Maske Tarifleri Pirinç suyu ile sağlıklı ciltler

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Rozel62

sevgiler
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
2.523
8
İşte size evinizde her zaman hazırlayabileceğiniz bir cilt bakım maskesi.
Önce bir litre suya bir çay bardağı kadar pirinç koyup 10 dakika kaynatın. Sonra ince bir tülbentten süzün. Elde ettiğiniz pirinç suyunun bir kısmı ile cildinizi bir güzel yıkayın. Sonra cildinizi 10-15 dakika kadar kaynamış su buharına tutun.
Ardından mandalina suyu ile yüzünüzü silin. Birkaç dakika bekleyip cildinizi tekrar pirinç suyu ile yıkayın. Bu işlemi sabah ve akşam tekrarladığınız zaman cildinizin birkaç gün içinde canlı, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandığını hemen fark edeceksiniz.

kızlar biliyormuydunuz ben ilk kez duyuyorum daha uygulamadım
ne bulsak sürmeye başladık ya Allah rast getirsin............

İşte size evinizde her zaman hazırlayabileceğiniz bir cilt bakım maskesi.
Önce bir litre suya bir çay bardağı kadar pirinç koyup 10 dakika kaynatın. Sonra ince bir tülbentten süzün. Elde ettiğiniz pirinç suyunun bir kısmı ile cildinizi bir güzel yıkayın. Sonra cildinizi 10-15 dakika kadar kaynamış su buharına tutun.
Ardından mandalina suyu ile yüzünüzü silin. Birkaç dakika bekleyip cildinizi tekrar pirinç suyu ile yıkayın. Bu işlemi sabah ve akşam tekrarladığınız zaman cildinizin birkaç gün içinde canlı, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandığını hemen fark edeceksiniz.

kızlar biliyormuydunuz ben ilk kez duyuyorum daha uygulamadım
ne bulsak sürmeye başladık ya Allah rast getirsin............

emegine saglık cnm ama pirinc cok besleyicidir gercekten ise de yarıyor ama su varki yüzde tüylenme yapıyor

pirincin faydalı olduğunu bende duydum ama hiç uygulamadım.
bu kolay bişeymiş.
yapmayı düşünüyorum teşekkür ederim tavsiye için..bence sende hemen uygula :KK66:

X