Saç Rengi ve Saç Boyama Pınar Altuğ Saç Rengi

Arkadaşlar merhaba.Saçlarım çikolata kahve değiştirmek istiyorum.Pınar Altuğ'un saç rengi tam istediğim gibi.Hangi boya markası ne renkle elde edebilirim bilen var mı?

http://www.kuafor.me/wp-content/uploads/2012/06/p%C4%B1nar-altu%C4%9F-sa%C3%A7-rengi.jpg için Google Görsel Sonuçları

canım ben pınar altugun gittigi kuaföre gidiyorum. metrocity trio kuaför, nevzat boyuyo saçlarını.. istersen sorarım saçının rengini ama boyalarının markası loreal.

tamam canım, bayrama yakın gidicem sorarım merak etme..ama bronz kahveye benziyo..

Bir çok yerde yorum yapılmış.Koleston çikolata kahve yada ışıltılı kahve diye fakat benim saç rengim şu an çikolata kahve ve fotodakiyle alakası yok:)Yardımın için teşekkürler.Ben senden haber bekliyorum o zaman.:18:

Bir çok yerde yorum yapılmış.Koleston çikolata kahve yada ışıltılı kahve diye fakat benim saç rengim şu an çikolata kahve ve fotodakiyle alakası yok:)Yardımın için teşekkürler.Ben senden haber bekliyorum o zaman.:18:
tamam canım haberleşiriz. :KK34:

Ben de istiyorum saç renginden ama nedir bulamıyorum kızlar bana da söylerseniz sevinirim

X