piştt bi sorunum var!!

RoCk_AyS

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
7
0
29
merhaba ben nesrin liseye gidiyorum yeni adet oldum ama bugün 13. günü sizce bi sorun mu var yoksa ilk olduğum için normallmi cvplarını bekliyorum benneyaptımki:bbo:a.s.

3 ila 9 gün arası normal yanlış bilmiyorsam
benim ilk zamanlarda 9 gün geliyodu
şimdi 4 gün fln
sonralarda yine böyle devam edersse bi doktora gidersin
ilk zamanlar uzun sürebiliyor

güzelimmm dert ettiğin şeye bak yaa :) bu oldukça normal senin yaşın için hiç olmasaydın dahamı iyiydi mazallah:):) hem biliyormusun genç kızların böyle uzun süreli olmaları ve ardındanda uzun süre ara verip olamamaları boyunun uzadığını geliştiğini gösteriyor........sence bu nasıl bir haber BOMBAAAAAAAAAAAAdelikafadulden:içelim:

walla çok sağolun beni çok sevindirdiniz ne zamandır dert ediyodum morelim yerine geldi çooook teşekkürlerrr :))

hepinize ayrı arı teşkürler

güzelimmmm teşekkür öyle edilmiyooo bak sağ altta teşekkür et varya hani orayaa tıkliycennnnn ilahiiiii hihihihihisırnaşık şey

(şaka aman şimdi uyarı alırım zaten kafayı taktılar bana)CADIARZU

İlk beş altı ay, hatta bir yıl bu tür düzensizlikler normal. Hiç korkma. Ama biraz daha devam ederse mesela bir 15-16 günü geçerse bir doktora git. Hem böylece adet görmeye başladığında bir kontrolden geçmiş olursun. Çok faydası olur.

canım bence kesin doktora gitmeisin.böyle bizim söylediklerimizle olmaz.13 gün adet görmek normal degil bence.çünkü 10 günden uzun süren adetler anormal sayılıyor.düzensizlik başka bişey adetin gelipde uzun sürmesi başka bişey.nerdeyse 15 gün adet görmüşsün yani.adet döngüsü zaten 28 gün.bir görün derim doktora.o en iyisini bilir.öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…