu anlardın en azından.önce şu incirle bir akıntıyı görsem keşkeee.sonra havuçta yapacam canımm.

akıntı yoğun olsun canım onu ilişki esnasında anlayabilirsin bazen çamaşıra gelmez bilgin olsun.....
inşallah sonuç alacaksın.... bu kürler doğal ve sağlıklı....

ultrasona girmek hiç istemedim ki yoruldum artık sanırım.... (

zaten vajinal bakıyorlar yani sık sık usg ye girmekten hoşlanmıyorum...

Son düzenleme:
eğer eşinin spermiogram değerleri normalse her gün girilen ilişki sperm kalitesini etkilemez canım.... sorun yok yani....

cnm spermiogram yaptrmadm doktr bu ay hamile kalmazsan diğer ay yaptrırız dedi ama ben bir kez gebelik geçirmiştim ama düşük olmuştu sperm de sorun olsaydı hamile kalırmıydım bilmiyorum... düşükten snra 5 ay korundum şimdi temmuz ayından beri istiyorum ama olmadı polikstk yüznden yumrtam oldu 10 cm e kdr büyüdü ama çatlamadı snrasında yanı bu ay ilk defa tedavi aldım yani klomen kullandım aynı yumrtalıkda 2 yumrtam oldu iğne olmadan dün bir tanesi çatladı diğer yumrtamda bugün yada yarn çatlarmış doktrun söylediğine göre...

seni bekliyordum canımm ama hala gelmedin.akşam yatmadan önce tekrar gelecem umarım gelmiş olursunnn.ben çok ama çok merak ediyorummm.
herkese iyigeceler...biçim sanada iyigeceler tatlımm.

anladım maşallah çok güzel gelişimi ve kendiliğinden çatlaması da süper canım mutlaka biri tutar diye düşünüyorum sen yeterki rahat ol hem ilişki de hem de günlük yaşamında... bu çok önemli Allah sağlıklısını hayırlısını versin... ayrıca gebelik olduysa evet sperm değerleri normaldir diye düşünüyorum ama yine de isteyen doktor çok bunu.... sonuçta bizler hormon alıyoruz bu az bişey değil... bebek tutunsun diye progestan veriyor biçok doktor... inşallah bi daha düşük yaşamazsın :)) sağlıkla gelsin meleğin sana....

Son düzenleme:

biçimmm biraz özel olacak ama hani ben sana yazmıştım bende kuruluk var preseed alayımmı diyee hatta.ama ilginçtir bu bikaç gün iççamaşarıma gelmiyor ama yoğunluk hissediyorum.yani şöyle diyeyim sanki iççamaşırım ıslanacak gibi hissediyorum ama hiç bişey gelmiyorrr.acaba yumurtlama başladımı dünde kasığım ağrıyordu yaa.

tükürük testinde çımıyorsa canım yumurta gelişmeye başlamış olabilir hemen çatlayacak diye bişey yok... ateşin 36.4 leri bulursa öyle de devam ederse senin ateş gidişatına göre yazıyorum bunu işte o zaman çatladı deriz sen gün aşırı ilişkiye bu aralar dikkat et canım...yumurta gelişirken de kasıkta sancı olabilir...

kızlar benim boynum ağrıdı nette fazla kalamıyorum çıkmam gerekli keşke bir haber alabilseydik bngl den ama bence arkadaşımız hamile öyle hissettim...
öptüm görüşürüz...geç saatte bakarım yine...

Son düzenleme:

Amin bitanem bana ve isteyen herkese nasip etsin RABBİM bu duyguyu :) canım bir de kuran da meryem suresi var onu da eğer okumak biliyosan oku cnm hamile kalmana yardımcı olr eğer inaçlı yaprsan... sen yeterki ALLAHtan iste o verir zaten ama bu sureyi okuyupda hamila kalan bi çok kişi var... eğer okumayı bilmiyrsan ben sana niyet okurum tatlım... arkdş olrk ekledm senı kabul edrsn ordan daha raht knuşurz... ben çıkıcm şimdi iyi gecelr öpüyorum çokkk :)

teşekkürler tatlımmm çok sağol dikkat edecem ateşe ve ilişkiye bu aralar.ben çıkıyorum canımm öpüyorum seni gece yatmadan bngl33 için tekrar gelecem zaten görüşürüz canımm.

