Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tuncss,yeşil_87 nasılsınız kızlar ...

yoksa bu bngl olumlu haberi duyunca hastanede sevinçten bayılmasın...kötü haber olsa şimdiye kadar gelirdi

iyi diyelim iyi olalım..
psikolojim alt üst durumda..
resmen ilaç yan etki yaptı.. rezalet durumdayım.. Allah sonumu hayır etsin..
sizde durumlar nedir?

tuncss,yeşil_87 nasılsınız kızlar ...

yoksa bu bngl olumlu haberi duyunca hastanede sevinçten bayılmasın...kötü haber olsa şimdiye kadar gelirdi

kalp kalbe karşı cvr cim :KK3: metforminden mi anlamadım biraz şekerli kurabiye yedim midem bulandı daha da yiyemem. limon kolanyası falan sürdüm de rahatladım biraz.. bngl ü bekliyorum nette çıkacağım birazlardan biçimi de merak ediyorum inşallah güzel habelrlerle dönerler :nazar:

gyaman canım yazdıklarını okudum yaaa gerçekten üzüldüm hayatta neler oluyor biz burada hala çocuk çocuk diye tutturuyoruz,Allahın bir bildiği var elbet aslında sen üstüne düşeni yapıp gerisini Allaha bırakacaksın değilmi canım. çok üzüldüm o çocuğa bak herşeyin hayırlısını istemek lazım.

çokk haklısın hayatım valla kadının dedikleri tokat gibi çarptı yüzüme yengemde aklıma geldi ne diyim Rabbim kimseyi çocukla imtihan etmesin

iyi diyelim iyi olalım..
sizde durumlar nedir?
canım neden bozuyorsun moralini bak bizim için pozitif olmak çok önemli ,inanmalıyız ilk önce sana geçende yazmıştım görmedin herhalde kistin gidecek buna inan Allah başka dert vermesin kist filan vız gelir bana de kendi kendine ,inan canım psikoloji çok önemli düşünsene insanlar kanseri yeniyor pozitif düşünceleri ile. üstesinden geleceğiz bu günlerin. ileride anı olarak kalacak sadece :KK16:

ben incir kürü yapıyorum 13. günümdeyim kasıklarımda hafif ağrı var ama akıntım daha başlamadı.gyaman neler yazmış okudunmu belkide tesadüf değil yazdıkları değilmi canım daha olumlu olalım diye. sırf şu psikolojiyi üzerimden atmak için pozitif düşünme kitapları okuyorum her gece yatmadan tavsiye ederim .

çokk haklısın hayatım valla kadının dedikleri tokat gibi çarptı yüzüme yengemde aklıma geldi ne diyim Rabbim kimseyi çocukla imtihan etmesin

amin gyamancım bekarım ama evlenince çok uğraşırmıyım diye şimdiden stres etmeye başladım :2: Rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallah

kalp kalbe karşı cvr cim :KK3: metforminden mi anlamadım biraz şekerli kurabiye yedim midem bulandı daha da yiyemem. limon kolanyası falan sürdüm de rahatladım biraz.. bngl ü bekliyorum nette çıkacağım birazlardan biçimi de merak ediyorum inşallah güzel habelrlerle dönerler :nazar:
iyi olmana sevindim canım benimde bir kaç gündür midem bulanıyo neden acaba ki metformin bu güne kadar yapmazdı böyle reglimin 13. günü hamilede olamam neyin nesidir anlamadım.

iyi olmana sevindim canım benimde bir kaç gündür midem bulanıyo neden acaba ki metformin bu güne kadar yapmazdı böyle reglimin 13. günü hamilede olamam neyin nesidir anlamadım.

canım bende reglin 2 günü bugün çözüldü. o da yapmış olabilir beni bilmiyorum.. cvr yumurtlama zamanı yaklaşıyor belki yumurtlama gerçekleşecektir o da yapar ..

bu topiğe ilk katıldığımda kimdi hatırlamıyorum yumurtalara yumoş diyordu çok hoşuma gitmişti :KK3: şimdi nerden aklıma geldi bilmem :KK69:

amin gyamancım bekarım ama evlenince çok uğraşırmıyım diye şimdiden stres etmeye başladım :2: Rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallah

canım bende reglin 2 günü bugün çözüldü. o da yapmış olabilir beni bilmiyorum.. cvr yumurtlama zamanı yaklaşıyor belki yumurtlama gerçekleşecektir o da yapar ..

