Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

selam arkadaşlar bende pco var.doktora gitmem gerekiyor ama kararsızım 3 gündür kahverengi kanamalar var ha bugün ha uarın adet olurum diye bekliyorum ama bir türlü gelmiyor sizce kahverengi kanamalar adetten sayılıyormu yardımcı olursanız sevininrim

ve ben gebelik tedavisi görüyorum ama ne hamile kalabiliyorum nede adet olabiliyorum yaaaaa offfffffff ne yapcam ben

babam için gidiyorum ya hayatım kemoterapi görüyor

ayyy canım yanlış anlamışım ben ... ben jinekologa gittiğini dşündümm.. bababnın rahatsızlığını ve seninle onunla beraber olduğunu biliyorum..

bende de öyle uzun süreli kahveringi kanamalr gelirdi bir hafta kesilirdi sonra adet olurdum inan namaz konusu olunca daha çok tedirgin oluyordum adet midir değil midir diye. doktora gideceksen adeti görüp git ki tahlil isteyecektir senden. şuan kendi adet olmuyorsa duphaston al 5 gün sabah akşam iç adet ol. korkma senin hormon değerleini değiştirmez doktor da böyle yapacak muhtemelen... bir doktroa git muyane etsin ondan sonra daha iyi yardımcı oluruz canım benim . geçmiş olsun

canım gebelik testi yapmışmıydın belki de bebeğin yerleşme lekelenmeleri geliyordur ..

Son düzenleme:
kızlar tüp bebek tedavimin raporunu inşallah çarşambaya alıcam ondan sonra ver elini istanbullllllllllll...inş.bebişli bir sonuç alırım dua edin hayırlısıyla

canım ultrasona girdim 10 geçiyodu gittim iğne verdi işte ultrasonda bişi görükse söylerdi bişi çıkmadı adet olunca gel dedi bende adet olmayı bekliyorum ama nerdeeee bide ben adetten sonra 7. gün diye biliyodum soğanı sen 15. gün demişin ama
hımmm anladım canım sağol ben kafaya taktım bi adet gelsin başlıcam soğana
bende de oluyo bende pko ya bağlıyorum
kızlar evde test yaptım ve çift çizgi çıktı yanlış olabilir mi kistten çift çizgi çıkmış olabilir mi?umutlanıp yıkılmak istemiyorum.
ayyy heyecanlandım şimdi kız hadi bakalım inşh
ayyy insan böyle şeyler duyunca hiç bişi yapmadan beklemesi geliyo dr dan herşeyi beklemek bencede abartı ben soğana inanıyorum deniycem bu üç ay

evet yaa namaz konusunda çok sıkıntı oluyo ben bi ilahiyat okuyan arkadaşıma sordum özüre giriyo kılabilirsin dedi kızlar bu kahverengi akıntıyı dr a sordum hı hı hı deyip durdu araştıralım sebebini bulursanız bana da söyleyin ben 6 gün önce oldum hala adet olamadım üstüne

kızlar tüp bebek tedavimin raporunu inşallah çarşambaya alıcam ondan sonra ver elini istanbullllllllllll...inş.bebişli bir sonuç alırım dua edin hayırlısıyla

canım hayırlı olsun inşh kaç gün sürdü ozaman bu rapor işi bide özel hastane veriyo demi sigortayla anlaşmalı özel hastaneler bide 2 aşılama yapman gerek tüp bebek için demiştinye yani tedavi göreceğin yerden olması gerekli değilmi yani raporu verecek olan yerden mi yapılması gerekiyo sana zahmet canım bi sürü soru sordum valla :)

canm gittim kan verdim geldim akşam 6da çıkacakmış sonuç.dr.m o saate kalmaz tabi yarın sabah gösteririm sonucu.tekrarda idrar testi yapmadım.merak ediyorum tabi ama umutlanıp yıkılmaktan korkuyorum.tuncs un kisti varken çift çizgi çıkmıştıya ondan korkuyorum.

ayyy hemen git bnglllll mutlu haberlerle gelirisin inşallahh ..

inşallah canm.akşam sonucu alınca yazarım.

canm hayırlısı olsun bekliyorum işte umutlanma diyorum kendikendime sonra yıkılırsam toparlamak çok zor oluyor.