teşekkür ederim meryem suresini okumayı bilmiyorum sadece bildiğim duaları ezberden okuyorum ve dileklerimi de türkçe yapıyorum Allah ım verecek inşallah hayırlısını versin hepimize...çok sağol canım ne kadar iyisin inşallah birbirimize dualarımız gitsin... hepimiz kavuşalım bebeklerimize.... bence de Rabbim ol derse olur bu sebeple kuruntuya da gerek yok zamanı belli aslında bizlere de sabretmek düşüyor....

iyi geceler....

teşekkürler tatlımmm çok sağol dikkat edecem ateşe ve ilişkiye bu aralar.ben çıkıyorum canımm öpüyorum seni gece yatmadan bngl33 için tekrar gelecem zaten görüşürüz canımm.

iyi geceler canım

Son düzenleme:
kızlar size umut olsun diye yazıyorum..bende pcos hastasıydm.2,5senedir evliyim.
olmadı bebegim bu zaman kadar...taki ayın 7sinde idrar testini pozitif görene kadar.
2.çatlatma iğnemdi.öncesinde rahim filmi çektirmiştim.
ama niyeyse pek umudum yoktu.normalde ilişkiden sonra yatakta eşimin tabiriyle nalları dikip belki 1saat beklerdim..
ama bu sfer oyle olmadı. hiç beklemedm bile desem yeridir özenmedim yani..
adetime yakın göğüslerim hep büyür ve hassaslaşırdı zaten bunu belirti olarak algılmadm.
ama burnuma hep sigara kokusu geliyodu.sigara içen biri değilm.evimde sadece eşim mutfakta içer.
ama yatak odasında sanki 20tane sigara içilmiş gibi kokuyodu.canm kızartma istedi 2gün üstüste.kızartmada seven biri deglim.
bide arada kasık agrılarım oldu.
belirtilerim bunlardı işte...
asla umudunuzu kaybetmeyin..ben ilaçsız yılda 2 taş çatlasın 3kez adet olan biriydim..
tedavilerle bu duruma geldm.pes etmeyin sakın.tedavilerinizi aksatmayın.rahim filminizi mutlaka çektirin.
dualarım sizinle...öptm hepinizi

haklısın cnm yeterki RABBİM ol desin :) bende okuyorum sürekli hemn hemn hergün okuyorum meryem suresine ve tek kendine değil hepimize dua ediyorum RABBİM sesimizi duyrda kabul edr işnlh :)

ben adet oldum... ilk defa adet oluşuma bu denli üzüldüm, meğerse ne çok umutlanmışım... 15 günü sabırla beklemiştim oysa...

İyiakşamlar canım metforminin kilo verdirmesi negüzel ya bendede çok etki olmadı zayıflama konusunda özel diyetisyene gidecem cuma günüSende birşeyler yemeye çalış açta kalma yani

Üzüldüm ne umutlarla çocuğu olmuş ama ne yazıkki kendine zarar olmuş.Oyüzden Allah'tan herşeyin hayırlısını istemek lazım.Allah rahmet eylesin,Allah beterinden korusun:

canım ben adetim bittiği günden itibaren 7-8 tane inciri 15 dk. 3-4 tane havucuda 20 dk. kaynatıp ikisini birbirine karıştırdım kavonaza koyup buzdolabında saklıyorum. sabahları aç karnına bir bardak içiyorum.önce incir sonra hauç yapma ikisinide birlikte anlatmıştı saraçoğlu benimki gibi yap.bugün 13. günüm ve biraz önce inanılmaz yoğun bir akıntım geldi yumurtlama akıntısından .

haklısın cnm yeterki RABBİM ol desin :) bende okuyorum sürekli hemn hemn hergün okuyorum meryem suresine ve tek kendine değil hepimize dua ediyorum RABBİM sesimizi duyrda kabul edr işnlh :)
Allah razı olsun canım hepimiz bu sene bebeklerimize kavuşalım inşallah.

Canım inşallah güzel gelişmeler olur senin içinde kendine dikkat et.Bu arada bende cuma günü için randevu aldım diyetisyene gideceğim özele.Bugün devlete gittim kan sayımı yaptırmak için diyetisyen odası bom boş.Özelde yer bulamıyorsunEee herşey para olmuş bu devirdeBicim izmirde kar varmı?Mudanyadayım ben heryer bembeyaz okadar güzelki ilk defa bukadar kar yağdı geçen sene böyle olmamıştı.Heryer kara büründü bu sene belki oralarada yağmıştırKendine dikkat et Bicimciğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…