bu topiğe ilk katıldığımda kimdi hatırlamıyorum yumurtalara yumoş diyordu çok hoşuma gitmişti :KK3: şimdi nerden aklıma geldi bilmem :KK69:
ayy inşallah ondandır tatlım.
evet yumoş hamiş bu terimleri bende burdan öğrendim :KK9: :KK9: :KK9:

Kızlar kendimle ilgili bilgi vereyim adet olamadım progestana rağmen doktor progestana devam ettiriyor... sökünce gideceğim.... bişey olmadı başka merak ettiğiniz için çok sağolun :)) :KK1:

bngl,biçim hayırlı olumlu haberleriniz ile gelin inşallah,dualarım sizinle:KK16: :KK16: :KK16:
:KK9: sağol canım.... yukarda yazdım....
adet oldun mu bicim ? ben duphaston almıştım ya adet oldum bugün :KK3:
yok olamadım:KK43: progestana devam olana kadar içeceğim... bebek de olamaz sanmam.... yumurtam çatlamamıştı ki nasıl bebek olsun???

geçmişe zaman ayırıp alıntı yapamıyorum..
ne olur kusuruma bakmayın..
özledim hepinizi ama bu ara bana çok iyi geldi.. inşallah herşey güzel olacak..
bicim ve bngl yarın doktora gidiyorsunuz sanırım.. iyi haberler getirin..
kendinize iyi bakın, güzel bir hafta bizim olsun..
canım sen iyi olda gerisi önemli değil...iyi haberler ver de bize....

İyigeceler canım umarım biraz daha iyisindir.Bugün giremedim anca vaktim oldu.Eşimin doğum günüydü onu kutladık:KK19:Allahım dularımızı kabul etsin inşallah.Sizde doktora gidiyormuşsunuz hadi hayırlı haberler ikinizede.İnşallah güzel gelişmeler olur.Soğan kürünü yazmışsın Bicimcim bende onu denemiştimde kokusu kötü olduğu için dayanamadım çok devam edemedim.Yarın bende önce şu devletteki diyetisyene açıklıcam durumumu sonrada özel diyetisyenden randevu alıp özele gideceğim hepimiz için iyi şeyler olur inşallah.Geçmiş olsun sanada canım kendine dikkat et.:KK16:
diyetisyen seni doğru yönlendirecektir canım evet kürlerin kokusu tadı berbat çok haklısın....
:KK9:
tatlım sen bitanesin yaaa senin böyle pozitif düşüncelerine bayılıyorumm banada pozitiflik veriyon inşallah yumurtam oluşmuş çatlamıştır canımm ama şu aralar sol kasığımda başladı gene ağrılarr yumurtlama oluyor sanırım bir yandan seviniyorum bir yandanda neden sağ değill diyorummm.biliyorsun ki benim sağda yumurtlama olması lazımm o taraftaki yumurtalıkta zor çalışıyor sanırımm inşallah metforminle çalışacak odaaa inşallahhh..zaten doktorda sağda yumurtlama olsun diyee uğraşalım bikaç ay dedii bakalım kısmet artıkk.Allah kaderimizde ne yazmış, inşallah senin dediğin gibi olur hepimiz yakın zamanlarda hamilelik haberlerini veririzz.bu arada soğanda 3. ayım olacak benim o yüzden adete 10 gün kala kısmını yapacam.yılda 3 ten fazla yapmak zararlı demişti i.saraçoğlu o yüzden sonuncu olan 3. kürü yapmam lazımm.

hani adetinin gelmesi lazımmm ya inadına gelmez hep öyle olur belkide düşünce gücümüzle etkiliyor olabiliriz inşallah hemen gelirde rahim filmi çektirirsinnn sağ salimm, inşallahh ağrısızzz geçer tatlımmm.
canım....
inşallah sağ tarafında da yumurtan gelişir... bebeğin en kısa zamanda gelsin inşallah :))
ateş tablon henüz yumurtlama yok diyor... benimki de aynı olmadı bu ay yumurtlamam 37. günümdeyim :))
progestana adet olana kadar devam ediyorum yapacak bişey yok...
haklısın soğan kürünün de bir sınırı var dediğin şekilde iç canım...