hayır canım öyle bi durumum yok, hatta benim tam tersi göbek bölgem çok kilo almaz genelde basen bölgemden alırım bacaklarımın üst kalındır yani biraz.ama gerçekten sivilceye iyi gelecekse isticem doktorumdan.çok teşekkürler bilgi için canım

canım aşılama raporunu almak zorundasın 2 tane olacak özel hastane oluo ama sigortayla anlaşmalı bi hastane olacakmış tüp bebek raporunuda eğitim ve araştırma hastanesinden almak zorundasın yani tıp merkezi olcak ben eskişehir osmangazi ünüversitesinden aldım rapor işde büyük şehirlerde 2 3aymış tıpta yaptırırsanda sıra bekliyosun ben dışarda yaptırcam için 3 gne falan çıkıyormuş tatlım inşallah gerek kalmaz sizler kendilinizden kalırsınız.

canım sana yazmışlar arkadaşlar.yeni yeni doktorlar pko hastalarına metformin veriyor sağlıklı yumurtlama olsun adet gecikmesin diye.bu ilaç bende sivilcelerimi götürdü bazılarında ise zayıflatıyormuşş.i.saraçoğlu soğan kürü yaparken hamile kalırsanız bişey olmaz demişti hatta bu kür hamilelige etki ediyormuş yaparken hamile kalan çok kişi var.i.saraçoğlunun sitesini oku tatlımm

benim sivilcelerimi bayağı bir azalttı yanii.soğan küür yaparken hele yüzüm tertemiz olmuştuuu.

kızlar evde test yaptım ve çift çizgi çıktı yanlış olabilir mi kistten çift çizgi çıkmış olabilir mi?umutlanıp yıkılmak istemiyorum.
hala seni umutlandırmak istemiyorumm ama.DÜN YAZMIŞTIM SANA RAHİM FİLMİ SONRASINDASINDASIN HAMİLE OLMA OLASILIĞIN ÇOK YÜKSEKKK.

AYYYY Allahım sen koru yarabbiiii.vallahi doğru diyorsun arkadaşım biz duamızı edelim gerisini Allaha bırakalım.kaderimizde varsa elbet olacak çocukk.

ayyy canım yanlış anlamışım ben ... ben jinekologa gittiğini dşündümm.. bababnın rahatsızlığını ve seninle onunla beraber olduğunu biliyorum..

olsun cnm önemli değil nerden bilceksin

ayyy insan böyle şeyler duyunca hiç bişi yapmadan beklemesi geliyo dr dan herşeyi beklemek bencede abartı ben soğana inanıyorum deniycem bu üç ay

elimizden geleni yapıcaz cnm biraz bitkisel biraz doktor ama abartmıycaz

AYYYY Allahım sen koru yarabbiiii.vallahi doğru diyorsun arkadaşım biz duamızı edelim gerisini Allaha bırakalım.kaderimizde varsa elbet olacak çocukk.

tatlım sadece tabiki dua değil sonuçta tıp diye bir şey var tabiki savaşıcaz duamızıda edicez ama önemli olan gerçekten abartmamak düşünsene en az altı ay klomen kullanıyorsun sonra olmadı iğneliye geçiyorsun onlada üç beş deneme sonra tüp bebek ondan da 2 3 derken Allah korusun sağlığından olabiliyorsun

bngl canım biliyordum ben resmen dün dedim bu kız kesin hamiş diye..
kan sonucunu bize de yaz muhakkak.. saat 7 olmuş.. nerelerdesin hadi gel yaaa

sebebini bende bilmiyorum canım . progesteron eksikliği neden oluyor demişti bi arkadaşım ama emin değilim. evet özür oluyor namaz kılınması gerekiyormuş.

mutlu merak ettim ailen de şeker hastası olan var mı ?

bngl canım biliyordum ben resmen dün dedim bu kız kesin hamiş diye..
kan sonucunu bize de yaz muhakkak.. saat 7 olmuş.. nerelerdesin hadi gel yaaa

tuncss bugün bngl geç kalmış öle dediğini hatrlıyorum . yarın alacak sonuçlarını. ben sabredemezdim yarına kadar bir test daha yapardım

bngllllllll! canım senin hamile olma ihtimalin negatiften çok daha yüksek testin çift çizgi çıkmış hadi gelde müjdeli haberi ver Ay hadi inşallah öyledir yaa

biçim hadi sende gelde ver müjdeyi...........

gyaman canım yazdıklarını okudum yaaa gerçekten üzüldüm hayatta neler oluyor biz burada hala çocuk çocuk diye tutturuyoruz,Allahın bir bildiği var elbet aslında sen üstüne düşeni yapıp gerisini Allaha bırakacaksın değilmi canım. çok üzüldüm o çocuğa bak herşeyin hayırlısını istemek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…