PKO'lu arkadaşlar yardımm edinn :( LÜTFENN

TOKATLI

Hicran
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
16
0
ARKADAŞLAR 15 aylık evliyim 2 düşük yaptım dün okuduğum bi yazıda pko belirtileri olarak ; göğüs ucu çevresinin tüylenmesi,adet düzensizliği, ve ardarda düşükler yazıyodu. bendede göğüs ucu etrafı hafifte olsa tüylü, 2 adet düşüğüm var ardarda vede adet düzensizliğim var mesela 1 ay gününde olsam 3 ay düzensiz olurum Hatta 65-70 günde olduğum bile olmuştur.acaba bende PKO MU VAR.cuma günü doktora gidicem.lütfen bana bilgi verin canlarım size ihtiyacım var :çok üzgünüm:((

ben kadın doğum doktoruna gitcektm.o bakmıyomu acaba .jinekoloji bölümüne mi gitmem gerekiyo yani canım:uhm:

MERHABA...BENDE PKOLUYUM... SENDEKİ BELİRTİLERİN SEBEBİ DE PKO OLABİLİR... AMA PKO LU OLMAK PANİK YAPACAĞIN KADAR KÖTÜ BİR RAHATSIZLIK DEĞİL... DOKTORLAR TEDAVİ İÇİN DOĞUM KONTROL HAPI VEREREK ADETİN DE DÜZENE GİRMESİNİ SAĞLIYORLAR... BUNUN DA SÜRESİ 3 YA DA 6 AY KADAR... BENDE 6 AY KULLANMIŞTIM... SONRA ADETTEKİ DÜZENSİZLİK ÇÖZÜMLENDİ.... BENCE PKO VARSA BİLE ENDİŞELENMENE GEREK YOK...a.s

bende pkolu bırı olarak anlattıgın belırtıler çok tanıdık geldı bana.sankı benı anlatmıssın.buyuk ıhtımalle pko olabılırsın canım.ama canını sıkma tedavısı mumkun bısey.evet canım jınekologa gıtmen gerekıyor.ve mümkünse vajinal ultrasonla baktır sonuc daha kesın olsun.gecmıs olsun canım.

bana büyük destek oldunuz.pko olduğma nerdeyse emin oldum.9 aydır boşuna beklemişiz ona çok üzüldüm ya:çok üzgünüm:yani pkoluysam (ki bence öyleyim)6 ay daha beklicem .anne olmanın hasretiyle 9 aydır adeta kavruluyodum anlaşılan 6 ay daha yanıcam .neyse rabbim hepimize hayırlısını versin dualarım hepimiz için canlarım:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…