Ergenlikte 1 tane sivilcem çıkmadı..Bu pko yüzünden öyle kötü ki şu an cildim :KK43:( Ne yapsam çare bulamadım..Allahtan makyaj diye bişey var valla, benim de psikolojimi bozuyorlar maalesef, seni çok iyi anlıyorum..

Kimseler yok topic te..çatlatma iğnemi vurulalı 1 hafta olucak yarın ve doktora gidicem, çatlayıp çatlamadığına bakacak..bhcg 21,8 çıkarak kafamı bulandırdı..yalancı da olsa (çatlatma iğnesi bhcg salgılatıyormuş) bu değeri görmek güzeldi..inşallah bir gün gerçeğini görürüm..Umarım burda isteyen herkes en kısa zamanda görür pozitifi:)) Tatlı rüyalar hepinize..iyi ki varsınız..
canım inşallah hamilesindir...

kızlar evde test yaptım ve çift çizgi çıktı yanlış olabilir mi kistten çift çizgi çıkmış olabilir mi?umutlanıp yıkılmak istemiyorum.
sana önceden de demiştim canım kist çok olursa ve büyük miktarda çok olursa kist pozitif çıkar ama silik çıkar yani çizgi belirginse hamilesin canım hadi sonucunu bekliyorum gel artık....

geçmişi okumadım hastaheneden gelir gelmez yazmak istedim. sıra beklerken bir kadınla tanıştım kadın göğüs kanseri tam karşımızda da bir kız vardı çok genç hasta çok kilo vermiş kadının gözleri doldu benim yeğenimde işte böyleydi hastalığını öğrendikten sonra 3 ay yaşadı dedi dedim hayırdır teyze yeğenimin çocuğu olmuyordu çok tedaviler gördü en sonunda tüp bebek yaptılar üç kez denemişler üçüncüde hamile kalabilmiş oğlu 10 yaşındayken rahim tarafında büyük bir kütleyle karşılaşmışlar test sonuçlarını türkan saylanın doktoru varmış ona götürmüşler nedir diye tüp bebekmi yaptı bu kadın demiş şok geçirdim çok hormon yüklendi vücuduna artık sonuç alınamadı 3 tüp bebek derken böyle olmuş benim yengem amcamın karısı aynı şekilde yıllarca uğraştılar kaç tane tüp bebek ama olmadı en sonunda rahim kanseri oldu kadın dediki kızım olmuyorsa vardır Allahın bir bildiği çok dikkat edelim kızlar en son çaremiz tüp bebek olsun bir kaç taneden sonra olmuyorsa Allaha bırakmak lazım ve sonrasında kontrollerimizi olalım çünkü bu hastalıklar çok sinsi ilerliyorlar
bence de aynen son çare olmalı tüp bebek....

tamam anlaştık hayatım çarşamba günü başlıyoruz Allahın izniyle
sabah kahvaltı harici ekmeği kesicem ben pilav makarna yok
şeker tatlı yok bol meyva zaten onlardan şeker alıyorsun
ve tabikiii spor

kaç gündür bembeyaz akıntım vardı sanırım yumurta oluşunca olan bir akıntı bu bugünde yumurta akı gibi uzayan şekilde oldu ama oldukça yoğun kocamda yok yanımda :KK43: çarşamba sabahtan gideceğime yakın akşam gideyim ben evime bugün çatladıysa bile yarın akşama şansım olur dimi ???
ateş tablom
3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
aynen ben de uyguluyorum canım.... en başta yazdım progestana devam ediyorum adet gelene kadar...
ateşe göre yumurtlaman bu gün yarın olur 12-24 saat canım yumurtanın ömrü ama yakalaman mümkün bence :))

canım ultrasona girdim 10 geçiyodu gittim iğne verdi işte ultrasonda bişi görükse söylerdi bişi çıkmadı adet olunca gel dedi bende adet olmayı bekliyorum ama nerdeeee bide ben adetten sonra 7. gün diye biliyodum soğanı sen 15. gün demişin ama
ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü nette araştır canım göreceksin adete 15 gün kala ilk ay 14 gün sonraki ay 10 gün 3. ay da 7-8 gün yapıp bırakacaksın yalnız benden parçalar geldi soğan küründen sonra bilgin olsun diye yazıyorum... iltihap falan varsa da söktürür...

