Pino Family Suite Didim %50 indirimle

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Dönemsel Açıklama ve Notlar
Herşey Dahil konseptle hizmet veren Pino Family Suite çocuklarınız için çocuk havuzu ve çocuk oyun alanı bulunan tesislerimizden biri olup, animasyonları ile sizlere eğleneli bir tatil yaşatmayı planlıyor. Erken rezervasyon fırssatını kaçırmayın.

Konum ve Ulaşım Detayları

Didim Akbük mevkiinde, şehir merkezine 10 km, Bodrum-Milas Havaalanı'na 90 km mesafededir. Denize 50 m mesafededir. Özel plajı bulunmaktadır.

Özel Plaj

Genel Özellikler

Açık yüzme havuzu, Çocuk havuzu, Açık disko, Çocuk oyun alanı, Soft animasyon, Restaurant, A'la Carte Restaurant, Havuz bar, Otoapark

Ücretsiz Aktiviteler

Otopark

Ücretli Aktiviteler

Yabancı içkiler, Taze sıkılmış meyve suları, A'la Carte Restaurant, Dalış okulu, Doktor, Market, Kasa, Çamaşır yıkama

Oda Özellikleri

Tesiste 72 oda bulunmaktadır. Odalar 2 oda 1 salondan oluşmaktadır. Odalarda; Banyo, Wc, Televizyon, Minibar, Balkon, Klima bulunmaktadır. Odalar deniz ve bahçe manzaralıdır.
Aile Odası

Yeme - İçme

Herşey Dahil (10.00-23.00)
Kahvaltı (08.00-10.00), Öğle yemeği (13.00-14.30), Akşam yemeği (19.00-21.00), Snack saati (16.00-17.00), Çay saati (16.00-17.00), 10.00-23.00 saatleri arası yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir.
Herşey Dahil

Aile ve Çocuk

Çocuklar için çocuk havuzu ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

Özel Not ve Uyarılar

Evcil hayvan kabul edilmemektedir. Tesis bay satışına açıktır.
Erken Rezervasyon Oteli

Detaylı bilgi için 0216 550 19 19 // 0532 111 19 19

Pino Family Suite | Pino Family Suite Didim | Pino Family Suite

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…