bngllllllll! canım senin hamile olma ihtimalin negatiften çok daha yüksek testin çift çizgi çıkmış hadi gelde müjdeli haberi ver Ay hadi inşallah öyledir yaa :KK16:

biçim hadi sende gelde ver müjdeyi...........

gyaman canım yazdıklarını okudum yaaa gerçekten üzüldüm hayatta neler oluyor biz burada hala çocuk çocuk diye tutturuyoruz,Allahın bir bildiği var elbet aslında sen üstüne düşeni yapıp gerisini Allaha bırakacaksın değilmi canım. çok üzüldüm o çocuğa bak herşeyin hayırlısını istemek lazım.
canım en başta yazdım adet yok yumurtlama da yok ilaca devam adet olana kadar...

iyi diyelim iyi olalım..
sizde durumlar nedir?
ayyy :KK43:( demek ilaç germeye başladı canım Allah sabır versin hiç kolay değil :18: çok haklısın ama kistin gidecek biliyorum.... doktorun küçüldü diyecek ve şiddetli kanamayla gidecek...

kızlar utanark bişy sormk istiyorum bugün doktr kntrolum vardı klomen kullandım bu ay aynı yumrtalıkta 2 yumrtam oldu bugün kntrolde doktorun söylediğine göre dün bir tanesi çatlamış diğeride bugün yada yarın çatlar dedi iğneye gerek kalmadı. dün ilişkide bulunmuştum acaba devam mı etsem yumrtlamayı kaçırmak istemiyorum yoksa bugun ara verip yarn mı ilişkiye girsem cvp verirsen sevnrm k.bkmayn tedirginim

kızlar utanark bişy sormk istiyorum bugün doktr kntrolum vardı klomen kullandım bu ay aynı yumrtalıkta 2 yumrtam oldu bugün kntrolde doktorun söylediğine göre dün bir tanesi çatlamış diğeride bugün yada yarın çatlar dedi iğneye gerek kalmadı. dün ilişkide bulunmuştum acaba devam mı etsem yumrtlamayı kaçırmak istemiyorum yoksa bugun ara verip yarn mı ilişkiye girsem cvp verirsen sevnrm k.bkmayn tedirginim

gün aşırı ilişki de olsa yeterli erkek bebek geni taşıyan spermler xy 48 saat,
kız bebek geni spermler xx 72 saat yaşar canım....
ama her gün ilişki de olabilir yani sen bilirsin...

Son düzenleme:
canım neden bozuyorsun moralini bak bizim için pozitif olmak çok önemli ,inanmalıyız ilk önce sana geçende yazmıştım görmedin herhalde kistin gidecek buna inan Allah başka dert vermesin kist filan vız gelir bana de kendi kendine ,inan canım psikoloji çok önemli düşünsene insanlar kanseri yeniyor pozitif düşünceleri ile. üstesinden geleceğiz bu günlerin. ileride anı olarak kalacak sadece :KK16:

ben incir kürü yapıyorum 13. günümdeyim kasıklarımda hafif ağrı var ama akıntım daha başlamadı.gyaman neler yazmış okudunmu belkide tesadüf değil yazdıkları değilmi canım daha olumlu olalım diye. sırf şu psikolojiyi üzerimden atmak için pozitif düşünme kitapları okuyorum her gece yatmadan tavsiye ederim .
canım bende başladım incir kürüne gerçi geç oldu ama belki yumurtlamaya yardımcı olur diye.sen sadece incir mi yoksa incir ve havuçmu yapıyorsun.nasıl gidiyor kürrr

ayyyy metformin bende çok yapıyor mide bulantısı.yemekten hemen sonra ilacı alıp bol su içersem mide bulantısı yamıyor gerçii.

Kızlar kendimle ilgili bilgi vereyim adet olamadım progestana rağmen doktor progestana devam ettiriyor... sökünce gideceğim.... bişey olmadı başka merak ettiğiniz için çok sağolun :)) :KK1:

yok olamadım:KK43: progestana devam olana kadar içeceğim... bebek de olamaz sanmam.... yumurtam çatlamamıştı ki nasıl bebek olsun???

canım....
inşallah sağ tarafında da yumurtan gelişir... bebeğin en kısa zamanda gelsin inşallah :))
ateş tablon henüz yumurtlama yok diyor... benimki de aynı olmadı bu ay yumurtlamam 37. günümdeyim :))
progestana adet olana kadar devam ediyorum yapacak bişey yok...
haklısın soğan kürünün de bir sınırı var dediğin şekilde iç canım...

bence de aynen son çare olmalı tüp bebek....

canım en başta yazdım adet yok yumurtlama da yok ilaca devam adet olana kadar...
canım ben anlamadım ya sende 21. gün yumurta oluşmuştu ya ona baktılarmı ultrasonda çatlammaışmı yaniprogesterona devam edecen tamam da o yumurtaya ne oldu diye ultrasondan kontrol yapılmadımı.
canım ben bu aralar incir yapıyorum belkide yumurtlamamı sağlar diye.cmt. kadar incir yapacam eğrelti otu tükürük testinde görülmezse soğan kürüne başlayacam zaten.adete 9 gün kalmış oluyor o zaman zaten.kısmet herşeyin hayırlısı artıkk.gelecek ayda serophene tekrar başlayacammm.

sende bir an önce adet ol canımm.rahim filminide çektir inşallah temiz çıkar canımm

c
canım ben anlamadım ya sende 21. gün yumurta oluşmuştu ya ona baktılarmı ultrasonda çatlammaışmı yaniprogesterona devam edecen tamam da o yumurtaya ne oldu diye ultrasondan kontrol yapılmadımı.
canım ben bu aralar incir yapıyorum belkide yumurtlamamı sağlar diye.cmt. kadar incir yapacam eğrelti otu tükürük testinde görülmezse soğan kürüne başlayacam zaten.adete 9 gün kalmış oluyor o zaman zaten.kısmet herşeyin hayırlısı artıkk.gelecek ayda serophene tekrar başlayacammm.

sende bir an önce adet ol canımm.rahim filminide çektir inşallah temiz çıkar canımm

yok canım ya 26 günümde 18mm ydi yumurtam 37. günüm bu gün bişey yok elde var sıfır....
ultrasona girmekten sıkıldım bu gün baktırmadım zaten anlaşılır adet göremezsem kist oldu demektir gebelik olamaz sanmam...
canım incir kürü de çok etkili incir kürünün arkasından havuç kürünü yap da o da çatlatma içinmiş...

gün aşırı ilişki de olsa yeterli erkek bebek geni taşıyan spermler xy 48 saat,
kız bebek geni spermler xx 72 saat yaşar canım....
ama her gün ilişki de olabilir yani sen bilirsin...

haklısın cnm ... yani zaten hamile kalacağim vrsa hergünde grsem gün aşırıda grsem gebe kalırım yeterki RABBİM istesin... ama merk etmeden de olmuyo bazı yerlerde hergün ilişkide sperm kalitesinin düştüğü yazıyo bazısında ise spermin hareketliliğinin artrdığı ....

haklısın cnm ... yani zaten hamile kalacağim vrsa hergünde grsem gün aşırıda grsem gebe kalırım yeterki RABBİM istesin... ama merk etmeden de olmuyo bazı yerlerde hergün ilişkide sperm kalitesinin düştüğü yazıyo bazısında ise spermin hareketliliğinin artrdığı ....

eğer eşinin spermiogram değerleri normalse her gün girilen ilişki sperm kalitesini etkilemez canım.... sorun yok yani....

yok canım ya 26 günümde 18mm ydi yumurtam 37. günüm bu gün bişey yok elde var sıfır....
ultrasona girmekten sıkıldım bu gün baktırmadım zaten anlaşılır adet göremezsem kist oldu demektir gebelik olamaz sanmam...
canım incir kürü de çok etkili incir kürünün arkasından havuç kürünü yap da o da çatlatma içinmiş...

tatlım ya neden girmedin ultrasona canımm.için rahatlardı kist olmuşmu olmamışmı onu anlardın en azından.önce şu incirle bir akıntıyı görsem keşkeee.sonra havuçta yapacam canımm.

X